Ayakkabı İmalatçılarına Bir Örnek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ayakkabı İmalatçılarına Bir Örnek

abrahamme
Üye

Toplam 228 yazı
04/05/2012 :  15:23:29   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Günümüzde çok satılır. Böyle bir ürün henüz yok. Bunlar photoshop çizimleri ama yapılabilir. Yapılırsa çok satar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
answer49
Üye

Toplam 120 yazı
04/05/2012 :  19:02:19  Alıntı
Güzel ve ilginç bir fikir bence tutar, gayette iyi satar...
Kıyıdan ayrılma cesareti olmayanlar, yeni okyanuslar keşfedemezler..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
y8mil
Üye

Toplam 167 yazı
04/05/2012 :  22:28:05  Alıntı
başka model ceşitleri varmı acaba

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Kamu sektörü
phılıps
Üye

Toplam 355 yazı
05/05/2012 :  01:08:30  Alıntı

Benim de çok hoşuma gitti......

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
y8mil
Üye

Toplam 167 yazı
05/05/2012 :  01:09:25  Alıntı
fason kaca mal olur acaba?

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Kamu sektörü
Faba
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
05/05/2012 :  01:27:36  Alıntı
Adet ve fiyat bilgisi alabilir miyim?... tarzında mesajlar her an gelebilir :) Bu arada facebook modeli çok tutar sanki..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
calliante
Üye

Toplam 294 yazı
05/05/2012 :  11:43:55  Alıntı
maliyeti çok düşük olur emin olun :)
malzeme kumaş ve tabandan oluşuyor :)

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Diğer
Refiktu
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
05/05/2012 :  12:46:01  Alıntı
Arkadaşım insanları yanlış bilgilendirmeyelim bu ayakabılar piyasada bulunmaktadır. google da "social media keds " olarak aratın bu modelleri üreten firmaya ulaşıyorsunuz. Yani ortada bir yenilik yok ama tabii bu modellerin çakmasını yaparsanızda bence çok satar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
abrahamme
Üye

Toplam 228 yazı
07/05/2012 :  17:19:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Refiktu
Arkadaşım insanları yanlış bilgilendirmeyelim bu ayakabılar piyasada bulunmaktadır. google da "social media keds " olarak aratın bu modelleri üreten firmaya ulaşıyorsunuz. Yani ortada bir yenilik yok ama tabii bu modellerin çakmasını yaparsanızda bence çok satar.

KEDS bu tür ayakkabı üreten bir marka. Fakat bu resimde görmüş olduğunuz modelleri KEDS kendisi üretmiyor. Yani bu modellerde üretilmiş ayakkabı yok. O yüzden kimseyi yanlış yönlendirme filanda yok. Zaten ayakkabıların etiketine bakarsanız markanın adını görürsünüz. Hatta dikkatli bakarsanız aslında ayakkabıların hepsinin aslında aynı olduğunuzda görürsünüz. Yani üretilmiş bir ayakkabı fotosu değil bilgisayar çizimi olduğunu anlarsınız. Bu ayakkabılar üretilmiş hazır ayakkabılar değil. Sadece bilgisayar çizimi. Dediğim gibi kimseyi yanlış yönlendirme filan yok.

Ayrıca bunu üretecek arkadaşlar varsa, bunu kaçak olarak üretmek zorunda. Çünkü KEDS de dahil bu 6 dünya devinin marka kullanım hakkını alıpta ayakkabı üretmeye gücü yetecek bir firma olduğunu sanmıyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İnternet
Toronto71
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
13/02/2013 :  05:16:04  Alıntı
GUZEL BIR FIKIR FAKAT BUNU OYLE BIR SEKILDE ORGANIZE ETMENIZ LAZIMKI VUR KAC YAPMALISINIZ O YUZDEN KUCUK IMALATLARLA OLUCAK IS DEGIL, BU ISTEN PARA KAZANDIM KENARA CEKILEYIM DIYORSAN, EN AZ BUNLARDAN TOPLMADA 50 BIN CIFT YAPICAKSINKI PIYASA SURUP ADINI SANINI UNUTTURACAKSIN ,CUNKU KAZANCIN REHAVETINE KAPILIRSANIZ , GOOGLE-YAHOO- YOUTUBE,FLICKER, WIKIPEDIA, BUNLARIN AVUKATLARI DUNYANIN EN TEHLIKELI AVUKATLARIDIR ONA GORE BASBAKANA BIR TELEFONLA HAYATINIZI KARARTIRLAR
ONUNLADA KALMAYIP EVDE DEDENDEN KALMIS OLAN DUVAR HALISINA KADAR ALIRLAR ,,

BE 25 YILLIKAYAKKABI IMALATCISI OLARAK SOYLUYORUM BU IS ATOM BOMBASI GIBI PATLAR HELE HELE TATIL BOLGELERINDE SAHILLERINDE SHOW YAPAR
trnt71

Yerleşim : Kanada / Toronto  |  Meslek : İmalat
okantakule
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
04/06/2013 :  19:41:28  Alıntı
toptan ayakkabı keçesi ve ortopedi k taban satışı yapmaktayız keçererimizin toptan fiyatı 3.5 taban ise3 tldir 1 pakette 12
tane keçe bulunkatadır okantakule@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Afyon  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.02 saniye.
15:19:31, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım