Bu Domainler İşiniz İçin Önemli Olabilir! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bu Domainler İşiniz İçin Önemli Olabilir!

kemalokut
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
30/01/2012 :  23:39:19   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İşiniz İçin Önemli Olabilir!
Sayın; YÖNETİM, BİLGİ İŞLEM, PAZARLAMA, REKLAM DEPARTMANLARI;
İnternet dünyası ve global markalar arasında yerinizi en üstte ve en iyiler arasında daima tutmak ister misiniz?
İşinize Fırsat, İş’te Fırsat;
Aşağıda yazılı domain-alan adları tarafımızdan süresiz ve kesin olarak fiyat teklifi usulü satılıktır.
(Önemli Not: Hiç kullanılmamış domainlerdir.)
İlginize sunar iyi çalışmalar dileriz.
DOMAİN - ALAN ADI SATIŞ İLANI PORTFOYÜMÜZ;
İŞ;
dunyadevi.com
dunyanin1numarasi.com
dunyanin1numarasi.net
dunyaninbirnumarasi.com
dunyaninbirnumarasi.net
turkiyeninyerliotomobili.com
turkiyeninyerliotomobili.net
bankasektoru.com
kredisektoru.com
kombisektoru.com
klimasektoru.com
hisenseyetkiliservis.com
hisenseyetkiliservisi.com
TATİL;
uluslararasitatil.com
turkeyholidayhotel.com
BİLET;
uluslararasibilet.com
ucakbiletiacil.com
ucakbiletiacil.net
turkiyeucakbiletleri.com
turkeyholidayticket.com
ALIŞVERİŞ-İLAN;
avmvip.com
firsatturkiyem.com
kurumsalfirsatim.com
markamagazacilik.com
hepsiburadaacil.com
gittigidiyoracil.com
sahibindencokacil.com
morhipoo.com
morhipoo.net
REKLAM;
reklamalanlari.com
GLOBAL;
comthecom.com
domaiinn.com
SOHBET;
muhabbetsokak.com
EMLAK;
ticarici.com
ticarici.net
SİGORTA;
sigortamnetten.com
kamyonsigortasi.com
ticariaracsigortasi.com
kurumsalsigortam.com
taksisigortam.com
zorunlutrafiksigortam.com

Saygılarımızla,
Domain satın almak veya ilgilendiğiniz alan adına teklif vermek için iletişim;
UMUT BEY Mobil: +905323660230 e-mail: domaiinn@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
kemalokut
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
21/03/2012 :  11:12:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Listeye

tablosehri.com
haberbegen.com
haberkulade.com
haberhayattir.com
sahibindencokacil.net
turkiyenintercihi.com
eklenmiştir.

Satışlar günceldir.

exportsrvce
Üye

Toplam 762 yazı
21/03/2012 :  11:21:26  Alıntı
bu benzer domainlerin kullanimi problem yaratabilir.simdi sabanci.com varken kalkip ssabanci veya sabancii.com kullanmaniz pek saglikli degil.
Özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : İthalat / İhracat
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
21/03/2012 :  12:30:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Borsa ilk çalışmaya başladığında hisse senetleri Karaköyde çantacılarla satılırdı. İsportada hisse senedi. Yani gerçekten isporta seyyar arabada el feneri, tornavida, tespih satmak gibi.

Komikti ama hala bazısına komik gelmez. Ben bunun komikliğine vurgu yaparak anlatırım, bazısı dinler ve ciddi bir sektörün parçasıymış gibi hikayelerini anlatmaya başlar.

Bu da domain isportası gibi bir şey.

Ama şöyle bir hesaplayınca kazançlı gibi görünüyor. 60-70 domaine bin lira yatırsan bunu bir kaç hevesli kişiden rahatlıkla çıkarma imkanı var. Olur ya birinin can damarını yakalamışsınızdır bin lira, olur on bin, bir anda.

Bana domain peşinde koşmak fazla anlamlı gelmese de heveslisi çok.

Arama motorları ve anahtar kelimeler. Bütün sihir burada. Ayva tatlısı anlatan sitede, yeterince, ayva ve tatlı kelimesi geçiyorsa, sitenin adı isterse ciğerimincukcukdamarı.com olsun google a ayva yazanı getirip sitenin ortasına atacaktır. Sitenin adı ayva olmasa da.

Ama site adı bir motivasyon bir kartvizit. Arzu edildiği gibi olmalı. Söylendiğinde işi ile alakalı ismi var dedirtmeli. Müşteriye ciroya faydası yok ama gönüllere var.

Google kurucuları bunu pek umursamıyor demek ki. Yoksa son çıkan arama motoru olarak özyaho veya hakikiaramamotoru.com demeliydiler. şıppadanak.com ; tıklabul.com siz çevirin artık. clickandfind.com olsaydı google yerine mesela ne facia bir durum olurdu. klikendfayndda ara diyecektik.

Sitenin içinde yeterince uçak, bilet, acil lafı geçiyorsa sitenin adı arnavut ciğeri olsa gene bulur müşteri. Bir arama motoruna acil uçak bileti yazacak çünkü. Çıkan bir kaç siteye tıklayıp birini beğenecek. Beğenmesi de sitenin içeriğine tasarımına hızına bağlı olacak. Hani acil bilet arayan biri açılışta 30 saniye flash beklemez veya tıklamak istediği menunün üzerinde kayıp duran bir reklam istemez herhalde.

tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
21/03/2012 :  17:51:50  Alıntı
Tekstil üzerinde satış yapılabilecek bir domain var.
yüksek fiyat verene verilecektir.
Taban fiyat 100 TL.
domain ismi www.imalattangiyim.com
iletisim 0536 550 47 35
Fikri

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
era8006
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
06/04/2012 :  11:51:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Akinselcuk bey, Yazınızı zevkle okudum. Uzmanı değilim ancak özellikle SEO konusunda çok fazla araştırmalarımız ve çalışmalarımız oldu. Genel itibariyle sihirin, Anahtar Kelimeler ve sitenin arama motorlarına uygun olarak tasarlanmasıdır doğru. Domainle alakalı olmasada Özellikle google'de üst sıralara taşıma imkanı yüksektir. Ancak çalışmalarım sonucunda şunu gördüm, Alan Adı'da Seo çalışmalarının bir parçası olarak görülmelidir diye düşünüyorum. test amacı ile, Atıyorum, istanbuldomates.com diye bir alan adı aldım, Meta, sitemap, anahtar kelime vs. ekleyip bıraktım. yine abidikkubidik.com gibi bir alan adına aynı sistemi farklı arayüz ile yayınladım. bir süre sonra İstanbul Domates sorgusunda istanbuldomates.com adresinin ilk sayfada listelendiğini, diğerinin ise 3. sayfada listelendiğini gördüm. Buna benzer birçok denemem oldu.
Tasarım ve Anahtar kelime kodlaması, özgün içerik çok önemlidir, işin özüde budur ancak bana göre Alan adı da %10 oranında SEO yu etkilemektedir. Merak Ederseniz çalışma yaptığım ve yapmadığım alan adlarını özelden iletebilirim.
Saygılar..
http://www.betastesisat.com - Ankara Havalandırma Sistemleri
http://www.ankarakobi.com - Ankara Firma Rehberi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam
Full
Üye

Toplam 377 yazı
06/04/2012 :  12:46:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Seo da alan adı önemlidir.
-Alış tarihi(eski olması iyidir.)
-Nitelikli kullanım(eski olmasının yanında illegal kullanılmamış olması)
-edu ve org uzantılılar üstlerde listelenir.
-Alan adının belli bir uzunlukta olması mühimdir.Çok uzun alan adları kullanmak cazip değildir.
-Bunun dışında hızlı -özgün-güncel bir site gerekir.

Gelelim google alan adına:D

googol :

http://tr.wikipedia.org/wiki/Googol

http://tr.wikipedia.org/wiki/Google

her seyin bir sebebi var:)

bilgi@fulltasarim.com

Full Organizasyon
Tasarım | Temin | Teknoloji Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
gölgelik
Üye

Toplam 256 yazı
06/04/2012 :  18:20:06  Alıntı
www.birzahmet.com satılıktır. tekliflerinizi bekliyorum. pinhan777@hotmail.com
siz ha iseniz bizde ha yız. biz hu isek sizde hu sunuz. ha'ydan gelen hu'ya gider

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Ticaret
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
07/04/2012 :  07:07:47  Alıntı
Tekstil üzerinde satış yapılabilecek bir domain var.
yüksek fiyat verene verilecektir.
Taban fiyat 100 TL.
domain ismi www.imalattangiyim.com
iletisim 0536 550 47 35
Fikri

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
infazure
Üye

Toplam 155 yazı
08/04/2012 :  00:11:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - akinselcuk
Borsa ilk çalışmaya başladığında hisse senetleri Karaköyde çantacılarla satılırdı. İsportada hisse senedi. Yani gerçekten isporta seyyar arabada el feneri, tornavida, tespih satmak gibi.

Komikti ama hala bazısına komik gelmez. Ben bunun komikliğine vurgu yaparak anlatırım, bazısı dinler ve ciddi bir sektörün parçasıymış gibi hikayelerini anlatmaya başlar.

Bu da domain isportası gibi bir şey.

Ama şöyle bir hesaplayınca kazançlı gibi görünüyor. 60-70 domaine bin lira yatırsan bunu bir kaç hevesli kişiden rahatlıkla çıkarma imkanı var. Olur ya birinin can damarını yakalamışsınızdır bin lira, olur on bin, bir anda.

Bana domain peşinde koşmak fazla anlamlı gelmese de heveslisi çok.

Arama motorları ve anahtar kelimeler. Bütün sihir burada. Ayva tatlısı anlatan sitede, yeterince, ayva ve tatlı kelimesi geçiyorsa, sitenin adı isterse ciğerimincukcukdamarı.com olsun google a ayva yazanı getirip sitenin ortasına atacaktır. Sitenin adı ayva olmasa da.

Ama site adı bir motivasyon bir kartvizit. Arzu edildiği gibi olmalı. Söylendiğinde işi ile alakalı ismi var dedirtmeli. Müşteriye ciroya faydası yok ama gönüllere var.

Google kurucuları bunu pek umursamıyor demek ki. Yoksa son çıkan arama motoru olarak özyaho veya hakikiaramamotoru.com demeliydiler. şıppadanak.com ; tıklabul.com siz çevirin artık. clickandfind.com olsaydı google yerine mesela ne facia bir durum olurdu. klikendfayndda ara diyecektik.

Sitenin içinde yeterince uçak, bilet, acil lafı geçiyorsa sitenin adı arnavut ciğeri olsa gene bulur müşteri. Bir arama motoruna acil uçak bileti yazacak çünkü. Çıkan bir kaç siteye tıklayıp birini beğenecek. Beğenmesi de sitenin içeriğine tasarımına hızına bağlı olacak. Hani acil bilet arayan biri açılışta 30 saniye flash beklemez veya tıklamak istediği menunün üzerinde kayıp duran bir reklam istemez herhalde.

Tam manası ile ne iş yaparsınız bilmem ama, sanırım Google algoritma ile alakalı bazı eksiklikleriniz var. Sizin söylediğiniz durum, rekabeti olmayan ortamlarda gerçekleşir sadece.
Kısaca özetlemek gerekirse, siz abcdefg.com diye bir site açıp, çakmak taşı nedir, ne işe yarar ile alakalı içerikler girerseniz, evet siteniz yukarılara çıkar, ama abcdefg.com için, tatil ve tatil ile alakalı, isterseniz bilyon adet yazı girin, yukarıda çıkamazsınız.
İşte bu durumda, keyword bazında aranma hacimleri ve bu keyword üzerinde ki site sayısı baz olur. Bu noktada ise, keyword domainler 2 şer adım öne çıkar.
Google boşu boşuna domain uzantılarını sınıflandırmıyor, gold-silver diye =)
İletişim;
ahmeterencihan@gmail.com
0505 843 6789

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
kemalokut
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
12/04/2012 :  10:52:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
cokuyguna.com

listeye eklenmiştir.

Tüm satılık domain listesi

www.domainsirketi.com

yorumlar güzel domainin önemi ülkemizde zamanla anlaşılacaktır.

kemalokut
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
12/04/2012 :  13:48:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
airlinehome.com
yinemoda.com
mobilyaozelsiparis.com
yukarıdaki listeye eklenmiştir.
www.domainsirketi.com
domainsirketi@gmail.com

kemalokut
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
12/04/2012 :  14:53:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Portföyümüzde sahibinden e rakip olabilecek alan adları vardır kendileride benden almak istedi fakat verdikleri teklif hoşuma gitmediği için halen bendedir.
Teklif usulü satılıktır.

sahibindencokacil.com
sahibindencokacil.net

Tüm domainlerimiz;
www.domainsirketi.com
domainsirketi@gmail.com

kemalokut
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
12/04/2012 :  15:11:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

TEKLİF USULUDUR tümüne ya da tek tek transfer edilebilir.

kredisektoru.com
bankasektoru.com
klimasektoru.com
kombisektoru.com

www.domainsirketi.com
domainsirketi@gmail.com

redirect
Üye

Toplam 255 yazı
12/04/2012 :  22:19:20  Alıntı
bu saatten sonra sahibinden.com a benzeyen her isim onlarıda dahada marka ve kalite yapacaktır.
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
era8006
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
14/04/2012 :  12:18:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İyi ki bi domain başlığı açılmış :) Bende satışa çıkardığım domainleri ekliyim bari :)

araçilanları.com
otomobilpazarı.com
http://www.betastesisat.com - Ankara Havalandırma Sistemleri
http://www.ankarakobi.com - Ankara Firma Rehberi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.05 saniye.
07:52:11, 18 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım