Yunanistan Krizinden Faydalanmak? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yunanistan Krizinden Faydalanmak?

maliken
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
10/12/2012 :  03:42:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar herkese, ben Yunanistan'da yaşıyorum ve buranın durumu malum. Yunanistan'daki krizi fırsata çevirebileceğim iş düşünceleri hakkında yardım istiyorum. Ticaret ya da herhangi başka birşey de olabilir. Mantıklı bir başlangıç yapmak istiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Şimdiden Teşekkürler

Yerleşim : Yunanistan / Komotini  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
maliken
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
10/12/2012 :  13:20:09  Alıntı
yok mu yardımcı olacak birileri :S

galerisami
Üye

Toplam 232 yazı
10/12/2012 :  20:49:28  Alıntı
Bulunduğunuz yer kent kasaba ? nüfus bilgilerini de yazabilir misiniz?
A.Sami Cansu
543 595 34 80

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
yeltasgida@myne
t.com

Yeni Üye

Toplam 52 yazı
10/12/2012 :  21:22:15  Alıntı

daha önce selanik ve volos seyahatlerim oldu yunan halkının yeme içme ve eglenceye düşkün oldugunu gördüm tavsiyem bu yönde olabilir birde iskeçede yaşayan bi arkadaşın benden ucuz spor giyim ayakkabı talebi olmuştu 3 ay önce

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
ceybox
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
10/12/2012 :  21:58:07  Alıntı
abi sanirim dogalgazi birakiyormus yunan kirsal kesimi,,,soba sat bence

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
10/12/2012 :  22:48:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sızınle bır mal alısverısı yapalım.gul fıdanı hem yabanı hem asılı hemde gulun tohumu konusunda yunanıstandan getırebılırmıyız.bırde baska ısteyecegım ekıpmanlar var yunanıstandan.
gorusmek ısterım

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Gıda
aabaci
Üye

Toplam 265 yazı
11/12/2012 :  00:41:39  Alıntı
Et ve ürünleri genellikle italya dan geliyormuş galiba italyanlar da Bulgaristan dan alıyorlarmış.

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : İthalat / İhracat
maliken
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/12/2012 :  01:37:13  Alıntı
bulunduğum yer 50 bin nüsuflu bir kasaba. ama ben genel olarak tüm yunanistanla yapılabilecek bir iş düşünüyorum. krizi fırsata çevirebilecek bir iş?

dayıbey
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
11/12/2012 :  04:09:53  Alıntı
gümülcinede yaşadığına göre keşan geliyorsundur. Benim gözlemledigim özellikle konfeksiyon konusunda burası ucuz herhaldeki çok ragbet var. Artı bize 100 lira olan size 100 euro. örnegin burada verilen ilanlardan bavul ticareti yapabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : İmalat
PeaceB
Üye

Toplam 130 yazı
13/12/2012 :  22:19:52  Alıntı
ceybox arkadasımızın bahsettiği soba işini yabana atmamanı oneririm, soba tek kalem değildir sobaya yonelmesen bıle aksesuarlarına yonelebilirsin.
Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Otomotiv
_erc_
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
16/12/2012 :  10:58:01  Alıntı
Merhaba yunan sınırda yaşıyorum belki kömür göndeririz sizin oralara iletişime geçebilirsin.
s.algan

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Gıda
ahmetYU
Üye

Toplam 197 yazı
16/12/2012 :  17:54:04  Alıntı
karton kutu imalatı hakkında bilgi alabilir miyim
SRFT

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Asker
ms.yasar
Yeni Üye

Toplam 77 yazı
16/12/2012 :  21:29:37  Alıntı
yuvarlak örme makinalari triko makinalari ve corap örme makinalari satanlarla irtibat kurabilirsen bu makinalari TÜRKIYE ye satabilirsin saygilar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
aabaci
Üye

Toplam 265 yazı
19/12/2012 :  17:56:00  Alıntı
Pamuk fabrikalarinda cikan cigit var sizin oralarda arastirabilirsen gorusmek isterim

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : İthalat / İhracat
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
20/12/2012 :  09:09:54  Alıntı
En mantıklısı oradaki hayvanları buraya satma işi.
Size kazandırır.
Buradanda oraya ***ürebileceğin pek birşey yok.
Nedeni iste ülkemizde tüm kalemler pahalı.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
yusuf kadam
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
12/04/2013 :  16:26:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.mucizekurek.com/?pnum=6&pt=Kavun%20Karpuz%20salatal%C4%B1k%20kabak

imalatını yaptığımız ürünü yurt içi ve yurt dışında satabilecek partnerler arıyoruz.
yusuf kadam

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
dikkat et
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
25/06/2013 :  10:11:49  Alıntı
Arkadaşım neden Ticaret Ataşeliklerini takip etmiyorsun, kalemden tabuta varana kadar Yunanın aklına ne gelmişse bizden talep eder. Yaz mevsiminde öyle kiraz isterlerdi ki bir arkadaşımdan adam telefonlarına çıkmak istemezdi mesela. Yine tonlarca antep fıstığı öylesine. Adamlarda ağacı yok ama bizden alıp almanyaya kendi mallarıymış gibi paketleyip satıyorlar. Avratları da fantazi iç çamaşırı hastası heralde bu tür isteklerini hatırlıyorum. Panel kapılar, çelik kapılar, tabutlar gibi materyaller çok istenen ürünlerdi. Bakın resmi elçilik kanallarından tüm boyutlarıyla bilgilenir iş partnerlerini de buralardan tedarik edersiniz. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Halkla ilişkiler
tevrat
Üye

Toplam 251 yazı
25/06/2013 :  10:48:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
size dondurulmuş döner ve köfte gönderebiliriz yalnız bunun için soğuk hava deponuz olması gerekiyor
Tevrat FİDAN
wieseel dış ticaret ve pazarlama danışmanlığı
0545 422 87 61

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
Zumrut Satis
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
01/02/2019 :  01:07:07  Alıntı
Kumaş, havlu, çorap, iç giyim, textil, ev textili için direkt iletişime geçebilirsiniz. İhracat taleplerinizi karsılayabiliriz.
Dürüstlük en büyük referansımiz oldu, bundan sonrada bu olacaktir. Tüm avrupa genelinde irili ufaklı bircok müsterimizden bir telefonla, maille siparis alır sevkiyatimizi yapariz.
Ayrıca İhracat Destek Departmanimiz ile Tüm Avrupa Parsiyel nakliye ve gümrük islemlerinizde, herhangi bir ürün araştırması için yardimci olabiliriz.
zumrutsatis@gmail.com
Zümrüt Dış Ticaret

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.22 saniye.
00:49:25, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım