Ukrayna Dan Turkiye Ye İthalat Yapmak İstiyorum. . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ukrayna Dan Turkiye Ye İthalat Yapmak İstiyorum. .

sertac-49
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
01/08/2010 :  18:42:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba.ukrayna dan ceviz ithal etmek istiyorum.ukraynada tanidiklarim var.direk ceviz alabilecegim insanlar.gumruk islemleri ve masraflarla ilgili cok bir bilgim yok.neler yapmam gerekir.ortalama ne kadar masrafim olur,bilgi verirseniz sevinirim.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Sporcu

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • serdar30
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    16/08/2010 :  00:25:19  Alıntı
    mrb sertaç bey beni ararsan sa na yardımcı olabilirim ceviz konusunda werdure30@ ekle konuşalım
    direk ceviz alacağın yer var arkadaşım

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    SULEYMAN KAYNAR

Yeni Üye

Toplam 78 yazı
    18/08/2010 :  21:13:13  Alıntı
    sertac bey beni ararsaniz yardimci olurum suleymankaynar_70@hotmail.com kievden selamlar

Yerleşim :   |  Meslek : Denizci
    newyork
    Üye

Toplam 233 yazı
    22/08/2010 :  17:18:10  Alıntı

Merhaba serdar bey,sorunuzun cevabi. gtip kodu taze kurutulmus 08.02 kabuksuz 0802.32 %43.2 gumruk vergisi arti %18kdv Analiz belgesi ve kontrol belgesi gerekiyor.Yardimci olmusumdur umarim.SLM

Yerleşim : ABD / Newyork  |  Meslek : İthalat / İhracat
    mirzakiev
    Yeni Üye

Toplam 27 yazı
    24/08/2010 :  10:49:06  Alıntı
    cok fazla....bundan daha ucuz vardir...
    KDV zaten vermiyonuz kim soyledi. 43.2% abartili aslinda.
    daha kolay yollar vardir. her hangi bir brokere tel ocarsaniz onu derler...

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Esnaf
    newyork
    Üye

Toplam 233 yazı
    24/08/2010 :  21:31:47  Alıntı
    mirza kiev dogru soyluyor,broker firmalarina sorulmasi en akilci yolu .Brokerlik firmasinin soyleyecegi rakamlar benim yazdigim rakamlar.Devletin koydugu kanun bu ,daha kolay yolu cuvalla kacak getirmek.(eger ceviz okadar kolay ve vergisiz turkiyeye girebiliyor olsaydi butun ukraynada ve rusyadaki is yapanlar tekstil isini birakir ceviz isine yonelirdi)

Yerleşim : ABD / Newyork  |  Meslek : İthalat / İhracat
    mirzakiev
    Yeni Üye

Toplam 27 yazı
    25/08/2010 :  13:18:11  Alıntı
    Ben kacak falan demiyorum... daha kolay yollari vardir diyorum...
    ISteyen varsa gorushelim

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Esnaf
    serdar30
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    29/03/2014 :  19:22:16  Alıntı
    arkadaşım mesaj atarsanız konuşuruz iyi çalışmalar

Yerleşim : Türkiye / Mardin  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    Edpbcn
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    20/01/2019 :  22:50:45  Alıntı
    Merhaba, ukraynadan malzeme ithal etmek istiyorum. Yardımcı olacak arkadaş varmı? Ulraynada arkdş var ama yol yordam bilmiyor

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Danışmanlık
    Anastasia
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    22/01/2019 :  00:13:08  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - Edpbcn
    Merhaba, ukraynadan malzeme ithal etmek istiyorum. Yardımcı olacak arkadaş varmı? Ulraynada arkdş var ama yol yordam bilmiyor

Merhaba, konuya ilişkin bana e-posta yönlendirebilirsiniz. İngilizce olarak yönlendirebilirseniz daha iyi olacaktır. Türkçe konusunda da arkadaşlarımdan destek alıyorum. Teşekkürler,

Yerleşim : Ukrayna / Chernigov  |  Meslek : Yöneticilik
    yldrn.furkan
    Yeni Üye

Toplam 21 yazı
    12/02/2019 :  17:14:37  Alıntı
    Selamlar,

kurumsal olarak iyi bir gümrük müşavirliğiyle çalışmak isteyen İthalat yada ihracat olsun;

gümrük işlemlerine tabi hertürlü eşyanızın gümrüksel çalışmasını ve takibini, gerekli raporlamalarla birlikte alınması gereken izinlerin varsa kısıtlamaların uygulanması ile firma takibi açısından bilgilendirmelerin yapılması nihai ürünün firmaya ulaşana kadar sürecin tamamlanması bakımından gümrük müşavirliği veyahut danışmanlığı arayışınız varsa lütfen ulaşın.

sadece müşavirlik olarak bakmadan hertürlü vergisel bilgilendirme veya risk kriterleri olarakta yardımcı olmaktayım.

Furkan YILDIRAN /yldrn.frky@gmail.com
    0553 357 08 11
    ithalat - gümrük danışmanı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    mrf
    Üye

Toplam 206 yazı
    17/02/2019 :  16:05:31  Alıntı
    slm lar ukraynadan ıstanbula kabuklu cevız yaklasık burda ıst gumruk teslım 45 000 ıla 50 bın usd cıvarı dır 1 tır 22 ton dur burdan veya oradan olan alımlarda yardımcı olurum ıster fırman uzerınden al ıster dırek teslım
    ıstanbul murat - 0 5531354022

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
    Anastasia
    Yeni Üye

Toplam 3 yazı
    01/03/2019 :  20:02:00  Alıntı
    Hoşgeldin! Ukrayna'dan çeşitli ürünleri aramak için hizmetlerimi sunuyorum. Telefon numaram whatsapp veya viber +380504400408

Yerleşim : Ukrayna / Chernigov  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.7 saniye.
    08:14:46, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım