Ukrayna Dan Ceviz Alımı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ukrayna Dan Ceviz Alımı

kiteretsu
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
26/03/2013 :  18:57:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Ukraynadan ceviz ithal edip tr de satmak istiyoruz. Bu işi daha önce yapmış olan arkadaslardan yorum alabilirmiyim. Teşekkürler...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
akademilice
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
28/03/2013 :  22:21:02  Alıntı
Biz önceki yıl getirmiştik. Bitirmek için akla karayı seçtik. Ceviz konusunda bilgiliysen ve anlıyorsan olabilir belki ama kimsenin aklına uyup girme bu işe. ayrıca ukrayna cevizini pek tutmuyorlar kabuklu olarak. iç olarak getirisen belki. oda zaten nakliye vergi ıvır zıvır fiyat yükseliyor... başarılar..

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Gıda
yavuz46
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
31/03/2013 :  21:44:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ukrayna cevizini neden tutmuyorlar ki? Yani problemi nedir? Arkadaş getirseydi belki müşterisi olurduk.
Açılır bahtımız bir gün hemen battıkça batmaz ya
Sebepler halk eder Halık, kerem babın kapatmaz ya.
Benim Hakka münacatım değildir rızk için haşa
Hüda Rezzak-ı alemdir rızıksız kul yaratmaz ya. (Erzurumlu İbrahim Hakkı)

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Diğer
misyon
Üye

Toplam 122 yazı
31/03/2013 :  22:30:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Akademilice arkadaşıma katılıyorum. Türkiye ye getirmeden önce buradan piyasa araştırması ve müşteri bul ondan sonra bu işe girmeni öeririm. Banada geldi numune sundum bir kaç yere ancak fiyat yüksek geldi ve kalın kabuk dendi. Ayrıca Bulgaristan da fiyat aldım. Onuda sunduk ama nakliye gümrük osu busu derken fiyat yükseliyor. Dikkatli olmanı öneririm arakadaşım.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
kiteretsu
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
02/04/2013 :  16:33:39  Alıntı
Teşekkürler yorumlar için bizde araştıralım biraz kar bırakıcak gibi olursa deneyeceğiz...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
07/04/2013 :  19:01:06  Alıntı
arkadaslar bu cevizi eski Sovyet ulkelerinden cikarabilmek icin gereken gida guvenligi sertifikasi,orjin sertifikasi gibi belgeleri nasil temin ederiz ? EU ulkelerine sokabilmek icin gerekiyor bu belgeler. Bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim. Tesekkurler.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
hakan7921
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
07/04/2013 :  21:30:17  Alıntı
s.a arkadaşım. ben bişkek kırgızistanda yaşıyorum. ceviz konusunda her türlü bilgimiz vardır ve size bu konuda yardımcı olabilir. daha önce 2 defa türkiyeye ceviz gönderdik. siz iç ceviz mi yoksa kabuklu olarak mı istiyorsunuz? ayrıca burdan türkiyeye nakliye konusunda da yarıdımcı olabiliriz. türkiyede iç ceviz devlet destek primi adı altında yüksek miktarda sizden vergi alacaktır. %43.2 olarak ayrıca %1 olarakta gümrükte alınıyor. hesabınızı ona göre yapın. eger bana ulaşmak isterseniz mail adresimi verim bana ordan ulaşabilirsiniz. iyi çalışmalar diliyorum. hakan_yasar_@hotmail.com
hakan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
mehmet4467
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/08/2018 :  16:46:17  Alıntı
hakan beykardesim cevizi ukranyadan hollandaya ithal etemiz durumunda nasil our
mehmet

Yerleşim : Hollanda / Noordbraband  |  Meslek : Esnaf
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
03/08/2018 :  20:13:13  Alıntı
mehmet bey ital edebilirsinzi vatsapim +380 63 1961551
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
businessman_
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
09/08/2018 :  16:59:25  Alıntı
devletin uyguladığı bir dünya vergisi var sermayen yok veyahut anlamıyorsan hiç bulaşma ilk seferde batarsın.
Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.97 saniye.
14:56:18, 27 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım