Air Soft/ Paint Ball - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Air Soft/ Paint Ball

wutangx
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
08/03/2018 :  17:55:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Benim aklımdaki iş planı başka fakat bu konuyuda merak ediyorum.
Air soft ve paintball sporu yapılabılecek bir mekan açsam
İşler mi ?
Nasıl müşteri çekilir ortlama gereken sermaye ve bize kazancı nasıl olur beni bi aydınlatın teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Gıda
Kcticaret
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
11/03/2018 :  12:16:17  Alıntı
Ben bu konuda size destek saglarim air soft paintball cok maliyetlidaha iyi ve yenisini onerebilirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
wutangx
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
11/03/2018 :  19:33:37  Alıntı
Biraz daha açar mısın

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Gıda
Kcticaret
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
13/03/2018 :  16:33:41  Alıntı

0543 525 11 10 numaram yada ozelden yaz turkiye piyasasina yeni soktugumu bir oyun maliyeti fln cok daha az

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ktululer
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
22/03/2018 :  18:01:15  Alıntı
airsoft için geniş alan ihtiyacın olur ormana yakın biryer tutarsan kira giderin baya düşer paintballuda biz denedik pb için 3-5 dönüm yeterlidir fazlası gereksiz ama müşteri illaki en az 10 dönüm alan istiyo 5 dönümde g.tü çıkan adamlar saha çok küçük yiaaa diye ağlıyolardı pb için boşa büyük alan arama maksimum 5 dönüm işini görür. özelden mesaj atarsan ekipman tedariğine yardımcı olabilirim sıfır ikinci el vs.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
eykaonline
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
23/03/2018 :  15:22:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Benimde bir makinem var. Kendi tasarımım şimdiye kadar 20 den fazlada satışını yaptım. Sattığım Avm'lerin eğlence yerlerinde halen kullanılıyor. Makinenin ismini refleks koymuştum. mtnfrk . çom da resimlerini görebilirsiniz. Düşünen varsa vereyim yada ben bunu pazarlarım diyen varsada görüşebiliriz. Ben üzerine düşemedim başka işlerim nedeniyle
İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez . Hz. Ebu Bekir

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.42 saniye.
13:56:55, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım