249 Tl'ye Herşey Dahil İnternet Sitesi Ve Dahası - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

249 Tl'ye Herşey Dahil İnternet Sitesi Ve Dahası


yavuzata
Yeni Üye

Toplam 45 yazı
31/07/2019 :  09:48:08   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar,

çok yeni bir projem olan KWAY (Kurumsal Web Ağı Yönetimi) ile tüm firmalara çok uygun fiyatlarda internet sitesi hizmeti sağlıyorum.

Pahalı internet sitelerin aksine MyKurumsal sistemi alyapısı içerisindeki uygulamalar ve modüller herzaman güncellenmektedir.


Not :Bu sistem sadece bir internet sitesi hizmeti sağlamamaktadır bir çok Firmalar için gerekli olan uygulamalarıda ücretsiz olarak kullanıma sunmaktadır.Detaylı Bilgi için : http://mercanyazilim.net/Yazilim/Detay/4-mykurumsal-firma-web-scripti

Demo1 Adres : http://firmav2.mercanyazilim.net/

Demo2 Adres : http://mercanoto.mercanyazilim.net/

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 • almesan
  Yeni Üye

  Toplam 2 yazı
  04/01/2021 :  15:48:37  Alıntı
  merhaba telden ulaşın göruşelım

  Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik

  1.75 saniye.
  01:50:37, 19 Ocak 2021, Salı

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2021 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım