24 Şubat Pazar Balıkesir'de Harekete Geçiyoruz - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

24 Şubat Pazar Balıkesir'de Harekete Geçiyoruz
 2 

PARILTI
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
08/02/2008 :  18:55:57 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Önceki ay  Şubat 2008  Sonraki ay
PazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829

Etkinlik Tarihi:
24 Şubat 2008, Pazar

Etkinlik içeriği:
ARKADAŞLAR sayın ışık sayın gürsoybalo ve parıltı 24 ŞUBAT PAZAR günü BALIKESİR de tanışma ve fikir alışverişinde bulunmak üzere toplanıyoruz tüm samimi ve dürüst girişimci arkadaşları bekliyoruz.VARIM diyenler buyrunnnnn
a.özcan

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Esnaf
supernova
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
18/03/2008 :  10:09:44  Alıntı
Sonraki toplantı yerinin İstanbul olması çok mu abes kaçar acaba arkadaşlar ?
Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
birca
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
18/03/2008 :  10:22:00  Alıntı
Bende İstanbul olsun diyorum
birca

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
ckaltun
Üye

Toplam 254 yazı
18/03/2008 :  10:36:01  Alıntı

arkadaşlar bence kesin tarihi ve yeri belirleyip yeni bir başlıkla arkadaşlara duyurun.Sanırım bayağı katılım olacaktır İstanbul olursa.Ayrıca Cumartesi veya Pazar gününe denk getirmeye çalışın.

Yerleşim : İran / Kerman  |  Meslek : Ticaret
ckaltun
Üye

Toplam 254 yazı
18/03/2008 :  10:50:43  Alıntı
sevgili ışık bence herkesin dikkatini çekecek bir başlıkla güzel bir anlatımla yeni bir yazıyla belirtsen daha iyi olur. en çok okunan yer pazarvyeri. Yeni ve dikkat çeken bir yazı gönderebilirsin. orada tartışılsın.

Yerleşim : İran / Kerman  |  Meslek : Ticaret
supernova
Yeni Üye

Toplam 76 yazı
18/03/2008 :  11:34:40  Alıntı
Merhaba Arkadaşlar,
Nisan Ayı içinde herhangi bir Cumartesi günü öğleden sonrası sanırım herkez için uygun olacaktır. Pazar günü de il dışından gelen arkadaşlar için sıkıntıya girmeden geri dönüş vakti olur diye düşünüyorum.
Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
fırat esen
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
18/03/2008 :  14:15:31  Alıntı
bence bolgesel toplantılar yapılacak herkes bulundugu sehırde toplanacak sonra ana ust olarak bır yer belırlenıp herkes oraya gelecek bu toplantı bence yıne ıptal edılır

Yerleşim : Türkiye / DİYARBAKIR  |  Meslek : Ticaret
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
18/03/2008 :  18:05:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Belkide herkes ticaret yapmak istiyor ve Türkiye şartları zor. Ticareti bilmeyenler piyasayı bozuyor. Bazı şeyleride fazla zorlamamak gerekiyor.
Haksızmıyım Fırat. Sence biz toplayabilirmiyiz bu kadar insan bir araya.
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.72 saniye.
14:40:27, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım