Denge - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Denge

sepya
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/01/2003 :  11:40:37 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

şu hayat dediğiniz şey var ya...onu çok güzel değerlendiriyorum. Aferin bana. En çok takdir ettiğim yeteneğim ve en iyi öğrendiğim uzmanlık alanım. DENGE. Akıl,duygu ve içgüdülerim. Hepsini eğittim,yetiştirdim. Görevlerini hakkını vererek yapıyorlar. Çok güzel birlikte dansediyorlar. MUTLUYUM...

FilizGÜLTEKİN [ filizgultekin@mynet.com ] 15 Haziran 2001

Aşk mı; sınırları belli olan bedenimizin, aklımızın, ruhumuzun, bir sonrası uçurum olan sınırlarında rüzgara ve özgürlüğe kucak açmak.

Bu bazen kendi yolumuzla özgürleşme çabası olmaktan çıkıp, başka bir ruh, beden ve akılda hızlı yol alma çoşkusudur. Katedilmiş yollara ortaklık hazzıdır. Birlikte keşfetme-üretme. Ve karşımızdakinin sınırlarını varış yolları ne kadar uzunsa, birlikte katedilebilen yol ne kadar uzunsa, o kadar fazla öğrenir ve coşkular yaşarsın...

Devam edeceğim ama...

filiz [ filizgultekin@mynet.com ] 18 Haziran 2001

------------------------------------------------

Aşk'ın uzun uzun yaşanabilen bir şey olduğu yanılsamadan başka bir şey değil. Zaman aşkın kimyasını değiştirir, aşk olmaktan çıkarır.

Boyalı Kuş [ hayata@mynet.com ] 18 Haziran 2001

------------------------------------------------------------------------------------------------

aşk sınırlara başkaldırıdır dedik ya! Zaman ve ölüm sınırına başkaldıracak kadar cesur olamaz günümüzün edilgen öğretilerle yoğrulmuş, baştan kabullerle hayatı tüketen insanı...

filiz [ filizgultekin@mynet.com ] 18 Haziran 2001

evet sizde de derkenarda da iki olgunun birlikte anılması ne hoş demek ki doğruyu biliyoruz aslında kavramlar biliniyor ama formülün keşfi ve yerinde zamanında kullanımında problemler var demek ki;)

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Öğretim görevlisi / Asistan

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

0.95 saniye.
06:47:05, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım