Belcika'da Ticaret Fikirleri Paylasımı Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Belcika'da Ticaret Fikirleri Paylasımı Hakkında

AKBULUT28
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
18/12/2015 :  00:23:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Belcikada yasayan insanlarin genelde somaj spas mituel gibi azicik asim agrisiz basim tarzinda yasayan cok insan gordum... dunyada turklerin neler yaptiklari ortada belcikada o kadar cok eksik varki saymakla bitmez, UZUN LAFIN KISASI DEGISIK IS FIKIRLERI OLAN VATANDASLARIMIZIN BIRBIRLERINE ONERECEK BISEYLER CIKARMASINI ISTIYORUM... ISIK VAADEDEN FIKIRLERINIZI BEKLIYOR SAYGILARIMI SUNUYORUM....
SALIH

Yerleşim : Belçika / Charleroı  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hikmetduman
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
18/12/2015 :  10:04:53  Alıntı
sen belçikadamı yaşıyorsun. öyleyse paylaşırız tabiki. waffle sosu çikolata sosu gibi üretici bul alayım. bayilik çözüm ortaklığı her türlü girişime açığızda, gerisi gelmiyor.
Hikmet DUMAN
hikmet@alacagida.com
+90 537 745 35 62

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
cenk10
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
18/12/2015 :  20:41:10  Alıntı
Herkes herşey var da parlak fikir yok bir bula bilsek o fikri bulan da burada paylaşmaz zaten
...

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer
ufen76@hotmail.
com

Yeni Üye

Toplam 15 yazı
20/12/2015 :  08:37:48  Alıntı

Selam Belçika ya geleli 4 ay oldu .Gent sehrinde yasıyorum.Burada gercek anlamda iş eksikliği var .Ve cok tutacak oldugunu bildigim fakat sermayem olmadıgı için girisemediğim fikirlerim var.Bu arada bundan once İstanbulda yasadım 30 yıl kadar. Sermayesi olupda Gent yada Gent yakını arkadaslar varsa fikirlerimi paylaşır birlikte cok ucuz fakat cok karlı işler yapabiliriz.ve fikirlerim tamamen gıda uzerine kurulmusdur.İlgilene arkadaslar ufen76@gmail.com dan bana ulasabılırler.. saygılar..
secmen

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
geylani.torunu
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
03/01/2016 :  03:25:00  Alıntı
Arkadaşlar merhaba
Dünyamızda yaşamak artık zorlaştı. Herkes yeni iş imkanları arıyor ! kim aramıyorki ama yokta değil biraz konulara farklı açılardan bakınca yeni ihtiyaçlar çıkıyor.
(bir ressamın tabloları ölünce para ediyor!) yazık adamcağız onları yaparken boya parası bile bulamamış.
Sefil yaşam ama sonunda tabloları para etmiş adam toprak olmuş ! bundan bize ne diyeceksiniz dediğinizide kulaklarımda his ediyorum.
Bazen İnsanlar araştırmalar yapar yaptığı ürünler O gün için erken veya zamanı gelmemiştir, Ama adamcağızın gücü kalmamıştır.! İşte size bir firsat bunu iyi değerlendirirseniz BİNGO ve yenilik.
Yani ben uzun zamandır Belçika'da yaşadım tabi Hollanda,Almanya yıda iyi tanırım çok şükür iyi yıllarım oldu hamdolsun.
Gençlerin işleri zor 2 kültür arsında kaldılar ve çok zorlanıyorlar.
Şimdi size tavsiyem az birikmişinizde olsa turistik değil biraz ticari yeni Avrupa'ya katılacak Ülkeleri iyi inceleyin onlara iyi imkanlar sunuyorlar bunlardan faydalanın.

Şimdi ben gençlere 3 yeni ürün sunacağım ve bu ürünler (Gerçekten yeni ve Dünya patentli) bu bir şaka değil.
Avrupa Ülkelerinde yaşayan her Türk vatandaşı bu 3 yeni işin O Ülkede Anabayilliğini alabilir. tek şart her Ülkeden ilk talipçi ve bir yedek !
niye böyle bir şart çünkü bu ürünlere çok talep olacağı için ve (bir yıl içinde Zorunlu takılacağı için) Dünya'da tek ürün olacağından başarılı olamayan arkadaşlarımız hakkını 2 ci arkadaşa devredecek.
İşin kuralı: Bulunduğu Ülkenin dilini çok iyi bilecek ve (kimliği temiz olacak) en az bir meslek okulundan mevzun olacak.
İŞ konusu : Sağlık ve temizlik
Satış noktaları : Alışveriş mahazaları( AVM) ler -Hastaneler -Metro istasyonları -Hava meydanları - Okullar - büyük fasfodlar
İlk etapta gerekli eküpmanlar: Şirket kurmadan (Evinizden) web sitesi adres bilgileriniz kart vizit buroşür ve numine cıhazlar tabiki bir auto
Şirket yapılanması : ilk siparişleri almaya başladığınızda bir ofis ve depoya ihtiyacınız olacak ve şirketinizi kuracaksınız.!
Şirketiniz çok hızlı yükselişe geçecektir dolaysıyla işinizle ilgili orantılı büyüyeceksiniz acele yok ! ilk etapta size 4 montaj elamanı ve bir tekniker ger-
ekecek sipariş ve keşifleri yapmaya kendiniz yapmaya devam edeceksiniz.
İş büyürken hemen heycanlanmayacaksınız nedeni taleplerin çoğu kendi gelecektir, Biz sana yol göstereceğiz ve gerekirse yardım edeceğiz.
Şimdi burdan işin ne olduğunu açıklamayacağım ! ama sabun ev temizleme gereçleri falan değil bu iş ! Bu iş çok ciddi ve geleceğin olmasa olmaz işi !
Bu forumdan bunu iyi okumuş bir şeyler anlamış ve YENİ Ürün hayal edenler CV sini bulundukları Ülkeyi iyi tanıdığına inananların xxxxxgx@gmail.com
adresine atmaları yeterli olacaktır.
Kesinlikle tüm E-mailer saklanacak ve ilk taleplere göre sıralama yapılacaktır. Hiç bir kişinin hakkı yenmeyeceği gibi Torpilde yapılmayacaktır.
Bu talepler 15 gün için geçerli olacaktır. yani 15 ocak 2016 günü sona erecek olup.
Taleplere tek tek kesinlikle cevap verilecektir.
Böyle bir şey neden yapıyor bu adam diyenlere tabiki bir cevabım var.
babam öksüzdü bana kimse O yıllar yardım etmedi kendi hayatımı kendim kazandım ve bir çok yeni ürünü de ölmeden Gurbetçi Türk gençlerle paylaşmak istedim....
Saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : İthalat / İhracat
bay.kanca
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
10/01/2016 :  16:47:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
eyvallah .. geylani.torunu abim. bu yazınız için. Allah razı olsun. yol gusteriniz için. .genç insanlarımıza yardımcı olmak için. gerçekten geylani torunumusunuz abi. olmasanızda önemli deyil. insanın özu iyi olsun
. abi ben tekstil işi yapı yorum. bay. bayan. ve cocuk. hazır giyimi telebi olursa . gunderebilirim toptan uygun fiyata. aklınızda olsun. . selametle kal.. ALLAHA emanet ol.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Hazır giyim
oasisinet
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
18/01/2016 :  20:55:13  Alıntı
Geylani torunu,uzay mekiği mi yapacağız?nedir yani?Bahsettiğin iş su arıtma cihazı satım işi değilse ben bir şey bilmiyorum...
Dig out your soul

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Serbest meslek
afiyet
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
18/01/2016 :  21:55:12  Alıntı
Merhaba,

Acmis oldugum konuya göz atmanizi rica ediyorum.

Saygilar.

Konunun linki.:

http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=93104

Yerleşim : ALMANYA / Gelsenkirchen  |  Meslek : Gıda
meltem34
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
18/01/2016 :  23:44:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadaşlar merhaba,
isterseniz uygun fiyatlara web tasarım işlerinizi yapabiliriz..
http://moscowsupplier.com/sayfa.aspx?id=7

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Gokhan be
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
07/02/2016 :  15:35:09  Alıntı
Herkese merhaba . Salih bey çok doğru bir konuya değinmiş . Somaj , mutualite , cpas gibi sosyal yardımları alıp , çalışmadan bu yardımlarla geçiniyorlar . Şimdilerde ise hükümet bu yardımları minimuma indirgeyip , bir bahane bulup bu yardımlardan yararlananları artık başınızın çaresine bakın deyip kapı dışarı etmeye başladı . 2012 itibariyle Brüksel'de ticaret işiyle uğraşan Türklerin % 80 i Belçika ' ya sonradan gelenlerden oluşuyor . Salih beyin dediği gibi burada ticaret bazında çok eksik var . Önemli olan yapılmayanı ilk yapmaktır . Kriz ortamında en gerekli olan temel gıda üzerine çalışmaktır . Belçika da yaşayıp ticaret yapma hayali olan herkesle fikir alışverişine açığım . Saygılarimla ..... Gökhan
Denemeden Anlaşılmaz

Yerleşim : Belçika / Bruksel  |  Meslek : Serbest meslek
Ugur akan
Üye

Toplam 549 yazı
08/02/2016 :  09:33:16  Alıntı
Merhaba arkadaslar,
biz Bulgarstan burgaz sehrinde ikamet eden insaat firmasiyiz.su ana kadar bulgaristan ve almanya agirlikli calistik Almanyada devam edin iki uc projemiz var.
agirlik olarak alektro meknik isler yapiyoruz,(havalandirma,elektrik otomasyon,yangin sistemleri,sihhi tesisat sisteleri) kuruyoruz.
diger yaptigimiz islerse kaba insaat(siva,boya,fayans,dis cepe izolasyon)isleri yapmaktayiz.
bu istedeki amacimiz ise kendimizi tanitabilmek ve avrupanin hangi ulkesinde olursa olsun is yapabilmek.

saygilar.
Ugur Akan
Tel:00359898673129
Mail:ugurakan28@gmail.com
Whatsapp:00359898673129
Viber:00359898673129

Yerleşim : Bulgaristan / Sofya  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.63 saniye.
06:34:05, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım