Sizce Tekel Marketin Yükseliş Noktası? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Sizce Tekel Marketin Yükseliş Noktası?

GisTA
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
16/09/2013 :  21:45:03 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese Selamlar,

Bir tekel dükkanı.. İstanbul'da hareketli işlek bir lokasyonda. Tekel ürünleri ve bir çok market ürünü satılıyor.. Bisküvi, çikolata çeşitleri, cips, kuruyemiş, envai çeşit meşrubat türü vs. satılmakta, dopdolu bir dükkan, çok çekici, dışardan albenisi var. Dışardaki ve içerdeki sunum, görünüm müşteriye oldukça iyi gel gel yapıyor. Müşteriye davranışda çok iyi, fanları sabit müşterileri olan bir yer. Şans oyunları da var, sayısal loto vs.. Dükkanda sürekli hareket ve alışveriş var. Ciroyu dahada yükseltmek ve iyi kar getirecek extra eklentiler yapılmak isteniyor.. Neler eklenebilir? Bu konuda deneyimi veya önerileri olan varsa çok memnun olurum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Muhammed058
Üye

Toplam 157 yazı
18/09/2013 :  20:58:18  Alıntı
servis yapılabilir
Muhammed

Yerleşim : Türkiye / Balikesir  |  Meslek : Diğer
ttr911
Üye

Toplam 305 yazı
21/09/2013 :  09:07:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hemen yazayım buz makinası alın fazla pahalı bişey degıl, tekel ürünü alanlara ücretsiz poşete doldurun verin bakın işler nası artıyo, basit bir uygulama ama kulaktan kulaga nası yayılıyo görün
Hediyelik Lezzetler - Cezerye, Kerebiç ve Lokum Çeşitleri
www.hediyeliklezzetler.com
Hızlı, kaliteli, online sipariş.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
GisTA
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
23/09/2013 :  17:15:01  Alıntı

Çok teşekkürler. Buz işi önümüzdeki yaza yapılabilir. Servis olayı için ektra 1 eleman almak lazım, aslında düşünüldü bu konu fakat o elemanın maliyeti yapılan paket servisten edinilecek kardan çok çok daha fazla olacaktır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
By_StaR
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
28/11/2013 :  11:35:48  Alıntı
istanbul gibi bir yerdesin.. meslektaşız, açıkçası zor işler bu işler.. ben bu işe birazda pasta gözüyle bakıyorum.. çevrende rekabetçin varsa pasta zaten belli, bölüveriyorlar ..
vsvs..

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Kimyager

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.92 saniye.
17:27:46, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım