Not Bilişimden Olay 50 Tl Ye Herşey Dahil - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Not Bilişimden Olay 50 Tl Ye Herşey Dahil

eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
02/04/2012 :  10:56:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

PİYASAYI ÖLDÜRÜYORUM

Not bilişim olay yaratıyor
Hosting Domain Tasarım
Bitmedi kdv de bizden
faturasız iş yapmamaktayız

siparişten 48 saat sonra teslim ediyoruz.

herşey bizden sadece 50 tl ye web sitesi ister kurumsal ister kişisel web sitesi

kişiye özgü istekleri doğrultusunda her türlü kullanıma uygun web siteleri

irtibat: istiklal mahallesi reşadiye esnafı sokak reşadiye iş merkezi zemin kat no:10 ESKİŞEHİR not bilişim

telefon:222 221 43 48 506 795 29 06

mail: furkan316_ofs@hotmail.com ( MAİL ATARSANIZ SEVİNİRİM)

(11:00-20:00 arası açık)

www.mynokiacare.com
www.kıbrısilanlar.com
www.arzkombihastanesi.com
www.wiessmannyetkiliservis.com
www.gulizarokur.com
www.mehmetakifonur.com.tr
www.mineralmakina.com
www.sahinraras.com
www.ibrahimkızılırmak.com -www.ibrahimkizilirmak.com

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Öğrenci
eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
02/04/2012 :  23:22:20  Alıntı
daha referans eklenecektir

eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
04/04/2012 :  10:47:49  Alıntı
güncel

era8006
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
05/04/2012 :  18:22:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Hangi Piyasayı öldürüyorsunuz. 29 TL ye site yapanlar var burada. Geç kaldınız konikste web piyasası zaten ölü :)

Piyasa öldüren arkadaşlarım beni düşündürmeye başladı :) Müşterilerimize firmaya özel seo uyumlu özel tasarımlar hazırlıyoruz. Minimum 350-400 TL alıyoruz (Domain+Hostinge 50 TL koyuyoruz) En az 3-4 gün , projeye göre 15 güne kadar zamanımızı alabiliyor. Diyorum ki, Hiç uğraşmasam, Sizin nezdinizde koniks.com da ilanı bulunan 29 TL, 39TL, 50 tl ye site yapan arkadaşlara yaptırıp hiç kendim uğraşmasam 30-40 neyse verip geriye kalanı cebe atsam :)
-------------------
Verdiğiniz hizmeti eleştirmiyorum zira Arz-Talep Meselesi Latiflerimi üstünüze alınmayın Lütfen ...Hayırlı Satışlar, Bol kazançlar Dilerim.

Kolay gelsin..
------------------------
http://www.betastesisat.com - Ankara Havalandırma Sistemleri
http://www.ankarakobi.com - Ankara Firma Rehberi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam
elite
Üye

Toplam 317 yazı
05/04/2012 :  21:50:46  Alıntı
kdv hosting domain çıktımı 20 lira kar kalır.
normal karsılıyorum artık bende..bi yerde kendi bileceği iş.heleki hukuki yapıyorsa işini..
eğer ki isteneni veriyorsanız bende size iş aktarabilirim.
Ancak kurumsal site yapımında dinamik ve hazır olmayan sistemleri ve tasarımları yapabilirsanız ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
05/04/2012 :  23:55:03  Alıntı
eskişehirde bir firmayız adresinize fatura gönderilecektir domain hosting kdv bedeli çıkınca bana 25 tl gibi bir rakam kalıyor ayrıca iş bitiminde hostin ve domain hesabınıza transfer ediyoruz istediniz tarzda ve düzeyde ekibimle beraber hazırlayabiliriz bu fiyatın altında fatura kesebilecek ve yapabilecek varsa ben ilanımı kaldırabilirim burada

isteyen olursa iş yerimize gelebilir hem tanışmış oluruz

istiklal mah.reşadiye esnafı sokak reşadiye iş merkezi no:10 not bilişim reklam eskişehir

elite
Üye

Toplam 317 yazı
06/04/2012 :  00:14:39  Alıntı
ödemeyi nakit istemesseniz kendim yapacağım dönem ödevini size yaptırabilirim.
görsellik istemiyorum.
basit olsun. ama işlevsel olsun.
.aspx veritabanı olarak mssql kullanılacak.
e-ticaret sitesi olcak. minimum şartları taşısın yeterli.
olur derseniz mail adresime sizi ekliyim?
hazır sistemlerden yardım alınmayacak. diğer sistemleri hoca da biliyor bende :) sıfırdan yazılmalı.

eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
06/04/2012 :  00:48:42  Alıntı
tamam ekleyin görüşelim notbilisim@hotmail.com

izimani
Üye

Toplam 238 yazı
06/04/2012 :  00:51:34  Alıntı
IT sektöründen çekilme sebeplerimin özeti bu başlık :D

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Mühendis
eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
06/04/2012 :  01:03:09  Alıntı
malesef serbest piyasa yapacak bişey yok başkası çıkar üste para verir rekabet

eses1965
Yeni Üye

Toplam 65 yazı
09/04/2012 :  14:19:22  Alıntı
güncel

Full
Üye

Toplam 377 yazı
09/04/2012 :  15:46:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bu sözüm satıcı firmaya: 25TL kalmaz :)vergi dediğin sadece kdv midir:D İyi hesap etmenizi öneririz.Burada elektrik faturanız adsl faturanız müşteriyi siz ararsanız gsm faturanız veya sabit hat faturanızda vb. kar / zarar hesabının içine girer.Aslında piyasayı öldürürken kendi firmanızı da öldürüyor olabilirsiniz.Tabi sadece reklam mahiyetinde bir satış yöntemi de olabilir bu.O zaman sıkıntı yok ama reklam olarak koniksi düşünmezdim ben.Başka reklam kanallarına reklam ücretini vererek daha profesyonel bir yöntem uygulardım.

bu sözüm alıcılara: satılan şey site değil hosting bu arada.seneye host alımı -guncelleme vb. ucretler isteyecekler sizlerden bu konuda satıcıdan bilgi istemeyi unutmayın.

satıcı firmalar hosting firmalarından bayi indirimi alırlar.bayi indirimlerinin surmesi için host satmaları gerekir.diğer işlerinin yanında bu sebeple bazen kafa kafaya bazen zararına satıs yapabilirler.bunlar son derece olagandır.her sektörde vardır.

burada önemli olan alıcı ve satıcının anlasmasıdır.alıcının istediklerini karsılıyorsa kacırmasın alsın.fiyat ucuz diye kötü denemez.reklamın iyisi kötusu olmaz deniyor ya işte o misal:D

hayırlı satıslar,

Full Organizasyon
Tasarım | Temin | Teknoloji Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
elite
Üye

Toplam 317 yazı
09/04/2012 :  16:51:25  Alıntı
aspx ile sıfırdan e ticaret sistemi yazmalarını istedim.. biraz zaman alacaklarını söylediler, geri dönüşlerini bekliyorum.
50 liraya kim yazar sıfırdan dimi ?

Full
Üye

Toplam 377 yazı
09/04/2012 :  17:52:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sn.elite yukarıda yazdığım nedenlerden ötürü yazabilir.Sadece referans olsun diye de yazabilir.Hatta bu sebeple üstüne para bile verebilir:)Bu firma stratejisidir ve koşulsuz şartsız saygı duyulması gereken bir karardır.Mesela biz yazmayız.Bu da bizim stratejimizdir.Mesela bir diğer firmada 3000-5000'in altında iş sokmaz ofisine.Onunda stratejisi budur.Neticede önemli olan şey müşteri her zaman haklıdır.Sıfırdan yazılım istediyseniz iyice ölçülüp biçilecek harcanacak mesaisi,giderleri,üzerine kar konup fiyat verilecektir size.Arkadaşlar büyükannemin memleketinde bu arada:) Eskişehir'e de selam göndermiş olalım bu vesileyle..Hem satıcı arkadaşıma hem de alıcı arkadaşıma başarılar dilerim.

fulltasarim.

Full Organizasyon

Doqan
Üye

Toplam 149 yazı
13/04/2012 :  04:52:35  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - elite
aspx ile sıfırdan e ticaret sistemi yazmalarını istedim.. biraz zaman alacaklarını söylediler, geri dönüşlerini bekliyorum.
50 liraya kim yazar sıfırdan dimi ?

konunun takipçisi olucam, gelişmelerden haberdan edin lütfen sonucu merakla bekliyorum. :)

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
elite
Üye

Toplam 317 yazı
13/04/2012 :  06:24:38  Alıntı
7. gün bugun geri dönüş olmadı.

teklif sonucunu beklememin nedenini nasrettin hoca söylemiş; ya tutarsa ? :)

Full
Üye

Toplam 377 yazı
13/04/2012 :  08:51:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
:) mail at istersen,yoğunluk olabiliyor bazen.

full,
Full Organizasyon

Doqan
Üye

Toplam 149 yazı
14/04/2012 :  11:59:15  Alıntı
yani bu fiyatlara özel yazılım üreten bi yer hayli yoğundur büyük ihtimalle olsun ben yinede sonucu bekliyorum hayırlısı :)

GisTA
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
15/04/2012 :  15:14:23  Alıntı
Ondan sonra iş yok piyasa ölü, ölür tabi öldürenler olursa. Şu hale bak 50 liraya herşey dahil web sitesi, yazık...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
beat105
Üye

Toplam 118 yazı
15/04/2012 :  18:25:12  Alıntı

mrb http://www.fidestravel.net/home/ buna benzer bir site yapabilirmisiniz bleu-way@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
Doqan
Üye

Toplam 149 yazı
15/04/2012 :  21:47:01  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - beat105

mrb http://www.fidestravel.net/home/ buna benzer bir site yapabilirmisiniz bleu-way@hotmail.com

arkadaşlar ile uzlaşamazsınız örnek verdiğiniz siteden daha başarılı bi uygulama yapabiliriz 2500 tl maliyeti olur dilerseniz görüşelim

elite
Üye

Toplam 317 yazı
15/04/2012 :  22:30:12  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - beat105

sayın berat105,
farkkettiniz mi bilemiyorum ama bahse geçen site;
http://www.cy.com.tr/anasayfa buradaki paketlerden birini içermekte..

beyat
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
16/04/2012 :  00:14:45  Alıntı
hocam size tavsiyem önce notbilisim olarak kendinize bir site yapmanız ve kendinize kendi domaininizle bir mail almanız. Bir bilişmcinin hotmail uzantılı maille iş alması ne kadar normal?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.44 saniye.
00:28:00, 19 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım