Ücretli İlan Sitesi Kurmak İstiyorum, Yardım - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ücretli İlan Sitesi Kurmak İstiyorum, Yardım
 2 

sinan.kaya
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
23/04/2012 :  16:26:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,

Ücretli üyelik sistemi ile çalışan bir ilan sitesi kurmak istiyorum. Fakat bu konularda yeterince bilgi sahibi değilim. Sizlerden bazı konularda beni aydınlatmanızı istiyorum.

• Ücretli ilan sistemi için herhangi bir yerden izin almam gerekir mi?

• Yazılım işinden pek anlamam. Bu sistemi sağlayacak yazılımları nerelerden temin edebilirim? Ve yahut kimlere yaptırabilirim?

• Bu iş bana ne kadara mal olur?

(Kafamda canlandırdığım siteye benzer konseptte bir site var. Ancak reklam gibi algılanır diye linki burada paylaşmıyorum. Sakıncası yoksa paylaşabilirim ya da özel olarak gönderebilirim.)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
danimarka5
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
24/11/2020 :  16:57:28  Alıntı
En iyi ücretsiz ilan sitesi aramaları sonucunda karşınıza çok fazla alternatif çıkıyor ancak siz kararsız mı kalıyorsunuz ?

O zaman tercihiniz tabi ki ilanimabak.com olmalı. Peki neden mi ilanimabak.com ?

Hemen açıklayalım :

Ücretsiz İlan Ver :

ilanimabak.com da üye olmak ve ilan vermek tamamen ücretsizdir.

FACEBOOK Alım Satım Grubu :

FACEBOOK'ta sitemiz ile aynı ismi taşıyan ve 30.000 üzerinde aktif üyesi bulunan alım satım platformunda ilanlarınız düzenli olarak paylaşılmaktadır. (Yeni Hizmet)

Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver :

ilanimabak.com da üye olmadan da ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları İle Kolay Üyelik :(Yeni)
Google+ ya da Facebook hesaplarınız ile zahmetsiz ve sorunsuz şekilde üye olarak hemen ilan vermeye başlayabilirsiniz.

Site İçi Mesaj Sistemi :

ilanimabak.com da kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşarak ilanlar hakkında daha doğru bilgi alıp hızlıca sonuca ulaşabilirler.

Öne Çıkan İlanlar :

ilanimabak.com da herkes belirli bir süre boyunca ana sayfa ya da farklı alanlara reklamlarını tamamen ücretsiz olarak çıkarabilirler. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilirler.

Kategoriler :

ilanimabak.com da 4000 den fazla kategori ve her kategori için tanımlanmış özel alanlar bulunmaktadır. Yani her kategoriye özel olarak fiyat, kullanılmışlık durumu gibi seçenek alanları özel olarak hazırlanmış ve ilanı inceleyen kişiye en doğru bilgiyi vermek üzere planlanmıştır.

Mobil Uygulama :

ilanimabak.com da çok yakında devreye alınacak mobil uygulama site ile tamamen entegre olarak çalışabilecek ve herkesin kullanımına açılacaktır.

Kurumsal Üyelik :

ilanimabak.com da ister bireysel isterseniz kurumsal üye olun sizden herhangi bir ilan ücreti talep edilmez.

Teklif Sistemi :

Sitemize ilan eklerken isterseniz açık arttırma ile satışa sunabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi ücretsiz ilan sitesi ilanimabak.com

Sitemize yeni özellikler eklendikçe bilgilendirilme yapılacaktır....

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Diğer
umityesil
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
29/12/2020 :  18:16:23  Alıntı
Şu ara en iyisini yine Acun yaptı. Netflix e rakip Exxen. Bakalım tutacakmı?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Mühendis
danimarka5
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
07/04/2021 :  15:18:48  Alıntı

En iyi ücretsiz ilan sitesi aramaları sonucunda karşınıza çok fazla alternatif çıkıyor ancak siz kararsız mı kalıyorsunuz ?

O zaman tercihiniz tabi ki ilanimabak.com olmalı. Peki neden mi ilanimabak.com ?

Hemen açıklayalım :

Ücretsiz İlan Ver :

ilanimabak.com da üye olmak ve ilan vermek tamamen ücretsizdir.

FACEBOOK Alım Satım Grubu :

FACEBOOK'ta sitemiz ile aynı ismi taşıyan ve 30.000 üzerinde aktif üyesi bulunan alım satım platformunda ilanlarınız düzenli olarak paylaşılmaktadır. (Yeni Hizmet)

Üye Olmadan Ücretsiz İlan Ver :

ilanimabak.com da üye olmadan da ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları İle Kolay Üyelik :(Yeni)
Google+ ya da Facebook hesaplarınız ile zahmetsiz ve sorunsuz şekilde üye olarak hemen ilan vermeye başlayabilirsiniz.

Site İçi Mesaj Sistemi :

ilanimabak.com da kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşarak ilanlar hakkında daha doğru bilgi alıp hızlıca sonuca ulaşabilirler.

Öne Çıkan İlanlar :

ilanimabak.com da herkes belirli bir süre boyunca ana sayfa ya da farklı alanlara reklamlarını tamamen ücretsiz olarak çıkarabilirler. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilirler.

Kategoriler :

ilanimabak.com da 4000 den fazla kategori ve her kategori için tanımlanmış özel alanlar bulunmaktadır. Yani her kategoriye özel olarak fiyat, kullanılmışlık durumu gibi seçenek alanları özel olarak hazırlanmış ve ilanı inceleyen kişiye en doğru bilgiyi vermek üzere planlanmıştır.

Mobil Uygulama :

ilanimabak.com da çok yakında devreye alınacak mobil uygulama site ile tamamen entegre olarak çalışabilecek ve herkesin kullanımına açılacaktır.

Kurumsal Üyelik :

ilanimabak.com da ister bireysel isterseniz kurumsal üye olun sizden herhangi bir ilan ücreti talep edilmez.

Teklif Sistemi :

Sitemize ilan eklerken isterseniz açık arttırma ile satışa sunabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi ücretsiz ilan sitesi ilanimabak.com

Sitemize yeni özellikler eklendikçe bilgilendirilme yapılacaktır....

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.86 saniye.
13:52:53, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım