Bedava Elektrık - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bedava Elektrık

musi
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
14/10/2010 :  01:30:43 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaslar tesadufen rastladigim bu web sitesinde avusturalyali bir sahisin bulmus oldugu makina ile bedava elektrik uretmek mumkun gozukuyor bu konuda sizler neler dusunuyorsunuz.

www.magenergy.us

Saygilar

Yerleşim : İngiltere / Londra  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
antinanco
Üye

Toplam 183 yazı
14/10/2010 :  19:19:53  Alıntı
eger bu sıstemı kurabılırım dersen
parasıyla bı tanede ben ısterım :):)

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Bankacılık-Finans
coskunnn
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
14/10/2010 :  21:24:29  Alıntı
daha önce bu konuda araştırmalar yapmıştım bu ürünün videosunuda daha önce izlemiştim başka bir siteden aldatıcı muhabbetler bunlar bedava elektirik sadece barajlardan elde edilir
magnet motor diye adlandırılan olaylar ama bunlardan elektirik üretebilmek için elektrik veriliyor o elektirğin sayesinde motor dönmeye başlıyor bir miktar elektirik elde ediyorsun fakat o cihaza verdiğin elektiği bile karşılayacak kadar elektirik veremiyor
kısaca zarar ediyorsun
xxl

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
14/10/2010 :  23:38:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Sahip olabileceğiniz tek şey bir kitaptan ibaret. Bunu ülkemizde de yapanlar var. Mesela evde bedava solar enerji üretin diyor. Size bir kitap satıyor. İçinde nasıl güneş pili yapılır onu anlatıyor. Bu Avusturalyanın kitabı da öyle.

Sonuçta yalan olmayan ama teknik olarak rantbl da olmayan bir bilgiye ulaşıyorsunuz. Ancak durumu tam olarak kavrayamayan ve heves edip kitaba para veren bir çok insan çıkacak. Bu insanlar konuya hiç bir zaman tam olarak hakim olmadıkların sonuçta uğradıkları hüsranın hesabını da soramayacaklar, zaten kitapda yazanlar yalan da değil.

Elektriği bedavaya getirebilen tek kişi kitabın satıcısı !

İnternette ulaştığınız şey bu.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
coskunnn
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
17/10/2010 :  15:58:54  Alıntı
haklısın çok ince ayrıntıları hesap etmeden
ve gerekli olan malzemeleri piyasadan temin edemeyince
ve sadece hobi amaçlı bir uğraş olduğu için
bir gelir getirmez sadece zaman kaybı veya başka bir değişle boş vakitleri değerlendirmek gibi birşey bu iş
xxl

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
17/01/2012 :  10:14:34  Alıntı
Yahu millet çakal olmuş:))
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
17/01/2012 :  11:06:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu çakallıklar insana doğuştan yüklü geliyor opsiyonel olan kısmı bazıları bu çakallığı geliştiriyor bazıları başka işlerle uğraşıyor aklının derinliklerinde kalıyor. Yoksa hepimiz teknik olarak aynıyız. Sonuçlarımız değişik.
tamnland.com

mehmetustam
Üye

Toplam 643 yazı
17/01/2012 :  11:53:41  Alıntı
İnsanların hediye verilen şeylere ve bedavaya malolan işlere karşı ilgilerini bilen ticaret adamları bunları her vesile ile kazanca dönüştürmekteler..
Mesela aynı fiyata 1/5 ü bedava olan Kola’yımı, Deterjanı’mı hangisini alırsınız , yoksa bedavası olmayanımı alırsınız ? Genellikle bedavası çok olan alınır..
Market kampanya yapmış 50 TL.lik ürün alana bir adet hediye çekilişi yapılacak.. Millet ne var ne yok almaya çalışıyor.
Tabii ki bu konularda çok dikkatli olmak gerekiyor.
Bedava bir şeyler dağıtılan bir kalabalığa bende sıraya girdim. Reklam amaçlı güzel bir şeyler dağıtılıyordu. Zar zor bir, iki parçada ben kaptım diye sevinerek eve giderken , birde baktım ki benim arka cepten cüzdan gitmiş.
Ava giderken avlanmamaya çok dikkat etmeliyiz..Bedava olduğunu sandığımız şeyler, aslında bedava değildir, eninde sonunda onun ücreti ödenir :))

Yerleşim : Türkiye / Kantinci  |  Meslek : Esnaf
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
17/01/2012 :  12:02:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hocam sen cüzdanı **a kaptırmıssın. Yani hediye veren kurum bunda benim ne kabahatim var diyebilir. Sen zahiri olarak bağlantı kursanda teknik olarak kampanyacının bunda suçu yok.

Ancak şöyle de oluyor. Aynı ürün 2 tane rafta. Ambalaj hacimleri ve renkleri falan farlı. Biri hem daha çok hem de ucuz görünüyor. Ya da birinde hediye var. Ucuz olanı hediyeli olanı ucuza geliyormuş gibi olanı alıp incelediğinizde birim fiyatının size ziyadesiyle fazla geldiğini görüyorsunuz. Yani küçük ve pahalı gibi görünen aslında ucuz olan olabiliyor. Hızlı alışveriş esnasında üç beş kuruş için vakit geçmesin psikolojisine feci şekilde tecavüz eden bir yaklaşım da var.

Yani zahiri bağ kursanızda sonuçta hiç haksız değilsiniz.
tamnland.com

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.45 saniye.
18:10:41, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım