Almanyada Kuruyemis - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Almanyada Kuruyemis
 2 

El_Frenny
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
18/07/2011 :  01:30:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar. Siteye Yeni katildim, Paylasimlarinizi cok Faydali buluyorum. Belki banada yardimci olabilecek birisi vardir :)

Almanyada Kuruyemis isine baslamak istiyoruz. Perakende ve Toptancilik seklinde.

Bu konuda Tecrübe sahibi olan varmi? Yurtdisina Kuruyemis ihracat eden?

Yardimlar icin simdiden Tesekkür ediyorum..
Cvp larinizi bekliyorum..

Volkan

Yerleşim : ALMANYA / Stuttgart  |  Meslek : Ticaret

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • haac
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    16/04/2015 :  19:19:17  Alıntı
    Merhabalar. Siteye Yeni katildim, Paylasimlarinizi cok Faydali buluyorum. Belki banada yardimci olabilecek birisi vardir :)

Almanyada Kuruyemis,Kurumeyva ve Lokum isine baslamak istiyoruz. Perakende ve Toptancilik seklinde.

Bu konuda Tecrübe sahibi olan varmi? Yurtdisina Kuruyemis ihracat eden?

Yardimlar icin simdiden Tesekkür ediyorum.. Acinal@gmx.de

Yerleşim : ALMANYA / Münih  |  Meslek : Serbest meslek
    ozer80
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    17/04/2015 :  09:27:29  Alıntı
    Güney Asyadan, Türkiye ve Avrupa'ya kaju fıstığı ihraç etmeyi düşünüyorum.Türkiye ve Avrupa'da tutulan bir yemişmidir?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğretim görevlisi / Asistan
    erme84
    Yeni Üye

Toplam 48 yazı
    19/04/2015 :  12:22:10  Alıntı

kaju türkiye için olabilir. paketleme sistemi yaparsanız daha doğru bir satış olur.
    0531.0.220.220 Emre İbrahim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
    cengizhansahin0
    27

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    12/05/2015 :  14:45:16  Alıntı
    Antep fıstığı,kuru üzüm çeşitleri,ceviz ve bilimum baharat çeşitleri müstahsilden adınıza temin edilir her türlü imalaat işleminden sonra tüketime hazır hale getirilir.İstediğiniz kaliteyi çok cüzi bir hizmet bedeline ayagınıza gönderiyoruz.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Gıda
    cindl
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    15/09/2015 :  16:12:58  Alıntı
    Merhaba,

Ben Ingilteredeyim, kuruyemis fiyatlari hakkinda ozelden bilgi gonderebilir misiniz?

Tesekkurler

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    volcanmlx
    Yeni Üye

Toplam 5 yazı
    20/10/2015 :  10:38:32  Alıntı
    İhracat yapmak isteyen arkadaşlar ; kuruyemiş ürünlerini toptan fiyatlar ile temin edebilirim size.
    volkanbagdatli@live.com
    VB

Yerleşim : Türkiye / Malatya  |  Meslek : Esnaf
    monsta61
    Yeni Üye

Toplam 36 yazı
    22/10/2015 :  10:34:34  Alıntı
    Merhaba haac,
    Mail attım görüşmek üzere.

Yerleşim : Ukrayna / Herson  |  Meslek : İthalat / İhracat
    bthorasan
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    24/10/2015 :  04:36:16  Alıntı
    Merhaba bende Almanyada bayern bölgesinde toptancilik isine baslamayi düsünüyorum ürün arayisi icerisindeyim cochineal@hotmail.de den mail üzeri iletisime gecebilirsiniz.

Yerleşim : ALMANYA / Münih  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    pasa35
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    05/01/2016 :  23:05:13  Alıntı
    mrb haac munıhtemı dusunuyosun bende düşünüyorum ben suan tr deyım oraya gelcem burda o işi yapmaktayım oraya geldıgımde istersen buluşup konusabılırız sen bu işi bılıyormusun pekı hıc kuruyemıs ısını

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Esnaf
    kuzeyburakylcn
    Yeni Üye

Toplam 29 yazı
    12/01/2016 :  12:14:36  Alıntı
    Yurtdışına kuruyemiş gönderebilirim.Bununla ilgili irtibata geçebilirsiniz benimle.Fikir alışverişi yapabiliriz.

kuzey.kby@gmail.com
    Dış tüccar

FEDAKARLIK YOKSA, ZAFER DE YOKTUR.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    Tezumut
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    06/05/2017 :  23:44:58  Alıntı
    Hayirli günler Ben almaya Duisburg kentinde yasiyorum ve türkiyede yakladik 10 ile 20 Ton findik var simdi und findik nasil avrupaya getirebilirim

Yerleşim : ALMANYA / Duisburg  |  Meslek : Diğer
    bdemir
    Yeni Üye

Toplam 28 yazı
    22/05/2017 :  01:22:08  Alıntı
    -
    Tezumut Bey,
    özelden mesaj attım. Bakıp gönderseniz memnun olurum.
    -
    İkon Yatırım İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.

Yerleşim : Türkiye / Ankara Afyon  |  Meslek : Mühendis
    Rose nuts
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    19/04/2020 :  23:50:18  Alıntı
    Iyi günler

Ben avusturyada yaşıyorum yaklaşık 1 senedir kuruyemiş kuru meyve lokum vs. Çeşitlerimiz ile satış yapmaktayız. Uzun vadeli kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyoruz. Nasipse yakin zamanda şubemizin açılışı olucak. Yurt dışına toptan satış yapan firmalar ariyoruz. Kuruyemiş lokum kuru meyve pestil vs.

Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Necmettin ÜNSAL

Yerleşim : Avusturya / Linz  |  Meslek : Gıda
    perge.import
    Üye

Toplam 244 yazı
    20/04/2020 :  21:19:29  Alıntı
    https://balbankuruyemis.com/tr/ leblebileri cok guzel temiz ve durust esnaflar

http://www.yenigungida.com.tr/ 110 yillik firma TR'deki az sayida firmalardan biri aile sirketi yanilmiyorsam 5 nesil su an . Recel ve lokumlari efsane Antalya'yi ziyaret etmis yabancilar zaten taniyor firmayi.
    Pardus Food
    10 Rue Waldeck Rochet Bat 521 3eme etg
    93300 Aubervilliers/ France

Yerleşim : Fransa / Aubervilliers  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.53 saniye.
    08:47:05, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım