Turistik Tesislerde Müşteri Memnuniyeti - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Turistik Tesislerde Müşteri Memnuniyeti

human1972
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
23/09/2007 :  14:54:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selam arkadaşlar,

Ben turizmde yeni trendler arayan birisi olarak sizlerden gelecek fikirlerede açık olmam nedeniyle soruyorum: konaklama tesislerinde, olmazsa olmazların dışında nelerin olmasını neleri görmek isterdiniz?

Bunu sormamın nedeni turistik bir tesis işletmek istiyorum kısmetse sizden gelecek fikirlerinde işime yarayacağını tahmin ediyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
dkocak
Üye

Toplam 161 yazı
23/09/2007 :  16:39:32  Alıntı
Güzel bir konu açmışsın, bunun hakkında kitap yazılır. Bana göre ana trendler, butik oteller ve macera turizmi. Ama konu çok uzun, sen ne tür birşey yapmak istiyorsun, otel/pansiyon tarzı mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
human1972
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
24/09/2007 :  15:08:59  Alıntı
evet tam isabet))))
konu tamamen bu ama olmayan birşeyler denemek istiyorum fikirleriniz bekliyorum
saygılar

dodili
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
25/09/2007 :  00:56:52  Alıntı

Merhaba ,turizm konusunda hiç yapılmamış çok fazla konu bulunabilir.sizin kapasitenizle alakalı.yani 30 -40
yataklı bir butik otelmi nedir yapmak istediğiniz.bizde butik otelin bile ne olduğu konsepti tam anlaşılamamışken.siz ayrıntı veririseniz yardımcı olurum.hemde seve seve .çünkü turizm adına ne yapılırsa hakkedecek kadar güzel bir ülkeye sahibiz.turizm yalnızca deniz kum güneşten ibaret değildir.12 ay turizm
yapabileceginiz önerilerde bulunabilirim.faydalı olursam mutlu olurum.herşeyden evvel ülkem adına bir ülkem insanına faydalı olmak ziyadesiyle memnun eder.........

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Danışmanlık
human1972
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
25/09/2007 :  12:09:40  Alıntı
konu hakkında net bir fikrim yok fazla büyük olmayan bir otel işletmek istiyorum...
yada turizmde hem para kazanabileceğim hemde zevk alabileceğim bir iş olsun istiyorum
iki fikir içinde sizlerden mail bekliyorum

mmuzun
Üye

Toplam 153 yazı
25/09/2007 :  12:28:20  Alıntı
humman sanırım daha ne istediğine tam olarak karar verememişsin, dolayısıyla sana yardımcı olacak birilerini bulman biraz zor. mesela ben birşeyler yazayım dedim ama ne istediğini bilemedim hangi konuda yazsm işine yarar bilemedim. bence sen birşeyler düşün ve koniks e geliştirmek için yaz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
human1972
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
26/09/2007 :  22:09:36  Alıntı
aklımdan geçen 100-150 yataklı bir tesisi işletmek;
-özellikle sahil kentlerinden birinde olmak üzere;
-müşteri portföyümde her kesimden müşteri olabileceği gibi özellikle öğrencileri yakalamak istiyorum.onların ilgilerini çekebilecek her türlü aktivite(kütüphane,yazlık sinema,internet,konser,söyleşi,imza günleri,çevre gezileri)
-fiyat(öğrenci olmanın avantajları, indirim ,ücretsiz konaklama imkanları),vs.
-otel satan turların hiç birisinde öğrencilere hitap eden tesisler yok,ayrıca yurt dışından öğrenciler çekilebilir.
şimdilik aklıma gelenler bunlar,
araştırmama göre bu tip bir otel türkiyede yok,özellikle öğrenci kesiminin buna tepkisi ne olur onu merak ediyorum ikinciside siz arkadaşlardan gelecek olumlu yada olumsuz tepkiler,fikirlerin ne olacağı???????
saygılarımla,

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.78 saniye.
15:16:17, 17 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım