İş Yeri Kurmak İsityorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Yeri Kurmak İsityorum

ferdi
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
05/01/2008 :  18:32:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

denizli ve eskişehirde bir iş yeri kurmayı düşünüyorum 15 milyar sermayeye ihitiyacım var bankadan kredi olarak nasıl çekebilirim kebndi adıma yardımcı olursanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Esnaf
ozoz
Üye

Toplam 152 yazı
06/01/2008 :  02:39:59  Alıntı
kredi ile iş yapma derim.

kendi paran varsa yap. yoksa benim gibi önce çalış biriktir, sabret ve sonra yap.

faizin her türlüsü haramdır. haram ilede işe başlanmaz. başlansada hayır gelmez.

Allahdan iste. sonuçta herşeyi veren "O" değilmi?

hz.yusuf u kuyudan kurtarıp mısırın hazinelerine hükümdar yapan,
hz. ibrahimi ateşte yakmayan

bence kredi yapma. ki bi işe girip çalışsan 1 senede biriktirirsin 15 bin lira.
sakın nasıl biriktircem deme. eğer bu soru aklından geçtiyse kendi işinide kurma.

çünkü madem biriktiremiyorsun, yada böle bi şüphen var. krediyi nasıl ödersin öyleyse.

sana şimdiden hayırlı işler. umarım hayırlısı olur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim
Yalaz
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
10/01/2008 :  11:45:07  Alıntı
yukarıda arkadaş en doğrusunu yazmış ama illada çekecekseniz bir bankaya gidip müşteri hizmetlerinin karşısına geçip oturun ve kredi hakkında bilgi almak istiyorum deyin.ama mümkün olduğunca uzun vadeli ve geri ödemesi az olanı tercih edin. ama en iyisi sadece kredi ile iş yapmayın.

başarılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
talipp
Yeni Üye

Toplam 86 yazı
10/01/2008 :  12:10:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

İş kurmak isteyenler ve kredi çekmek isteyenler ile ilgili benim şöylr bir fikrim var; herkesin tanıdığı akrabası ya da sağında solunda dostu arkadaşı vardır. Eğer çevrende sevilen bir insansan zaten bir çok kişi sana yardım edecektir. Bir iş yerinde neler lazım düşünelim:
Dükkan kirası: iş yeri sahibiyle konuş ve aylık kira öde,yanaşmazsa sende yanaşma.
Dükkan tasarımı: Bir alçıcı ve mobilyacıyla konuş,aylık taksitler halinde öde.
Geriye kaldı Dükkanın eşyası: Bunu da ya borç aldığın parayla ya da verdiğin teminatla doldur.

Sabret,harcamalarına dikkat et,bir de helal ve harama dikkat et,cesaretli ol,gerisi gelir. Elinde paran var sa bile harcama, zor günler için ayır. Birikmiş para her zaman insanın içini ferah tutar. Hakkında hayırlısı...
İŞİNİ BİLEN DAĞDAN KERVAN AŞIRIR,

İŞİNİ BİLMEYEN DÜZOVADA YOLUNU ŞAŞIRIR....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
gelecek sait
Üye

Toplam 122 yazı
10/01/2008 :  17:07:21  Alıntı
arkadaslar lütfen fazla bir birikimim yok bana İSTANBUL gibi biyerde 3-4 binliraya nasıl biş yapabilirim giyim olmasın eğer mümkünse nasıl yapılacağı hakkında bigi verirse sevinirim timepost(et)hotmail.com
saitkocaoglu@gmail.com 0533 308 4939

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
Yalaz
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
20/01/2008 :  02:25:22  Alıntı
sayın gelecek sait, uygun mekan bulabilseniz "turşu ve zeytin (sadece bu çerçevedeki ürünler) satan bir yer düşünün kar marşı iyidir. eğer ilgilenirseniz bu konuda bildiklerimi aktara bilirim

saygılar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.3 saniye.
19:52:57, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım