İnternet Üzerinden İş Kurmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternet Üzerinden İş Kurmak


acantilsim
Üye

Toplam 158 yazı
30/07/2023 :  09:57:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba değerli forum üyeleri,

İnternet üzerinden bir iş kurma fikri üzerinde çalışıyorum ve bu konuda tecrübesi olan kişilerin görüşlerini almak istiyorum.

İnternetin sunduğu olanaklar sayesinde, çeşitli sektörlerde online işlerin geliştiğini gözlemliyorum. Ancak, bu süreçte hangi adımları izlemeli, nelere dikkat etmeli, hangi sektörlerde daha fazla fırsat olduğunu belirlemek benim için önemli.

Kendimi en iyi şekilde hazırlayabilmek için, bu konuda deneyimi olan forum üyelerinin tavsiye ve önerilerini öğrenmek istiyorum. İnternet üzerinden iş kurma sürecinde, dijital pazarlama, e-ticaret, tedarik zinciri yönetimi gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak benim için çok değerli.

Ayrıca, iş kurma aşamasında karşılaşılan zorluklar, başarı hikayeleri ve düşüncelerinizi paylaşmak isteyenler varsa, bunları da dinlemekten mutluluk duyarım.

Yardımcı olabileceğiniz herhangi bir kaynak, bağlantı ya da bilgi paylaşımınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler!
ali can

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
oben78
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
27/08/2023 :  11:21:08  Alıntı
hocam tiktok, youtube, twitter falan iyi içerik üretip popüler olmaya çalış, oralarda iyi para var

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Asker
akinselcuk
Editör

Toplam 5586 yazı
03/09/2023 :  21:06:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir şey üret. Evde kullanılan işe yarayan bir şey. Kahvaltı tabağı, laptop standı, serinleme vantilatörü, resim standı, nevresim kayma önleyici ve bunun gibi bir çok ev gereci. Kendi evinde ne kullanıyorsun bak. Ama sen üret. İşe yarar bir şey ürettiysen eğer.... Ortak satış platformlarına abone ol. HB, Trendyol, Amazon, N11 ve diğerleri. Ürününü yayınla. Siparişlerini gönder. İyi bir şey yaptıysan mutlaka bir sipariş gelir. Gerisi sana kalmış. 100 liranın 20 lirasını devlete ödeyeceksin. 20 lirasını da kargoya ödeyeceksin. 40 lira civarında da amortismanın olacak. Kira stopaj muhasebeci elk su internet komisyon vb. masraflar. Yani Ürün 100 liraya mal olduysa 180 lira masrafı var demek. 20-30 gün de geç ödeme alacaksın bunun da bir kaybı olur. 100 lira ürünse 200 lira sana masrafı. Bu ürünün fiyatı 200 TL nin üzerinde3 olmalı ki para kazanabilesin. Örneğin 250 TL den sattın. Seri satabiliyor olman gerek. Kazanırsın elin para tutar. Üzeri daha ala. Ama altı. Hemen bırak o işi.

Al sat ile bu şekil kazanç yapılamaz. Kendi ürrettiğin bir şey olmalı. Al satı herkes alabildiği için mutlaka birileri senin altına satacaktır. Zarar eder ama satar.

Kendin üret.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer

2.53 saniye.
21:42:26, 2 Ekim 2023, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2023 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım