Zeytin Yetiştiriciliği Ve Zeytinyağı İmalatı - Sayfa 3 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Zeytin Yetiştiriciliği Ve Zeytinyağı İmalatı
 3 

Tülin Alpaydın
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
17/12/2012 :  16:17:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba Koniks üyeleri
Az bütçem var. Ek iş yapmak istiyorum. İçinde zeytin ağaçları olan 150-200 ağaçlık tarla satın alıp zeytin veya zeytinyağı satmayı düşündüm. Fizibilite çalışmalarım var fakat bu işi konusunda deneyimsizim. Bu işin püf noktaları konusunda desteklere ihtiyacım var.
öncelikle 2 sorum var
1. si zeytin ağacı dikilmiş tarlamı almak daha avantajlıdır?
2. si tarla alıp zeytin fidanları dikmek mi daha avantajlıdır?
ARTI GROUP REKLAM VE MATBAA HİZMETLERİ

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Reklam
tandirkokorec
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
01/12/2015 :  14:57:48  Alıntı
merhaba zeytin yağını en iyi pazarlarda ve yüksek fiyata satabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
denizcan1987
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
09/12/2015 :  01:28:03  Alıntı
tülin hanım ben rıske gırıp çöp torbası ımalatı ve konfeksıyon jelatın ımalatı yapmak ıstyorum pazarım yok fıkrım bu bende ambalaj sektoprunde 4 sen ıcındeyım sız ısletme dısında ben işletme ıcındeyım ben bu ıse gırecegım bır mıktar param var dusuncem bu ozelden yazarsanız beklerım tesekurler
denizcan

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep
egemavi
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
10/12/2015 :  00:58:54  Alıntı

Merhaba

ben bursa orhangazıde yasıyorum kendıome aıt 2000 agac zeytınlıgım var zeytın ve zeytın yagı yurt dısındakı ülkelere pazarlıyorum ayurıca kendım yurt ıcınden herhangı bır ürünü yurt dısındakı ülkelerden pazar arastırıp satıyorum detaylı bılgı ıcın ozelden yazmanı beklıyorum ben yardımcı olabılırım sana türkiyenın en kalıtelı zeytını gemlık zeytın ıdır benım bolgemde yetısmektedır bılgınıze.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
gayrimenkuldani
smani

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
07/01/2016 :  19:41:44  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Tülin Alpaydın
Merhaba Koniks üyeleri
Az bütçem var. Ek iş yapmak istiyorum. İçinde zeytin ağaçları olan 150-200 ağaçlık tarla satın alıp zeytin veya zeytinyağı satmayı düşündüm. Fizibilite çalışmalarım var fakat bu işi konusunda deneyimsizim. Bu işin püf noktaları konusunda desteklere ihtiyacım var.
öncelikle 2 sorum var
1. si zeytin ağacı dikilmiş tarlamı almak daha avantajlıdır?
2. si tarla alıp zeytin fidanları dikmek mi daha avantajlıdır?

Elimizde hazır dikili zeytinlik vardır

0507 198 26 21
Arazi en karlı yatırımdır

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Emlakçı
gezgin2011
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
07/01/2016 :  21:05:17  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - casa
Zeytinyağı satmak için zeytin tarlası almaya gerek yok. Tıpkı zeytin tarlası olanların zeytin sıkma tesisi kurmadıkları gibi. Çiftçilik farklı bir iş, sıkma tesisi kurmak ve işletmek farklı bir iş, tesisten toptan yağ alıp satmak farklı bir iştir. Şayet hala ilgileniyorsunuz sektörle ilgili size doğru kaynaklardan doğru bilgiler verebilirim.

Banada zeytinle ilgili bilgiler verebilirmisiniz? Teskkler

Yerleşim : Türkiye / İst
aabaci
Üye

Toplam 265 yazı
22/01/2016 :  09:00:19  Alıntı
Selam arkadaslar sermayeniz olmasına gerek yok firmalara finans amaclı elimizdeki gayrimenkulleri VADELİ veriyoruz vesile oldugunuz alışveriş lerde emlakcı komisyonundan fazla komisyon verıyoruz sözleşmeli 05455920385

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : İthalat / İhracat
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
22/01/2016 :  12:13:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu işinde cılkını çıkardılar. Kaliteli ürün üretirsin marka olmadığın için ürününü satmakta zorlanırsın, ucuza satayım sürümden kazanayım dersin, fiyatları duyunca nasıl bu kadar ucuza satabildiklerine anlam veremezsin.
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
kulaf
Üye

Toplam 124 yazı
05/02/2016 :  10:23:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
slm bende arsa var eger düşünürseniz konuşabiliriz iletişim 05352451103

Yerleşim : Türkiye / şırnak  |  Meslek : Gıda
akbaşlar
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
28/04/2016 :  21:33:02  Alıntı
arkadaşlar merhaba ben mersinin mut ilçesinde zeytin bahçesi aldım. ve zeytin yağı çıkartmaya başadım. ve bu sene zeytin yağının fiyatları okadar uçtu ki mutta imalathanelerde bile 18 tl den gitti.ve bu zetyin yağı satışı beklediğim düzeyde giderse zeytin yağı imalathanesi açmayı düşünüyorum ve bu konuda muhterem beydende yardım almayı düşünüyorum.MUT'un zeytinyağını bilen bilir. zeytin yağı almak isteyenler bana ulaşabilir. SAYGILAR

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Asker
akbaşlar
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
29/04/2016 :  23:18:42  Alıntı
arkadaşlar ben zeytin yağını çeşitli kiloluklarda cam şişelerde satmayı düşünüyorum ve bu cam şişelere kendi reklamımı yazdırmayı düşünüyorum.sizden ricam bu şişeleri uygun fiyata nerden bulabilirim ve şişelere yaptıracağım reklam yasal açıdan bana bir sıkıntı verir mi? Çünkü herhangi bir dükkanım veya iş yerim yok.. yardımcı olursanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Sivas  |  Meslek : Asker
mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
30/04/2016 :  13:57:30  Alıntı
ben mersinde merkezde yaşıyorum zeytinyağı ve ceviz alıp satıyorum ek iş olarak yapıyorum imalethaneci arkadaş var zeytinyağı için toptan alınca ordan alıyorum uygun oluyor
herşey kısmet.....

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
south
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
30/04/2016 :  14:34:59  Alıntı
Bulgaristan`dan kelebek ceviz ithalati yapilir!

Menşei: Bulgar mali
Ambalaj: 30 kg cuval ve 5 kg koliler halinde
Min. Sipariş: 5 Ton Hazir !!
Fiyat: 30 TL ( Adres Teslim Fiyati )
Teslim Süresi: 5 gun
Teslim Şekli: İSTANBUL TESLİM
Ödeme Şekli: PEŞİN

iletişim adresi : guneyozbulut@hotmail.com
0507 254 01 72
Ilgilenen olursa yazsin, goruselim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur
TURKER2016
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
22/05/2016 :  19:23:06  Alıntı
Zeytin bahçesi olayı gerçekten uğraş gerektirir. 5 yıl sabrım var derseniz tabiki tarla alıp ekim yapabilirsiniz. Ancak bunun öncesinde zeytincilik ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekecek. Zeytin hastalandığı zaman direk hastalığı ile mücadele etmeniz, budama zamanında budama yapmanız, toplandıktan sonra asit oranı artmaması için direk fabrikaya ***ürüp işleme sokmanız gerekecek.

Yaklaşık 250 köklük bir zeytin bahçem var. Eğitim almadık ancak birçok şeyi tecrübe ettik. Sormak istediğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz.

4-5 ay sonra hasat mevsimi başlayacak. Tüm zeytin bahçesi olan ve zeytinyağı hasat eden arkadaşlar inşallah pazar bulur ve bu dönem de zeytinyağını toplu olarak elden çıkartırız.

Yerleşim : Türkiye
ahmtdmr
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
08/09/2016 :  00:42:49  Alıntı
Merhabalar,Çanakkale Geyikli'de kendi tarlalarımızdan elde ettiğimiz zeytinyağlarımız vardır. Yağlarımız 0.5 asit dizem yağlardır.İstediğiniz yere kargoyla gönderilir. İlgilenenler 0506 621 96 94 no'lu telefondan ulaşabilirler.

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Öğretmen
zfrkara90
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
02/11/2016 :  16:14:01  Alıntı
Arkadaşlar Merhaba,

Cunda adasında yetiştirmiş olduğumuz zeytin ağaçlarımızdan elde ettiğimiz tamamen doğal ve katkısız olarak zeytin, zeytin yağlarımız mevcuttur.
Türkiye nin her yerine ve Avrupa ülkelerine gönderilerimiz mevcuttur. Almadan önce test etmek amaçlı numune gönderebiliriz. ürünlerimiz kesinlikle plastik şişelerde değildir. teneke ve cam şişelerde tarafınıza kargolanır. İsteyen arkadaşlarımıza bizimle iletişime geçtiğinde her türlü bilgi ve resim gönderilecektir.

1 kg alyanak kirma 20 tl
1/2 kahverengi 15 tl
1 kg 0.4 dizyem zeytinyag 45 tl
5 kg 0.4 dizyem zeytinyag 190 tl

Sipariş vermek isteyen arkadaşlarım zfrkara90@gmail.com adresinden mail yoluyla bizimle irtibata geçebilirler.

Hayırlı günler.
Zafer KARA

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
halilalbayrak35

Yeni Üye

Toplam 4 yazı
17/06/2018 :  23:38:28  Alıntı
Bursa Mudanya da 11 dönüm zeytinliğim satılıktır. 30 tl m2 si 0534 431 69 19

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
bulnes
Üye

Toplam 450 yazı
14/07/2018 :  22:42:00  Alıntı
Ayvalık bölgesinde zeytinlik almayı planlamaktayız. Orada bir arkadaşımız oradaki işlerle ilgilenip bize zeytinyağı olarak hazırlayacak. Bizde İstanbul 'dan pazarlama ve satış yapmayı düşünüyoruz. Bu işe 10 dönüm ile başlamayı düşünüyoruz. Bu konuda güncel bilgilere göre yorumlarınızı almak isterim.
Makina Mühendisi/İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
canmorrisusa
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
23/11/2018 :  22:31:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,
Gıda’dan mobilyaya, tekstilden yedek parçaya kadar her türlü imalat ve üretim yapan küçük ve orta ölçekli firmalarla ihracat konusunda çalışabiliriz. Firmamız Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu Ülkeleri ile çalışmaktadır. Küçük yada büyük, az yada çok fark etmez, üreticiyseniz ve ürünlerinizi yurt dışına satmak istiyorsanız sizinle tanışıp konuşmayı çok isteriz. Bize Mail(e-posta) yada telefonla ulaşabilirsiniz.
https://www.bestbuyfromturkey.com/
info@bestbuyfromturkey.com
Selçuk Dündar
Tel: 0532 3518161
canmorris

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.52 saniye.
20:24:56, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım