Konu Kapandı Tşk Arkadaşlar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Konu Kapandı Tşk Arkadaşlar

enes_468
Üye

Toplam 193 yazı
02/06/2014 :  01:20:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Konu Kapandı Tşk Arkadaşlar

Yerleşim : Türkiye / K. Maraş  |  Meslek : Diğer
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
02/06/2014 :  09:40:12  Alıntı
kardeş mersinde yaşayan tanıdıklar var onlar genelde şunları söylüyor...normalde hiç bir zararları yok kimse kimseye bişey yapmıyor fakat insan korkuyor bi olay çıksa onlar bizlerden kat kat fazla diye zaten oy dağılımına bakarsan oralar bence sorunsuz yerler...

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
msdrnc
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
02/06/2014 :  10:47:12  Alıntı
arkadaşım eşinin tayini çıktı mı yada ne zaman çıkacak genel de yenişehir ve mezitli ilçesi çok güzel memur kısmı buralarda oturur. ben 1984 yılından bu yana mersindeyim(arasıra diğer illere gittim zorunlusebepten dolayı okul,askerlik v.s.)
ya hudey

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
CoNNRoaD
Üye

Toplam 158 yazı
02/06/2014 :  20:54:23  Alıntı

Ben mersinliyimde,Mersinin nereleri karışıkmış ben onu anlayamadım.Bilmediğim biryer mi var mersinde? Şüpheye düştüm şimdi.Tabi kenar mahalleleri bilemem o başka.
Her büyük şehir gibi burasıda. Siz bana karışıkmış vesayreden ziyade,memurlar nerde oturur, öğrenciler nerede oturur ,yeni tayin memur hangi muhitte ev baksa iyi olur gibi sorular sorsanız daha makbüldür bence.
Memur ve öğrenci kesim genelde mezitlide oturur.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
IbrahimQ
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
02/06/2014 :  22:45:59  Alıntı
Mersin aslinda cok guzel bir yer, yazin ama cok sicak olur.
Milleti iyidir, kimse kimseye karismiyor. Turk veya Kurt bizim icin sorun olmaz... Ticaretin irki yokdur.
Osmanli Devletinde bir suru millet vardi, herkes herkese saygi gosterirse hic birsey olmaz.. Bir tek Hainler afedilmez.

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Serbest meslek
derya01
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
02/06/2014 :  23:32:05  Alıntı
ben Adanalıyım her yaz mersindeyiz.pozcu mezitli ve susanoğlu,tece bildiğim yerler iyi,karışık da değil.her duyduğunuza inanmayın,kimseye karışmazsanız kimsede size karışmaz.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Diğer
enes_468
Üye

Toplam 193 yazı
04/06/2014 :  12:24:52  Alıntı
cvplarınız için tşk arkadaşlar. haftaya tayin isteyeceğiz. ona göre fikir almak istedim. karışık kelimesinden maksat malum istanbulun Güngören, Esenler, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa,Alibeyköy, İkitelli, Kanarya, Tarlabaşı, Sultanbeyli. gibi yerlerine gidiş var ama dönüşün olmaya bilir. mersindede haberlerde duyduğumuz kadarı ile çok olmamakla beraber bazı olaylar oluyor. maksadım gidipde direk o semtlere tayin istememek.

Yerleşim : Türkiye / K. Maraş  |  Meslek : Diğer
jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
20/06/2014 :  11:18:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaş,toki bloklar hariç istediğiniz semtte ikamet edebilirsiniz,selamlar

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.09 saniye.
22:09:25, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım