Kültür Mantarı Yetiştiriciliği - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kültür Mantarı Yetiştiriciliği

İzotop
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
04/10/2007 :  23:36:46   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Kültür mantarı yetiştiriciliği yapılabilir bir iş midir?Bilgisi, deneyimi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var, ve de herkesin önerilerine.

Araştırdım, aklıma da yattı. Siz ne dersiniz?

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Öğretmen
izcen
Üye

Toplam 184 yazı
05/10/2007 :  10:30:17  Alıntı
izotop arkadaşım sen bu işi araştırıp tamam yapabilirim diyorsan ve de kendine güveniyorsan başkalarının sözünden ne bekliyorsun. çık aslanlar gibi işe giriş. kendine güvenin olduktan sonra karşında dağlar duramaz.
İzcen Computer

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Mühendis
İzotop
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
05/10/2007 :  11:15:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sevgili izcen,
başkalarının sözünden bir şey beklemiyorum, deneyimlerden yararlanmak istiyorum.biz de senelerce okul sıralarında dirsek çürüttük ama iş hayatına atılınca teoriğin pratikle desteklenmediği sürece yıkıldığını da gördük.öyle değil mi?

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Öğretmen
tarasko
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
16/10/2007 :  00:32:59  Alıntı

o işi bende biliyorum az çok biraz uğraştırıcı ve çok nazik hstalıkları falan var onlardan koruman grekiyo ve özel bi karışımla toprak yapılıo ayda bi defa zannedersem toprağı değişiyo. iklimlendirme falan baya bi zahmetli ama getirisi çook.
tarasko

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
zzzsamizzz
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
21/02/2009 :  19:46:34  Alıntı
Bu konuyla ilgili işletmesi olan bir arkadaşım ortak arıyor pazarı mevcut 0532 722 13 61

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.88 saniye.
00:32:43, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım