Tv-internet-radyo Reklamları Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tv-internet-radyo Reklamları Hakkında

pink
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
03/11/2011 :  20:52:18 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Google ve facebook reklam ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum.
Anahtar kelimelerin geçtiği web sitelerinin anasayfasında büyük bannerli reklamların ücretlerini merak ediyorum.
Aylık ,günlük ...nasıl işliyor ücretler?
Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim ,teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
roccomny
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
06/11/2011 :  21:39:09  Alıntı
adwords ile ilgili www.adwordsegitimseti.com sitesine bakabilirsin

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
tiryaki102
Yeni Üye

Toplam 50 yazı
06/11/2011 :  22:52:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
google adwors reklamları tıklama başına ortala maliyet ile reklam almakta yani belirlediğin anahtar kelimede rekabete göre en çok parayı veren en üstte ve sağ yanda bulunan sponsor reklamlarda yer alıyor. yani bir adwors hesabı açıp hesabınıza para yükleyip buradan reklam oluşturmanız ve oluşturduğunuz reklamı yönetmeniz gerekiyor. yada en kısa yoldan bu hizmeti veren profosyönel kişi yada firmalar ile çalışmanız gerekiyor.

facebook reklamları ise bir facebook sayfası oluşturup onun reklamını belirlediğiniz kitlelere vermenizi sağlıyor yani sayfanızı kim beğenirse facebook sizden 15 krş tahsil ediyor googleden farkı kredi kartını tanımlıyorsun tıklandıkça 3 günde bir hesabından çekiyor yani belli para yüklemek gerekmiyor sadece reklam bütçesi elirlemek gerekiyorki o bütçe olunca sonaersin daha para çekmesin

banner reklamlarına gelince buda reklamı vereceginiz sitenin pagerek ve alexa degerleri ve hit oranlarına göre değişebilmekte yani sıradab bir siteye 10 tl gibi paraya 1 ay yayınlata birir webrazi ve
nokta duşakabin
gibi sitelere ise aylık 1500 tl den yayınlatabilirsin bunun gibi daha detaylar için ise size r10.net veya wmaracı gibi webmaster formlarında biraz araştırma yapıp bilgi sahibi olmanızı öneririm
http//www.noktadusakabin.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
mehmetgul1806
Üye

Toplam 485 yazı
07/11/2011 :  00:23:23  Alıntı

Merhaba, Şuan İçin En Etkili Reklam Facebook Reklamlarıdır. Facebook Neredeyse Etkinlikte Googleyi Geçmiş Durumda. Tıklama Başı Maliyet Vs kafa KArıştıran Şeyler aslında Ama Orta Halli Bir Çalışma İçin 150 TL Yeterli. En Azından Etkinlik Ölçüp Ona Göre Bir Sonraki ADımınızı Atmanız gerekir. Reklam Verirken Bu işi bilmediğiniz için eminim Bir Firmadan Hizmet Alacaksınız, Burada Şuna Çok İyi Dikkat Ediniz. Bazı Firmalar, Sizden 150 TL Alıp, Kendi Kontrol panellerinden size Hesap Açıp, Googlenin Ücretsiz Denem Kuponları ile reklamaınızı Yapmaktadır. Buna Çok Dikkat Etmelisiniz. Özellikle Bazı Firmalar ise 150 TL nizi Alıp Kendi Kontrol Panellerinden Size hesap açmakta sanki reklamanız yapılıyormuş gibi gözükmekte ama reklamnızı hiç yapılmamaktadır. Uzun Lafın Kısa Çalışacağınız Yeri İyi seçiniz, Aksi Halde Bu Basit İşte bile dolandırılabilirsiniz.
Mali Müşavir

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Tekstil
pink
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
07/11/2011 :  18:43:12  Alıntı
Reklamı yapılacak ürün grubu kozmetik üzerine.
Popüler kadın forumları vs reklam fiyatlarını biraz araştırdım oldukça pahalı,aylık 6000 civarı isteyenler var hemde daha geniş kitlelere duyurabilmek adına google ve facebook reklamlarını merak ediyordum.
Yorumlara bakıldığında tek başıma çözebileceğim bir konu değil sanıyorum,bir profesyonel desteği alarak halletmem gerekiyor.
Değerli bilgileriniz için çok teşekkürler.

elite
Üye

Toplam 317 yazı
08/11/2011 :  09:00:28  Alıntı
Google reklamlarını tavsiye ederim.
Anlıyorum derseniz, googleda hesap açıp bir kurcalayın derim.Yapabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
pink
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
15/03/2013 :  09:37:08  Alıntı
Tv-İnternet (google +facebook vb.)-radyo reklam işlerini yapan danışman firmalar arıyorum.
Çalışma ücretleri ve diğer bilgiler için profilimden email ile mesaj atmalarını rica ediyorum.
Reklam klip çekim işleri içinde ayrıca bilgi gönderilirse sevinirim.
Reklamı yapılacak ürün sektörü:" Dermokozmetik"
Teşekkürler.

ccbafra55
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
22/03/2013 :  22:35:17  Alıntı
Sizlere Tüm radyo tv ve gazete lerde reklam calısmaları için teklif verebiliriz
ErcanYILDIZ
05330283090

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
ÇEKONOMİST
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
23/03/2013 :  04:59:49  Alıntı
Google reklamını satın aldığınızda görüntülü reklam tercihinide seçerseniz, adsense bağlantılı sitelerde bannerlarınızda yayınlanır. (Banneri de kendiniz yapıyorsunuz basit olarak hem)

Ama yeni trend; Facebook reklamınıda düşünün derim. İlk etapta arkadaşın dediği gibi 00 TL. bütçe ile deneyin.
ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİYEL İLİŞKİLER

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İnsan kaynakları
Fatih.guler
Yeni Üye

Toplam 95 yazı
30/06/2013 :  23:59:23  Alıntı
Artık reklam vermek çok kolay günlük 1 liraya reklamlarınızı yayınlıyoruz sizlere daha fazla bilinirlik ve müşteri kazandırıyoruz
bilgi:info@kibrishaberturk.com

Yerleşim : Türkiye / Canakkale  |  Meslek : Medya
ilkermemis
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
22/04/2014 :  17:35:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
PROFESYONEL BİR REKLAM ŞİRKETİNDE REKLAM PAZARLAMA MÜDÜRÜYÜM REKLAM VE TANITIM OLARAK KAPSAMLI BİR ÇALIŞMA YAPABİLİRİZ WEB TASARIMI GOOGLEADWORDS,SEO ÇALIŞMALARI OUTDOOR REKLAMLAR TV GAZETE DERGİ REKLAMLARI SOSYAL MEDYA REKLAMLARI PROFESYONEL BİR MEDYA PLANLAMA HİZMETLERİ HAKKINDA KAPSAMLI BİR ÇALIŞMA YAPABİLİRİZ ŞİRKETİMİZ YURT DIŞI MERKEZLİ OLDUĞU İÇİN VERGİ KONUSUNDADA KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ İLETİŞİM BİLGİLERİMİ PAYLAŞIYORUM DİLERSENİZ ULAŞABİLİRSİNİZ.

0545 309 72 87
ilker@renori.com
Renori Digital Solution INC
(Advertising Marketing Manager)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
erkanocel
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/11/2014 :  02:42:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Tv için reklam ücretleri hayli fazla bu yüzden aracılarla calısacaksanız çok dikkat etmelisiniz.
erkan imzasız

Yerleşim : Türkiye / Bartın  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.09 saniye.
01:29:24, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım