100 Dönüm Ceviz Bahçesi Kurmak. . - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

100 Dönüm Ceviz Bahçesi Kurmak. .
 2 

hemperi
Üye

Toplam 508 yazı
02/06/2011 :  12:56:45 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar merhaba;

Adanaya yakın yaylalık bir yerde 100 dönüm ceviz bahçesi kurmayı düşünüyorum, 1-2 kitap aldım okudum baya kafama yattı, devlet teşfiklerinden bahsetmeme gerek bile yok sanırım..

Tabiki her zaman teorik bilgi ile uygulama arasında fark olur, sizlerle biraz beyin fırtınası yapmak istiyorum, sizce 100 dönüm bir bahçe kurmanın ne gibi zorlukları ne gibi dezavantajları vardır, özellikle ceviz bahçesi olan kişiler varsa iletişime geçip tecrübelerinden faydalanmak isterim

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
EMR05
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
02/02/2015 :  01:08:43  Alıntı
arkadaşlar chandler cevizi ile istenen toprakta ve başarılı dikim ve bakım çalışmları neticesinde 2 yıl sonra meyve vermeye başlıyor biz 3 ay önce diktik 2 sene dolsun tekrar burada yazacağımdan emin olabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
HakanFinans
Üye

Toplam 450 yazı
07/02/2015 :  01:57:08  Alıntı
Merhaba ,
Bir dönem araştırmalarımda sanıyorum ilk yıl tepe kesimi,3. yılında da şekil budaması var çok çok önemli.bu 3 yıl sağlam geçirildiğinde verim çok artıyor.
Cins seçimi ve vb konularda tarım il müdürlüğü yardımcı oluyor.Hatta desteklemeyi verirken önce araziyi görüyor sonra bu bu cinsleri ekersen veririm diyor.
Bildiğim kadarı ile 4-5. yılda ne kötü masrafını çıkarıyor 8. yılda para kazandırıyor ve sonrasında max verime ulaşyor.
Bence kesinlike güzel bir iş.Ben toprak sahibiyseniz toprak üzerinde yapılacak her yatırımı destekliyorum.
... ... ...

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bankacılık-Finans
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
29/10/2016 :  23:31:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Balikesir de ceviz yatirimlari hizla buyuyor.yatirim yapmak isteyenlere arazi fidan sulama sistemi hersey dahil yillik bakimda dahil hizmet vermekteyiz.
Bilgi icin
Email:enginberber76@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Gıda
yener demir
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
26/02/2017 :  11:02:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
deneme
Ceviz arazisine yatırım yapın sizde kazanın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
barishank
Üye

Toplam 432 yazı
26/04/2017 :  10:10:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
92 dönüm ceviz bahçesi satılıktır
5 yaşında chandler tipi ağaçlar

http://www.hurriyetemlak.com/arsa-satilik/denizli-acipayam-asagi-sahibinden-bahce/detay/25814177?new=1

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Mühendis
barishank
Üye

Toplam 432 yazı
27/04/2017 :  23:16:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
https://www.facebook.com/Chandler-Ceviz-Bah%C3%A7esi-284991925273220/

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Mühendis
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
12/10/2018 :  13:06:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaslar ceviz fidani almak istiyorsaniz mutlaka bana ulasin adan z ye yardimci olurum hemde super fiyatlara kurulumda yaparim enginberber76@mynet.com

varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
15/10/2018 :  01:06:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Ceviz bahcesi sulama dikim ve havuz sondaj anahtar teslimi yapilir 0532 133 31 13

varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
17/12/2018 :  14:39:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Turkiye ve dunyanin heryerine en ucuz ceviz fidani channtler fidani bende anahtar teslimi kurulum dahil sulama sistemi ve dikim dahil 0532 133 31 13 engin

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.19 saniye.
11:59:27, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım