İnternet Sitesini Nereye Yaptıracağım ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternet Sitesini Nereye Yaptıracağım ?

qayra
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
27/04/2012 :  03:39:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar çok güvendiğim bi internet sitesi projem var ama siteyi hangi şirkete yaptırmam gerekiyo (İstanbulda bu işi en iyi yapan firma hangisi?) sonrasında destek problemi yaşamıyım elden kişilere yaptırmak istemiyorum malum güven olayı. ve birde önemli sorun fikir hazır domain hazır siteyi açtım tuttu varsayalım ki (gerçi hiç şüphem yok olmayanı eksik kalan bir hizmeti ben başlatıcam tutucağından eminim herneyse) fikrimimi domainimi tescil ettirmem gerekiyo ilk yapmam gereken ne yada ne gibi güvenceye almam gerek sorunlarla karşılaşmamak için sizden bilgilerinizi rica ediyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Müzik
elite
Üye

Toplam 317 yazı
28/04/2012 :  09:57:24  Alıntı
isminizi marka olarak,
fikrinizide kağıda dökerek tescil ettirin.

http://www.turkline.com burayada yaptırabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
mcsoft
Üye

Toplam 422 yazı
28/04/2012 :  11:17:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
mcs@amele.com ekleyin yardımcı olayım.
webmaster...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
murat_akkoc
Üye

Toplam 137 yazı
28/04/2012 :  20:30:46  Alıntı

murat akkoç 0541 650 96 50

yerimiz perpada arayın konuşalım
Sorular ne kadar değişirse değişsin formül hep aynıdır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
Full
Üye

Toplam 377 yazı
29/04/2012 :  19:48:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bilgi@fulltasarim.com (msn adresimiz)bekleriz
Full Organizasyon
Tasarım | Temin | Teknoloji Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
qayra
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
30/04/2012 :  23:41:51  Alıntı
evet arkadaşım domaini türkticaretnet den alırken domain ismini tescil belgesi ile aldık bunumu kasdediyorsunuz tescil ettirin derken he birde ortada bir fikir var bu fikrimi tescil ettirmeliyim cevapları arıyorum yardımcı olursanız sevinirim hemen başlamak istiyorum projeme

Full
Üye

Toplam 377 yazı
02/05/2012 :  12:10:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
fikir tescili zor iş.eğer fikir tescili olsaydı internette aynı hizmeti veren farklı alan adlarına sahip siteler olmazdı.alan adınızı alın.mumkunse alan adınıza ait tüm uzantıları alın.ozellikle com,com.tr,alan adında türkçe karakter varsa.türkçe domaini de alın.org-net uzantılı olanları da alın.diger uzantılılar cok muhim dgl ama alınırsa iyi olur.com.tr liyi alabilmek için o isme dair ticari kaydınızın olması gerekir.bunu isim tescile danısın.bunun dısında yazılım tescil edilebilir.ancak edilse nolur? farklı methotlarla baskası yazsa dava mı acılacak? fikre tescil işi çok çok zor.bunu konikste anlatmaya calıstım cok defa.saglam bir fikri var girişimcinin diyor ki ben site yaptıracagım .diger akıllı hemen akıl veriyor 50 tl lik al baktın iş goruyor gider yenisini sıfırdan yazdırırsın.ee ? peki saglam iş fikrini cebinde parası olan veya riziko edebilecek arkadas gorse ve işi hakkıyla yapsa nolur? sen iş fikrini verdin uzerine 50tlcik verdin üstüne bir bardak su iç artık.diyeceğim o ki sizi koruyacak şey sıfırdan yazılacak guvenli yazılımdır.bununda belli bir ederi vardır.misal yılda net 100bin-120 bin civarı bir getiriden emin olsanız 15bin-30bin civarında bir parayı riziko etmez miydiniz.durum buradaki basit matematik mantıgı kadar basittir.50 TL YE BİR ÖĞLE YEMEĞİ YENEMEZKEN :D WEB SİTESİ HİÇ OLMAZ.AYRICA O 50 TL LİK WEB SİTESİYLE E-TİCARET HİÇ OLMAZ.KİMSE GÜVENİP KREDİ KARTINI KULLANMAZ.ÖNCELİKLE İSTATİSTİKLERE BAKIN BENCE KAÇ KİŞİ GÜVENMEDİĞİ İÇİN NETTE KREDİ KARTI KULLANMIYOR.BUNLAR ÇOK ÖNEMLİ İSTATİSTİKLER BUNLARA BAKMADAN YOLA ÇIKMAMAK GEREKİR BENCE.bilgi@fulltasarim.com
Full Organizasyon
Tasarım | Temin | Teknoloji Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
P2 Ticaret
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
03/05/2012 :  17:13:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ayrıca yazılımınızıda tescil ettirin ve sözleşme yapın çalıştıracağınız kişi ilede haklarınızı koruyun aksi takdirde mağdur olmayın

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
qayra
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
03/05/2012 :  17:28:24  Alıntı
haklısın arkadaşım

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.46 saniye.
21:43:33, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım