Bıldırcın - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bıldırcın

ezineliler
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
17/01/2013 :  08:07:03 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

selamlar ben çanakkaleden melih bıldırcın ve keklik yetiştirmek istiyorum ama birazdaha bilgi istiyorum kafes falan bıldırcın ve kafesleri nerden alacm kimlere satacam yardımlarınızı bekliyorum.
melih

Yerleşim : Türkiye / Canakkale  |  Meslek : Esnaf
bager27
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
23/01/2013 :  12:33:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
google de arama yap istediğin kadar kafes satan çıkar. ama aslında senin sorman gereken soru şu olmalıydı, bıldırcın veya keklik bakımı nasıl olur? yumurta için mi yoksa et içinmi? , yumurtasını veya etini kime nasıl satabilirim? ben sordum ben cevaplayayım ;) 1) bakımları konusunda bilgi sahibi değilim ama internetten ararsan bilgi sahibi olabilirsin burdanda deneyimli arkadaşlar yazarlar 2) et için yetiştirebilirsin, satışını marketlere kasaplara yapabilirsin ama benim asıl önerdiğim nokta bulunduğun şehrin güzel bir nokasında bıldırcın veya keklik üzerine bir lokanta tarzı bir yer açıp, birazda reklam yaptın mı (radyo, broşör v.b) bence daha karlı bir iş yaparsın, şayet benim şehrimde böyle bir şey olsa denemek için bile giderim;)).

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
ezineliler
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/01/2013 :  06:20:16  Alıntı
tesekkür ederim bager 27 doğru sorum biraz yalnıs oldu tmm ama marketlere et satayım dicem ama nasıl satacam yani tarih isteyecekler nebilim marka falan izizn belgeleri nasıl olacak peki
melih

Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
25/01/2013 :  07:46:28  Alıntı

işte işin püf noktası burası işte

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
istanbulesnafla

Üye

Toplam 255 yazı
25/01/2013 :  23:11:27 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Lokanta fikri iyi iş yapar eminönünde böyle bir yer var canım bıldırcın çektikçe giderim
http://istanbulesnaflari.com/ istanbul esnaf rehberi geç olmadan mutlaka yerinizi alın http://istanbulesnaflari.com/EskiIstanbul.php

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Medya
ezineliler
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
26/01/2013 :  08:49:57  Alıntı
aynen işin püf noktasını çözmek lazım zaten
bakalım hayırlısı
melih

ahmetYU
Üye

Toplam 197 yazı
26/01/2013 :  10:56:27  Alıntı
ANTEPTE DAMINDA BESLEYİP ŞİMDİ ZENGİN OLAN ADAM VAR...
SRFT

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Asker
Fikri
Üye

Toplam 488 yazı
26/01/2013 :  14:33:53  Alıntı
nasıl olmuş izlediği yolu paylaşıyormu bu zengin olan kişi?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Reklam
ahmetYU
Üye

Toplam 197 yazı
29/01/2013 :  20:02:59  Alıntı
ADAM BEN ZENGİM OLDUM DEMİYOR Kİ ADAMI DA TANIMIYORUM AMA BİLDİĞİM ŞU KONU VAR... ADAMIN ÇEVRESİ DİYOR VE ADAMIN ANTEPTEKİ TÜM MARKETLERDE ÜRÜNÜ SATILIYOR.
SRFT

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Asker
ferrum55
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
30/01/2013 :  11:17:28  Alıntı
Adana'da da bıldırcını meşhur bir yer var bıldırcın yemek isteyenler oraya giderler ama kimden alır ne yapar bilmem.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Mühendis
Arezzo
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
30/01/2013 :  11:35:12  Alıntı
hep yapmak istediğim bir iş...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
ezineliler
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
01/02/2013 :  06:31:24  Alıntı
e tabi adam haklı marketlere satıyormus karlı bir iş ama çözmek lazım nasıl olduğunu
melih

mahlukus
Üye

Toplam 166 yazı
27/06/2013 :  11:47:16  Alıntı
kanatlı hayvan yetiştiriciliği başlığı ile ara + tarım bakanlığı ve forumlarda yeterinden fazla bilgi var + en az 3-4 ünv. de ücretsiz danışmanlık veriyor...,
dünyaköy'lü mahlukus

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
tevrat
Üye

Toplam 251 yazı
27/06/2013 :  16:40:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
izini tarım köyişleri bakanlığından alıyosun sen yaparsan 1 yılda falan izni alırsın fakat tarım köy işleri nin önünde duran bu işi yapan ve koşturan kişiler var onlara verirsen en geç bir ayda sonuca ulaşırsın üretim izni oradan alacaksın iso ve tse içinse danışmanlık şirketleri var onlarla çalış derim tanıdığın yoksa yönlendireceğim danışmanlar var ama googl dada zaten yazsan bir ton çıkıyor iyi bir iş allah kolaylık versin bol kazançlar
Tevrat FİDAN
wieseel dış ticaret ve pazarlama danışmanlığı
0545 422 87 61

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
shorpon005
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
04/04/2014 :  01:05:40  Alıntı
arkadasım bıldırcın işi için sana seri uretım serı uretım içinse kulucka makinesı gerekıyor eger kuluçka makinesini ve yetiştirme kafeslerını hıjyenık bı sekılde yaparsan bıldırcın fenli yem adı altındakı besı yemıyle besler cobuk buyumesını saglayıp uretıme gecersın uretıme gectıkten sonrada senın yerınde olsam etını satmak için önce usta bır aşçı daha sonra ise organık olarak yumurtasını pazarlarım ama soyle bısey varkı bıldırcın yumurtadan cıktıgı gıbı hareket kazanan ve hemen hastalıga yakalanan bır hayvandır bu nedenden dolayı temiz bir yavru kafesı cok gereklı . keklık işi dersen bıldırcından bıraz daha fazla yatırım istıyor cunku maliyetı bıraz daha fazla ama organık bıldırcın keklık yumurtası ısınde hareketlılık var bu işi düşünebılırsın ben bi ara hobı olarak ugrastım zahmetlı bir iş

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
04/04/2014 :  21:20:35  Alıntı
genelde alabalık yetiştirip ve satan yerler alıyor bildiğim kadarıyla alabalık lokantalarında menülerin arasında oluyor bıldırcın tavşan bi çok şey satışı rahattır bıldırcın etini kimse hayır diyemez pek..

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
efe09102005
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
24/11/2014 :  23:56:00  Alıntı
Merhabalar ben gunluk 2000adet dogal koy yumussrtasi uretiyorum satis icin yardimci olurmusunuz.

Yerleşim : Türkiye / Canakkale

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.73 saniye.
01:44:54, 14 Mayıs 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım