Başörtüsü Ve Şal Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Başörtüsü Ve Şal Satmak

rapkolik23
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
24/11/2012 :  19:35:54   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,

İnternet ortamında başörtüsü ve şal satmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir ?
Gümüş çorap ve iç çamaşırları ile mantar, mayasıl, egzama, koku, ödem ve yaralara SON!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hukukçu
hanioglu85
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
25/11/2012 :  15:15:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bildiğim kadarıyla eşarp piyasasının imalat yoğunluğu bursada bilginize
hanioglu85

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
rapkolik23
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
25/11/2012 :  18:45:24 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
@macera05 bilgi için teşekkürler, oncelikle şal satmak istiyoruz. Ancak piyasada hangi tür şalların moda olduğunu bilmiyoruz. Bunu nereden ogrenebiliriz ? Ayrıca ürün tedariği konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa pm bekliyorum.
Gümüş çorap ve iç çamaşırları ile mantar, mayasıl, egzama, koku, ödem ve yaralara SON!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hukukçu
Grozny
Üye

Toplam 118 yazı
26/11/2012 :  00:09:31  Alıntı

Dostum sadece bir tavsiye marka ürün satıcaksan bilemem ama eğer sıradan herkesin bulabileceği bir ürün satıcaksan insanlar pek e-ticareti önemsemeyebilir satmayı düşündüğün ürünler semt pazarlarında oldukça fazla işportada şalda satılıyor yani demek istediğim insanlar 5e 10a satıyorlar hesabını iyi yap hedef kitleni düşün iyi çalışmalar hayırlı kazançlar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
fukara13
Üye

Toplam 125 yazı
26/11/2012 :  05:56:40  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Grozny
Dostum sadece bir tavsiye marka ürün satıcaksan bilemem ama eğer sıradan herkesin bulabileceği bir ürün satıcaksan insanlar pek e-ticareti önemsemeyebilir satmayı düşündüğün ürünler semt pazarlarında oldukça fazla işportada şalda satılıyor yani demek istediğim insanlar 5e 10a satıyorlar hesabını iyi yap hedef kitleni düşün iyi çalışmalar hayırlı kazançlar

Haklısın..toptancıya bile gitmene gerek yok.Pazarcı esnafları gez ne tür model satıyorlar,gözlemle,sor toptan kaça veriyorsunuz, toptancıdan daha ucuza mal bulma ihtimalin bile var peşin para.
kelebek etkisi;Hayatta yaşamak zorunda olduğumuz şeyler vardır. Ve bunları önceden bilemeyiz.

Rastlantıda olsa bizim seçimimizle de çıksa yapabileceğimiz bir şey yoktur. Benjamin Button/ KADER http://www.vidivodo.com/video/benjamin-button-kader-/322349

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Satış / Pazarlama
tekbay
Üye

Toplam 365 yazı
26/11/2012 :  10:00:45  Alıntı
ben mağazam varken bu işi yaptım.face den ürün sattım. ama ben yaptığım zamanlarda tek tük yapanlar vardı.daha sonraları herkes yapmaya başladı. avrupanın her ülkesine avusturalya kanadaya endonezya ve yurtiçine ürün gönderdim.mağazam olduğu için ürün çeşidi konusunda sorunolmuyor du.amaşu sıralar pek fazla kar lı oluğunu düşünmüyorum.herkes yapıyor çünkü.ek iş olarak düşünebilirsin ama çok fazla bel bağlama.müşterilerden tavsiyem yurtiçi ile fazla uğraşma yurtdışına bak.kermes düzenleyenlere toptan ürün satmaya çalış.almanyadakiler çok pazarlık yapar.ben en çok avusturalyaki müşterilerden para kazandım.paypal kullanırsan senin için rahat olur.face harici sosyal paylaşım sitelerini kullan bence.rusyada da çok müslüman var .ürünlerimizi beğeniyorlar.odnoklassniki veya vkontake kullanabilirsin
DEĞER VERDİK YETERİ KADAR, ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
efeince
Üye

Toplam 122 yazı
27/11/2012 :  23:37:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Firma,ürün, hizmet veya marka tanıtımlarınızda, en ucuz maliyetli ve en kısa sürede dönüş olanağı sağlayan toplu mail reklamları yapıyorsanız , Türkiye ve Avrupa genelinde aktif, tekrarsız ve hatasız mail datası satışı yapan sitemize gözatmanızı tavsiye ederim. Meslek Gruplar, Genel Kullanıcılar, Sektörel Kategoriler ve Yabancı kitleler şuan sitemizde kategoriler halinde yayında ve satıştadır. | www.fmailing.net
Fmailing.Net - Türkiye'nin İlk Seçilebilir Email Data Satış Sitesi

E-mail : info@fmailing.net

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
baycincom
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
29/11/2012 :  12:08:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
kesinlikle sattığın mallar pazarda bulunmayacak tarzda. Örneğin ipek bursa şalı felan. veya ünlü bir markanın ürünleri olmalı. ha bunların yanındada yine pazar mallarınıda sergilersin. Ama insanlar sitene dışarda bulamayacağı ürünleri almak için gelmeli. yani o işin uzmanı sizsiniz A marka şal şu siteden alınır bilincini yaratabilmeniz lazım.
Mesela türkiyenin heryerinde ipek malzeme satılır ama İngiltere kraliçesi kalkar TRye Bursaya gider ordan ipekler alır kendine gibi...
Alışverişin cin adamı
http://www.baycin.com

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Mühendis
ARWELLASAL
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
17/04/2015 :  14:13:13  Alıntı
ARWELLA İPEK ŞAL

Kendi ithalatımız olan 1. sınıf ipekten yapılan %100 saf ipek şallarımız sadece toptan satış olarak hizmentinizde...

Birbirinden zarif ve bol renk seçeneğiyle ...

Toptan siparişleriniz en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Türkiyen nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz...

En az sipariş her renk için 5 adet!!!

Arwella

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
EAKSOY
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
20/04/2015 :  07:37:52  Alıntı
Dubai ve Abudhabiye, Kaliteli Turk Marklarinizi getip guzel gelir elde eldebilir ve ayni zamanda ortadogunun en luks emirliklerinde vergisiz-sikintisiz yasama firsati bulursunuz. Nacizane kendi deneyimimle sabit. Selamlar
Global Expo Management Group Dubai-UAE

Yerleşim : Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai  |  Meslek : Danışmanlık
nurokurr
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
03/02/2016 :  11:40:01  Alıntı
Merhabalar,

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Öğrenci
qunt
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
05/02/2016 :  06:22:35  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - nurokurr
Merhabalar,

İnstagram üzerinden butik açarak satış yapabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.67 saniye.
02:35:16, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım