Kredi İçin Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kredi İçin Yardım

klasturk
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
01/08/2010 :  09:18:46 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

mrb. arkadaşlar karmaşık bi iş içindeyim acil yardıma gerek var. bir tırım var ama devri bi şirket üzerinde görünüyor.değeri 135000 tl civarında 30000 tl banka kredisi var arabanın devrini almak istiyorum kendi adıma 30 binide bankadan kredi çekip ödemek istiyorum.şu ana kadar bankalarla hiç işim olmadı. bu işin prosödörünü de bilmiyorum bende asgari ücretle çalışan bi ssk lı görünüyorum. üzerimede 25 bin tl civarında bir binek aracım var. başka bişeyim yok bankalar bana 30 bin kredi verirlermi teşekkürler.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer
metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
01/08/2010 :  16:30:09  Alıntı
Maaş yazısı alabilirsen sigortalı olduğun yerden olabilir.Birde kredi ile ilgili sorunun olmamalı.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
varvara
Üye

Toplam 171 yazı
01/08/2010 :  22:09:43  Alıntı
sat binek aracını öde borcunu bankayla işin ne kardeşim yaşamını ipotek ediyosun

Yerleşim : Türkiye / Aksaray  |  Meslek : Diğer
dortler21
Üye

Toplam 815 yazı
02/08/2010 :  08:38:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

arabalar bunun adına degil ki başkasının arabaları bunun adına gözüküyor...

arkadaşım ssk li işçi gözüküyorsun yani işçi falan degilsin sen en fazla taş çatlarsa 5 bin lira kredi çekersin
o da 250 lira dosya parası vs... sana pahalıya patlar.. arabayıda satamazsın senin adına değil..

senin işin ne biliyormusun biri sana demiş senin adına şirket kuralım seni de ssk lı gösterip ssk nı yatıralım
sende artık nasıl kendini kurtaracagını bilmiyorsun kredi çekip ödemeyecek tıra el koyduracaksın.

ama o zaman işler daha tehlikelei olur bir daha ömründe bankalar seni kapıdan içer sokmaz ticari hayatın biter ve o şirketle yaşayacagın sorunlarda çabası
dortler

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : İletişim
HakanFinans
Üye

Toplam 450 yazı
02/08/2010 :  15:23:11  Alıntı
Sayın klasturk,

Malesefki bankalara borcunuz olsun ama içbir geçmişiniz olmasın olmasın...

Artık herşet kredi kayıt bürosundaki geçmişinize göre işliyor..Yani siz 25 bin tl maaşlı çalışın bankada kredi kartı kredi gibi geçmişiniz yoksa maaş hacminizi ispatlayan hiçbir geçerliliği yok...

Bankalarda çok olur,adam gider 2500 tl maaş yazısı alır,bakarsın kkbsine 2000 tl kart borcu vardır çat reddedersin başvuruyu..Adamın kredi kartı vardır maaşı asgarı ucrettır ama bır bakarsın 3--5 bın odeme donuyor çat dıye bır telefonla verırsın 30 bın tlyı...

Yanı bankada hıcbır fınansal gecmısınız olmayacagına,borcunuz olsun hatta cok cok borcunuz olsun daha bıle ıyı yanı :)
Tır ın uzerındekı kredı demıssınız ama leasıng olmasın o,leasıngı devır alabılırsınız kendınız bır sahıs fırması kurup adınıza yada leasıng fırmaları ıle gorusebılırsınız...Zaten sırketın uzerındeyse sıze fatura kesmek zorunda satarken,sıze fatura keser sız bununla katılım bankalarına da bır gıdıp gorusebılırsınız onlarda olumlu bakabılırler bu tarz kredı ıslerıne..

İşiniz zor bankalar kredi konusunda halen eski iştahını bulmuş değil,ama nakit bulabilirseniz bır gunlukte olsa, buyuk bır kısmını nakıt oduyormus gıbı bankaya yatırırsınız,ustunu leasıng yapmaya calısırsınız..Banka sızden 130 bınse degerı 30 bın kredıyı ıstedıgınızde 100 bını odedıgınızı ıspat etmenızı ısteyebılır..

Sayg..
... ... ...

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Bankacılık-Finans
dortler21
Üye

Toplam 815 yazı
02/08/2010 :  15:49:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hakanfinans daha açıklayıcı açmış söyledikleri dogrudur.

bir ufak bakkalın olsun ayda kartlarla 100 bin çevir bazı bankalar kredi için senden kefil istemez şıp diye 30 binlirayı hesabına verirler ama borçla harçla hiç geçmişin yoksa takıntılıysan bankalar ön başvuruya dahi almaz
dortler

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : İletişim
aleasty
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
20/12/2010 :  04:11:23  Alıntı
http://www.enuygun.com/kredi sitesi üzerinden başvuru yapıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ben daha önce denedim, gayet ilgililer...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
aweeso
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
23/12/2010 :  17:05:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - klasturk
mrb. arkadaşlar karmaşık bi iş içindeyim acil yardıma gerek var. bir tırım var ama devri bi şirket üzerinde görünüyor.değeri 135000 tl civarında 30000 tl banka kredisi var arabanın devrini almak istiyorum kendi adıma 30 binide bankadan kredi çekip ödemek istiyorum.şu ana kadar bankalarla hiç işim olmadı. bu işin prosödörünü de bilmiyorum bende asgari ücretle çalışan bi ssk lı görünüyorum. üzerimede 25 bin tl civarında bir binek aracım var. başka bişeyim yok bankalar bana 30 bin kredi verirlermi teşekkürler.

halen arıyorsan yardımcı olabilirim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
fukara13
Üye

Toplam 125 yazı
23/12/2010 :  22:29:56  Alıntı
ömründe hiç kredi kartı kullandınmı? hiç kullanmadıysan yada ödemelerde sorunun varsa vermezler kredi.Bırak kredi kartını bir tarafa sana bu şartlarda ( BENCE ) kredi vermezler.
kelebek etkisi;Hayatta yaşamak zorunda olduğumuz şeyler vardır. Ve bunları önceden bilemeyiz.

Rastlantıda olsa bizim seçimimizle de çıksa yapabileceğimiz bir şey yoktur. Benjamin Button/ KADER http://www.vidivodo.com/video/benjamin-button-kader-/322349

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.5 saniye.
12:38:12, 29 Nisan 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım