Dilek Köşesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dilek Köşesi

aynur çamlı
Yazar

Toplam 119 yazı
02/11/2001 :  12:23:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Bu dilek köşemizde, ailemizde, iş ortamlarımızda, çevremizde, yaşadığımız olaylarda olmasını arzu ettiğimiz, dilekler ve isteklerde bulunduğumuz konuları, sizlerinde katkısıyla paylaşmak istiyorum.

Aynur ÇAMLI

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : BÜRO İŞLEM SORUMLUSU
aynur çamlı
Yazar

Toplam 119 yazı
02/11/2001 :  13:11:45  Alıntı

Merhabalar,

Köşemizde ilk dileğimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Üzerinde yaşadığımız güzel dünyamızın, yemyeşil ve tertemiz olmasını, insanların sevgi ve saygı içerisinde yaşamasını ve birbirini anlamasını diliyorum.

Aynur ÇAMLI

dogan
Üye

Toplam 49 yazı
02/11/2001 :  18:11:50  Alıntı
Mehabalar,

Aynur hanım kesinlikle ve tüm kalbimle size katılıyorum.

TERÖRÜN, DÜŞMANLIĞIN, ANLAYIŞ EKSİKLİĞİNİN OLADIĞI SADECE İNSANLARA DEĞİL DOĞAYA DA SEVGİ VE SAYGI İLE BAKAN.

TÜM İNSANLARIN KARDEŞÇE YAŞADIĞI BİR DÜNYADA AÇLIK VE HASTALIKTAN ÇOCUKLAR ÖLMESİN.

Sevgiyle kalalım

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Master Black Belt
aynur çamlı
Yazar

Toplam 119 yazı
05/11/2001 :  12:41:12  Alıntı

Çocukların, hep güldüğü bir dünya diliyorum.

Aynur ÇAMLI

Şiirsu
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
04/10/2002 :  17:43:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu sitenin biraz daha kalabalık olmasını ve yazdığım yazılara kişilerin reaksiyonunu daha çabuk alabilmeyi diliyorum

Yerleşim : / Denizli  |  Meslek : Öğrenci
Bale
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
16/10/2002 :  11:56:53  Alıntı
Artık son yıllarda kaybolmaya başlayan sevgi, dostluk, paylaşımın tekrar geri gelmesini istiyorum. Sokakta ışıklardan karşıya geçmeye çalışan bir görme özürlü insana, bakımevlerinde kalan yaşlı insanlarımıza ve çocuklarımıza.... ağlayan bir çocuğu korkutarak değilde sorununu paylaşarak çözüm üreterek susmasını sağlayabilmek... yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edebilmek ve onlarla sevgimizi paylaşabilmek.....vs Kısacası; Bu dilek kutusunda söylemek istediğim sevgi ve paylaşım, anlayış, hoşgörü, sevecenlik İnsanları ,doğayı , işimizi herşeyi olduğu gibi görebilmek ve sevebilmek. Ve en önemlisi de GÜLÜMSEMEK! Gülmeyi bilmek ve Güleryüzlü olabilmek. Bunların varolduğu bir dünya istiyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
barli
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
16/10/2002 :  16:42:20  Alıntı
Gunesin batisini seyretmeye dalmisken yildizlari kacirmamayi diliyorum....

Yerleşim : / Ankara  |  Meslek : Isletmeci
ebuahmed
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
24/10/2002 :  11:00:05  Alıntı
bir dilekde benden,
ABD ve uşaklarının estirdiği terörün son bulmasını diliyorum.
dünyadaki mazlum milletlere yapılan zulmün bitmesini diliyorum.
filistinli mazlumların gasıp yahudi teröründen kurtulmasını diliyorum.

Yerleşim : Türkiye / Van  |  Meslek : İşçi
darkstormy
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
24/11/2002 :  15:16:13  Alıntı
Bir dilekte benden ;

Tüm insanların dilek dilemeye yetecek kadar umut sahibi olmasını diliyorum...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
asimaa_i
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
17/12/2002 :  13:54:48  Alıntı
dünyanın her küşesini dilek bahçelerine çevirmek için gelin güçlerimizi ve sevgilerimizi birleştirelim.

Yerleşim : Türkiye / Erzurum  |  Meslek : Öğrenci
rezonans
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
13/01/2003 :  16:08:16  Alıntı
hepinizin dileklerinin kabul olmasını diliyorum
E.Karabiber

Yerleşim : Türkiye / erzurum  |  Meslek : öğrenci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.27 saniye.
01:35:44, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım