Halı Yıkama Fabrikası - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Halı Yıkama Fabrikası


dadaşş
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
03/01/2014 :  18:41:07 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


ARKADAŞLAR ASKERDEN GELELİ 4 GÜN OLDU KOSGEB DESTEKLİ HALI YIKAMA FABRİKASI AÇMAK İSTİYORUM SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM BU KONUYLA İLGİLİ YAZILAR OKUDUM SİTEDE AMA TATMİN OLMADIM AÇIKCASI İŞİN GETİRİSİ NASIL BEN ERZURUMLUYUM ERZURUMDA YAŞIYORUM ÖNCEDEN BİLGİ SAHİBİ OLMADIĞIM BİR KONU HALI YIKAMA FABRİKASI BANA DETAYLARI İŞİN İNCELİKLERİ VE İŞİN REKLAM KISMINDAN BİRAZ BAHSEDERSENİZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
ÇAVUŞ

Yerleşim : Türkiye / Erzurum  |  Meslek : Serbest meslek
dadaşş
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
04/01/2014 :  00:06:28  Alıntı
yardımcı olacak kimse yokmu ???
ÇAVUŞ

Yerleşim : Türkiye / Erzurum  |  Meslek : Serbest meslek
nihavend
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
05/01/2014 :  00:56:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhabalar öncelikle hemşehriyiz onu bildireyim. istanbulda piyasanın en düzey makinelerinden birini yapan samimi olduğum bir firma var.dilersen görüşme sağlayabilirim. direk olarak üretimini kendi yapıyor ve piyasada isim yapmış markalardan daha uygun fiyatlara satış yapıyor. bu nasıl oluyor dersen markalaşmaya çalışıyor. numaranı özelden gönderirsen ararım detaylı bilgi veririm
www.icatyatirim.com
www.shifalab.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
Garintsi
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
05/01/2014 :  02:53:55  Alıntı


Dadaş merhaba. Ben de erzurumluyum 20 sene erzurumda yaşadım 4 ay önce okul için ayrıldım tatillerde gidebiliyorum sadece. Erzurumda yaşamış biri olarak şehri az çok tanıyorum. Sana bir örnek vereyim, birkaç sene önce yenişehirde biri internet cafesini kapatıp yerine halı yıkamacı açtı ve gördüğüm kadarıyla başarılı da oldu. Bence açtığın lokasyon önemli. Dükkanı eğer gücün yetiyorsa terminal caddesi gibi bir semtte aç. Kimsenin halı yıkama şansı yok dışarıda, şansı olsa bile zengin bir semt, kimse uğraşmaz ve bildiğim kadarıyla oralarda halı yıkamacı yok. Bir de apartmanların içine el ilanı falan bırak, etkisi oluyor. Son olarak da işini düzgün yaparsan devamlı müiteriler elde edebilirsin. Kolay gelsin.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
doctor47
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/01/2014 :  00:29:04  Alıntı
Arkadaşlar ben de mardin de açmak istiyorum ama bu işle ilgili hiçbir bilgim yok.Eğitim almak gerekiyor mu.Maliyeti ne kadar olur?

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Doktor
AyyildizVolkan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
12/11/2014 :  12:16:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kosgeb desteği ile Türkiye genelinde 200'ü aşkın kurmuş olduğumuz halı yıkama fabrikası mevcuttur. detaylı bilgi almak isterseniz
0530 975 49 20 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Sanayici
cengizkirilmaz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
02/02/2019 :  16:01:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Keyf.in
Kosgeb veya teknokente başvuru yaparak işinizi görebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat

4.13 saniye.
17:59:23, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım