Profesyonel Web Sitesi + Limitsiz Hosting 500 Tl - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Profesyonel Web Sitesi + Limitsiz Hosting 500 Tl

Ticaret-Talebes
i
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
15/02/2012 :  08:15:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Profesyonel anlamda istediğiniz şekilde / Alanda kullana bileceğiniz Yönetile bilir Full Ajaxlı Admin Panelli Web sitesi + Limitsiz Hosting + Limitsiz Trafik (Multi-Platform Cloud Hosting) Yani İster Windows İsterseniz Linux Host olarak kullana bilme özelliği..

Windows ya da Linux Fark etmez.
Uygulamanızı barındırmak istediğiniz platformu, dağınık yapıda bulunan aktif web sunucuları arasından siz seçersiniz. Bu web sunucuları güncel Windows yada Linux sürümleri olabileceği gibi, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır edilmiş daha önceki sürümlerde olabilir.
Yada bugün Windows ortamında barındırdığınız web sitenizi yarın kendiniz Linux ortamına geçirebilirsiniz.
Multi-Platform Cloud Hosting sisteminde hepsi mümkün.

Fiyat = 500 TL

Not: 100 GB lık hostinglerin fiyatları en az 200 tl den başlarken bizde Multi-Platform Cloud Hosting + Limitsiz Alan + Limitsiz Trafik Hosting + Profesyonel Web Sitesi / Portalı Sadece 500 TL

İrtibat Tel: 0535 645 53 45
İlime susadım...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
era8006
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
17/02/2012 :  18:06:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Web Sitenizin içeriği kullanışı, hazır script mi vs. bilemem. Belki Web Site Paketiniz bile sadece 500 tl edebilir.
Yaptığınız işi karalama olarak algılamayın, Hosting Konusunda yaptığınız açıklamalarda bir düzeltme yapmam gerekiyor. 100 GB Hostinglerin fiyatı en az 200 TL demişsinizde bu fiyat biraz abartı sanki. natro.com da Multi-Platform Limitsiz alan, limitsiz trafik yaklaşık 80-90 TL arası.
Bol Kazançlar Dilerim.
http://www.betastesisat.com - Ankara Havalandırma Sistemleri
http://www.ankarakobi.com - Ankara Firma Rehberi

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
18/02/2012 :  08:25:17  Alıntı
Limitsiz alan terimine her zaman karşıyımdır.
bana 5 Tb alan verebilecekmisiniz?
ve bunu 500 TL yıl olarak sağlayabilecekmisiniz?
Bilgileriminde hosting ücretini ödediğim sürece koruyabilecekmisiniz?
her hafta 5 Tb alanın yedeğini alabilecekmisiniz?
Kabul ediyorsanız gelip noter tastikli sözleşmeyi imzalayalım.
Ha bu arada 5 Tb olmazda belki 10 Tb olur sonuçta sınırsız demişsiniz.
bilemiyorum dosya durumumuza bağlı nasılsa sınırsız öyle değilmi.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
06/03/2012 :  01:29:42  Alıntı

Merhaba, yapılan yorumlar için öncelikle teşekkür ederim. ayrıca era8006 kardeşime de ayrıca teşekkür ederim Düzeltmenizden dolayı. uslubunuz çok efendi bir kişiliğiniz olduğunu göstermektedir..

Fikri Kardeş sizinde uslubunuz adeta alay edercesine bir hal almış doğrusu. anladığım kadarı ile sizle aynı meslekteyiz, fakat yazılarınızda çekememezlik (ucb) görmekteyim. Kimin Rızkı nereden gelir bilinmez, siz daha iyisini yapa biliyor iseniz, lütfen tanıtım konularınızda bunu yapın.

Düzeltme: Era8006 kardeşimin de belirtmiş olduğu gibi natro.com da Multi-Platform Limitsiz alan, limitsiz trafik hizmetini almaktayım ve orada belirtilen özellikleri de yazdım, Natro.com Müşteri temsilcilerine sordum bu durumu, Hosting kullanım alanınız dosya boyutlarına göre artmaktadır. örnek: 10 gb dosya yüklendi ise, sistem bunu otomatik algılayıp alan limitini arttırmaktadır. verilen bilgi bu şekildedir.

Ayrıca " 100 GB lık hostinglerin fiyatları en az 200 tl den başlarken " yazımızda ki açıklama: Ddos Attack Ve BoTNeT saldırılarına karşın güçlü güvenlik önlemi alınan ve verilen hizmetten bahsetmekteyim. Günümüzde para kazana bilmek için performansı düşük hostingleri sadece kâr gütme amaclı satılan hostinglerden bahsedilmemektedir.

Konu günceldir..

İlime susadım...

Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
06/03/2012 :  21:15:05  Alıntı
Siz beni yanlış anladınız.
Ben verebileceğiniz hizmeti bilmek istiyorum.
Bir müşterim istedi.
Reklam sektöründe çalışıyor,
Sürekli dosya atılıp çekilecek bir host gerekli ;
( atılan dosyalar kesinlikle telif haklarına aykırı değildir. resim gönderilecek sadece )
Sadece ftp ile atılıp ftp ile çekilecek
Alan Miktarı 50 Tb
Aylık Trafikte 3-5 Tb arası olur muhtemelen. işin durumuna göre çünkü.
Ve bu veriyi her hafta otomatik yedekleyebilecekseniz.
Müşterim kesinlikle noter onaylı sözleşme istiyor.
Kabul ediyorsanız müşteriyi size yönlendireyim.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
07/03/2012 :  07:07:08  Alıntı
Malesef Natro Sözleşmelerinde Kesinlikle Yedekleme Müşteriye aittir bilgisi verilmektedir.. Biz Hosting Satışı Yapmıyoruz, Hostingi Rahat ve sıkıntısız kullana bilmeleri için extra olarak veriyoruz. Asıl işimiz istek doğrultusunda siteyi yazıp satmaktır.

ayrıca yanlış anlamama sebebiyet veren yazınızdır Syn Fikri Kardeşim:) şimdiki gibi gerekli açıklamayı yapmış olsaydınız emin olun böyle bir anlaşılma olmayacaktı.;)

Hayırla ve esenle Kalın..
İlime susadım...

omerseven
Üye

Toplam 306 yazı
07/03/2012 :  14:02:54 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
50 tb alan. sanırım biraz uçmuşsunuz fikri bey : )
madem öyle bir şey düşünüyorlar. neden kendi alanlarına bir server kurmuyorlar. gözlerinin önünde olur biter.

sınırsız terimi şöyle bir şeydir.
biraz açıklamak isterim.

alan ve trafik sınırsızdır. ama bunu su istimal etmemek gerekir.
normal standart bir kullanıcı için ihtiyacın tümünü karşılamak anlamı çıkarılmalıdır burada. hiç bir zaman dosya alanı yetersiz diye uyarı almazsınız. normal kullanıcı iseniz.. öteki türlü su istimal olur. ama öylede kullanabilirsiniz. iyi müşteri olmayacağınız kesindir. istediğiniz gibi kullansanızda size engel çıkacaktır.

Bu engel işlemci engelidir.
sınırsız alan ve trafik hizmetlerinde firmalara göre %5 ile % 15 işlemci kullanma izni atanır sisteme.
yani siz sunucunun alanını ne kadar kullanırsanız kullanın işlemciye çok işlem yüklediğinizde uyarı alacaksınızdır.

sitenize erişmek isten kişiler sayfanızı göremeyecektir.
video barındırma sitesi yaptığınızı düşünün aynı anda 30 40 kişi film izlemeye kalktığında işlemci kotanız dolacaktır...

sınırsız alan trafik diye her şeyi yapacağınızı hayal etmeyin. keşke istenen şekilde olsa da youtube rapidshare gibi bir sistem kurabilsek : )

ticaret talebesi arkadaşım nickinizi beğendim çok güzel... başarılar dilerim. web hizmetlerinde 20 liraya da site mevcut 20bin liraya da. önemli olan hizmettir. bunu bilmeyen birine anlatmak çok zordur. allah kolaylık versin diyorum size..

Ömer SEVEN
Olur böyle şeyler.

http://omerseven.com -Şahsi bloğum.
http://kopem.org - Özel eğitimlerle kişileri yardımcı olduğumuz KOPEM
http://innope.com - İnnope Yazılım ve Ar-Ge Merkezi
Lojistik Girişimim http://kargoa.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İthalat / İhracat
beat105
Üye

Toplam 118 yazı
07/03/2012 :  17:41:56  Alıntı
mrb http://www.fidestravel.net/home/ buna benzer bir site yapabilirmisiniz bleu-way@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
beat105
Üye

Toplam 118 yazı
07/03/2012 :  17:42:53  Alıntı
mrb http://www.fidestravel.net/home/ buna benzer bir site yapabilirmisiniz bleu-way@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
10/03/2012 :  00:00:01  Alıntı
OmerSeven kardeşim Değerli Açıklamanız için teşekkür ederim. Yazılanın üzerine yorum yapmak abes kaçacağını düşündüm ve konu hakkında yorum yapmıyorum :)

Evet Ticaret Talebesi Olabilmek zor bir iş olsa gerek, Bu Ticareti ne kadar bilirsen bil yine öğrenmek gereken çok şey vardır. Bende bir yandan Ticaret Yaparken Diğer yandan da Ticaret Talebeliğine devam etmekteyim :) bu ismi bende seviyorum.. Bu Mektepde ilk ve en önemli öğrendiğim Konu: "Ticaret Ahlakı" yani birilerinin Ticaretini baltala**** o işten Müşteri kazanmamak, Aç gözlü olmamak, vs.. bu zihniyetle ilerlediğim için şimdiye kadar Ticarette Kaybetmedim, Aksine Hep Kazandım, Fakat Bu Kazancım Maddiyattan Çok Maneviyat oldu:) bu da beni diğer insanlara nazaran hep bir adım daha ileri de olmamı sağladı..
İlime susadım...

Ticaret-Talebes
i

Yeni Üye

Toplam 72 yazı
10/03/2012 :  00:23:03  Alıntı
Beat105 Kardeşim: Belirtmiş olduğunuz Sitenin gelişmiş özellikleri ve sizlerinde istekleri doğrultusunda - Grafik tasarım - ve Kodlama Sadece Size Ait olmak şartı ile, açık kaynak kodlu olarak size teslim edilebilir.. Bu Hizmetin Bedeli 1250 TL dir.

Yukarıda ki İlan Daha Önceden Hazırlanan Portal için geçerlidir.

BU arada İstekler Doğrultusunda Admin Panel Kodlamalarına başladık, Bu Admin Panellerin Satışlarını yakında Koniks.Com da yapacağız.

Admin Paneli Ne işe Yarayacak ?

Çok az PHP diline sahip olmanız sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Admin Paneli ile Sizde Müşterilerinize Dinamik (Yönetilebilir) Site satışı gerçekleştire bilirsiniz.

Admin Panelleri Hangi Alanlara Hitap edebilir ?

ilk etap da 4 gruba hitap edebileceğiz Admin Panelleri Yazılmaktadır..

Firma Sitesi
Köy Dernek Sitesi
Kişisel Site
Resim - Video Sitesi
İlime susadım...

LastHero
Yeni Üye

Toplam 44 yazı
22/11/2020 :  19:13:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama cidden memlekette develüasyona uğramayan tek sektörün web tasarım sektörü olduğunu gördüm :)))
halen aynı fiyatlara yaklaşık (500 TL.) tasarımlar yapılıyor. Tabi ki web sitesinin özelliğine göre değişkenlik gösterir.

Bu arada, bu rakamlara yakın tutarlarda bizler de web sitesi yapıyoruz, belki birilerinin işini görürüz, 2012 yılından sonra da olsa. (Özgün tasarımla, temiz kodlamayla ve her cihaza duyarlı)
Bilgi için: https://www.storybilisim.com
~Sesini duyurmazsan farkında olamazlar...

https://www.storybilisim.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.61 saniye.
19:56:27, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım