Bayan Çanta Dükkanı Nasıl Fikir??? - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bayan Çanta Dükkanı Nasıl Fikir???
 2 

metin44
Üye

Toplam 178 yazı
06/02/2012 :  16:02:43 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhabalar,ben yakında marka eşarp dükkanı açıyorumda içinde bayan çantasıda olsun diyorum.bu işi yapan bilen arkadaşlardan destek istiyorum.kaça alınır kaça satılır,birde galiba piyasada kaliteli çakma çantalar çok gidiyormuş.nasıl buluruz ve gerçekten para kazanabilirmiz???
hepinize bol kazançlar.
metin44
gerçek girişimci için para kazanmak veya kaybetmek,yaşadığı heyecanın yanında sadece bir detaydır!!

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
altes
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
03/05/2015 :  21:14:22  Alıntı
yldz.snn@hotmail.com Çanta satan tüm arkadaşlar bilgilendirme maili atarsa (marka model resim vb.) sevinirim. Teşekkürler (bira hızlı olursa iyi olur )
[/quote]

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Öğretmen
rmys1458
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/05/2015 :  16:21:19  Alıntı
Cok canta yapiyorum nabicam?????????
Rumeysa;))

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
altes
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
04/05/2015 :  17:58:00  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Fth152
arkadaşlar toptan louıs vuttıon,tommy hilfger,burberry çanta satışımız vardır mail adresiniz gönderebilirsiniz yardımcı olurum modeller çok hoş ve orjinal gibidir.yukardaki belirttigim markaları toptanı 20 den aşşagı hıc bır yer vermıyor fakat bızım kendı uretımımız oldugu için 14-15 cıvarına verıyorum.en az alım 30 tanedir.maıl bırakırsanız yerlı çanta toptan satışımızda vardır onlarda 7 lıra ya en az alım karışık olarak 40 adettir..

fth 152 ilet,şime geçebilirmisniz
yldz.snn@hotmail.com

altes
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
04/05/2015 :  18:00:27  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hasmet.deniz
Çanta Atolyemiz var. Satış yapacak arkadaslara yardımcı olabiliriz.direk ureticiden bizden alabilirsiniz. toptan ve perakende satış yapabiliriz. saygılar

hasmet.deniz iletişime geçebilirmisiniz
yldz.snn@hotmail.com

fümtasarım
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/07/2015 :  19:40:25  Alıntı
Arkadaşlar yeni bir çanta mağazası açıyorum model ve fiyatlar hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca çantanın yanında satabileceğim ürünlerle ilgili de bilgi verirseniz mutlu olurum saygılar....
Ayhan Uslu

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
fümtasarım
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/07/2015 :  19:42:44  Alıntı
Mail Adresim: fumtasarim@hotmail.com
Ayhan Uslu

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ticaret
Emreasln
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
26/07/2015 :  19:57:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Herkese merhaba arkadaşlar 16 senelik iyi iş yapan kuruyemiş dükkanımı devir ediyorum ilgelinirsen özelden mesaj at veya çevrende ilgilenen varsa her türlü bilgi verilebilir. Aylık kazancı ortamal herşeyle birlikte şuan bize kalan:5000-6000 tl arasıdır. daha detaylı bilgi için hasimemreaslan.34@gmail.com mail atabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
ödemesepeti
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
27/07/2015 :  13:03:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba,
ürünlerinizi aynı zaman kendi web e-ticaret siteniz üzerinden satmayı düşünürseniz Ödeme Sepeti olarak Sanal Pos hizmeti sunabiliriz. sanal Pos hizmetimizin herhangi bir aidatı yoktur. Kurulumu çok hızlı ve ücretsizdir.
Ödeme Sepeti Sanal Pos Hizmetleri
www.odemesepeti.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
y4sin
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/09/2015 :  19:23:10  Alıntı
fth152 ve diğer arkadaşlarım çanta katalog ve fiyat bilgilerini yollar mısınız... y4asintr@gmail.com herkeze hayırlı satışşar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
y4sin
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/09/2015 :  19:29:26  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Fth152
arkadaşlar toptan louıs vuttıon,tommy hilfger,burberry çanta satışımız vardır mail adresiniz gönderebilirsiniz yardımcı olurum modeller çok hoş ve orjinal gibidir.yukardaki belirttigim markaları toptanı 20 den aşşagı hıc bır yer vermıyor fakat bızım kendı uretımımız oldugu için 14-15 cıvarına verıyorum.en az alım 30 tanedir.maıl bırakırsanız yerlı çanta toptan satışımızda vardır onlarda 7 lıra ya en az alım karışık olarak 40 adettir..

Fth152 arkadaşım mail bekliyorum y4asintr@gmail.com hoşcakal

Kaan2828
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/09/2015 :  11:35:05  Alıntı
Fth152 iletişime geçebilirmiyiz kaan_gzm@outlook.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Kaan2828
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
06/09/2015 :  11:40:03  Alıntı
Çanta satışı yapmak istiyorum yardımcı olursanız sewimirim. Kaan_gzm@outlook.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
usein_0304
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/10/2015 :  10:55:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çanta satışı yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. çanta katalog ve fiyat bilgilerini yollarsaniz size dönüş yaparım. E-Mail: usein_0304@abv.bg

Yerleşim : Türkiye / Haskovo
sefapolat24
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
29/10/2015 :  09:45:48  Alıntı
merhabalar bende çanta konusunda toptan fiyat ve resim bilgisi alabirmiyim sefapolat24@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Erzincan  |  Meslek : Öğrenci
muratozkanca
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
28/12/2015 :  19:18:11  Alıntı
fth152 arkadaşım ileitişime geçersen sevinirim muratozkanca@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Muhasebe
intensiv
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/12/2015 :  21:41:22  Alıntı
merhabalar ayni isi ben Almanya / Bremen kentinde düsünüyorum. Ama ilk etapta sadece online olarak düsünüyorum. Suan Almanya'da yasiyorum. Izmire gelip gidiyorum. Iyi seviyede Ingilizce ve suan icin orta seviyede Almanca biliyorum. Yogunlastirilmis dil kursu yapiyorum Almanya'da. Ticaret konusunda önerileriniz görüsleriniz varsa her türlü öneriye acigim.

Yerleşim : Türkiye / Bremen  |  Meslek : Diğer
mrzby
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
20/08/2016 :  01:57:29  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Fth152

Toptan emitasyon çanta alabileceğim kişiler bozbey00@hotmail.com adresine dönüş yapabilir mi
Korkaklikta ar, ilerlemekte şeref var

mahat
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
20/08/2016 :  18:40:19  Alıntı
çanta model ve fiyat bilgisi atarsanız sevinirim alafam20@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : İnternet
emrenazli
Üye

Toplam 155 yazı
23/08/2016 :  17:35:01  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mrest85
virtue78 kusura bakmayın ama bi malı direk üreticiden al demişinde bu nasıl bişey biliyomusun bi ev hanımının bostandan 1 ton domates alması gibi kapito üretici bu arkadaşa diyecekki ben bi modelden en az 200 tane 300 tane yaparım peki bu arkadaş aynı modelden 300 tane çantayı nasıl tüketicek tüketemicek işte bu yüzden tedarikçiler var arkadaş gidip istediği kadar modeli istediği kadar adette alsın diye senin yaptığın yoruma bu dipnotu eklemek gerek sevgiler.

Çanta farklı mı bilmiyorum ama normalde imalatçı perakendeye de mal veriyor. Hepsini almak zorunda da değiliz. 3er 5er seri de almak yeterli oluyor. Yeter ki belli bi ismin olsun.
Çocuk giyim üzerine perakende ve toptan mağazalarımız var.

Kelepir serili Çocuk giyim ürünleri alınır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
Dçc
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
22/03/2018 :  23:54:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaşlar internet üzerinden E ticaret sitesi kuruyorum ( deri çanta cüzdan )kuracağımız bu site satış Ortaklığı şeklinde olacak yani bir tarafda ürün tedarikçisi bi tarafda müşteri ve bir tarafda satışa aracılık eden biz. Çok düşük komisyon karşılığında siz ürünlerinizi son sistem teknoloji ile geliştrilmiş olan iOS ve android tabanlı işletim sistemlerine uygun ve üst düzey güvenlikli bir e-ticaret Sitesinde kazanç sağlamış oluyorsunuz.
Biz üç genç girişimciyiz tüm imalatçılara ve tedarikçilere satış ortaklığı teklifimiz vardır ilgililerin bana muslumpalanci@gmail.com adresinden ulaşmasini rıca ediyorum .
Başlamak bitirmenin yarısıdır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbuş  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.73 saniye.
02:12:21, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım