Damacana Su Bayiliği Hakkında Bilgi İstiyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Damacana Su Bayiliği Hakkında Bilgi İstiyorum

cemal@mespateks
til.com
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
26/06/2010 :  10:40:40   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhabalar
istanbul beykentte su bayiliği acmayı dusunuyorum avantaj ve dezavantajları hakkında bilğisi olan arkadalardan destek beklıyorum şimdiden tesekkurler
markalar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
cagdasinal
Üye

Toplam 243 yazı
28/06/2010 :  13:09:22  Alıntı
dostum ben bildigimi yazayım sen avantaj ve dez avatjlarını ayıkla su fabrıkasından fabrıkasına hersey degıgır kımı firma bedelsiz damacana destegı veriri kımı firma sagdece reklam el brosuru veriri damacanalar devamlı parlak az cızıklı yenı yıl 2009 -2010 uretımlı olması lazım suyu gosteren damacanadır poli karbonun ozellıgı olan nefes alan bi madde diye biliriz bu nedir damacana bulundugu dış etkenden etkılenır yerle yada rutubetle temas etmemesi lazım yada yabancı maddelerlede, 2,5 2,75 aldıgın su satısı 3,75 den 5 tl satıs yapılyor gunluk işletme personel masraflari durumyere gore degısır ama ama ortalama 1,90 civarındadır bunun yanında 10 lt 5 lt 8 lt 1 ve 0,5 lt su bulundurusan bakallara satıs yaparsın hem damacanayı hem lt suyunu bakkalları kendıne alt bayı yaparsın elinde sureklı pomba bulundur eksık olmasın damacanaları posetlı servıs et motor kullanıcaksan cin motorlarından uzak dur gucun varsa honda activa yada super 51 super 52 mobiletleri tercih et araba ile servisi dusuk tut AVM magzalarını kendıne abone etmeye calıs suyun ph degerlıgıne ozen goster ph nekadar dusuk olursa suya doyulmaz içimi kolay olur buda satısını artırı saygılarımla unutmadan su fabrıkasının uzaklıgınada onem goster
Saygılarımla
Çağdaş İNAL
Soru Sorunlarınız için e-posta yollayabilir Özel Mesaj atabilir 05072562267 arayabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İletişim
cemal@mespateks
til.com

Yeni Üye

Toplam 35 yazı
28/06/2010 :  16:24:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
yazdıklarınıza dikkat edicem tesekkurler çagdasınal
markalar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
cagdasinal
Üye

Toplam 243 yazı
28/06/2010 :  19:49:18  Alıntı

rica ederim cemal bey umarım elimizden geldigince yardımcı olabilecek bilgiler vermişizdir saygılarımla bol kazanclar
Saygılarımla
Çağdaş İNAL
Soru Sorunlarınız için e-posta yollayabilir Özel Mesaj atabilir 05072562267 arayabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İletişim
ercanerkan
Üye

Toplam 167 yazı
28/06/2010 :  23:04:35  Alıntı
Su işine Giripte Olumlu şeyler Anlatana hiç denk gelmedim,genellikle işin çok ağır + zahmetli olmasına karşın,Kar oranının Düşüklüğünden
yakındıklarına tanık oldum,Önerim suyu ilk fabrikasından alırken hesabını iyi yap,çünkü Asıl aslan payını Onlar almakta,şunuda unutmamalıki
sadece istanbulda yerel no-name işletmecileride sayarsak 200 ün üzerinde markalı-yada-markasız bu işi yapanlarla rekabet etmek durumundasın
3 liraya damacanayı nasıl verirler diye hayret edersin ama bu işin içinde nelerin döndüğünü öğrendikçe anlamaya başlarsın,Bayisine suyu ucuz ve
uygun koşullarda veren çorludaki "akdamla" firmasını bir incele istersen,yinede karamsar olmamak gerek,çok enerji,iyi hesap,inanılmaz sabır gerekli
eğer bunlardan emin değilsen bir kez daha düşün,En kıytırık kenar köşedeki bir büfe günlük 500,1000,kazanırken,sen 40 yere su yetiştirip,akşam o kadar uğraşıdan + emekten sonra: hasılatı çıkardığında, Eğer Öfkelenmeyeceksen bu işi düşünebilirsin, unutma: Dost Acı Söyler...
herkese başarılar : )

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
berat55
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
06/08/2010 :  22:34:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
arkadaslar akdamla dedın ben cok ınceledım dolum ucretı 059 tlnaklıye fılan derken bılemedın 1.50 olsun
gunluk ortalama 100 damacana sattıgını dusun ayrıca toptan dagıtımıda koyarsan cesıt de var yanı tahmınıme gore bnm hesabıkendıın dukkanı olsa alsan fabrıkadan abonede yapsan çok bence karlı bır işma gore ne bılım yarı yarıya kar var dıye dusunuyorum ewet yorucu agır iş ama tuketımı de çok ragbetı var ben sımdıde satıyorum 3 tl alıp 5 tl satıyorum ayda sadece ek iş olarak 40 damacana satıyorum ayd 100 tl gecıor elıme memnunun oda 2 . elden alıyorum dusun bıldıgım bır cok bayı var sanmıyorum halınden sıkayet edecek

evı arabası vardır sanırım ısıde unurtmamak gerek ben ek iş olarakda acmak ıstıyorum ama cesaret edemıyorum baslangıcı emek ıstıyor kendım calıssam belkı ama
diyarcigköfte bayilikler verilecektir

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : İmalat
fatih-i
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
31/01/2011 :  07:55:34  Alıntı
akdamlanın sadece bardak ve damacana suyu var diğer çeşitler için başka bir firm bulmalısınız

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Esnaf
erdincozen
Üye

Toplam 107 yazı
05/03/2011 :  11:47:04  Alıntı
akdamlaya bulaşmayın derim kendi markası adına sadece damacanası var oda corludan dolum yapıyor diğer ürünlerini kristal marka su veriyor ki zaten piyasada tutulmayan bir su ben yalova bölgesi için konuşuyorum lakin kristal suyun kaliteside belli herzaman marka ile yap işi derim ben fiyatı nekadarla girersen piyasaya okadarla gidersin su işinde başta az kazanayım sonradan fiyatımı arttırırım düşüncen varsa zor fiyata zam yaptığın anda müsterin gider ancak markalı sularda bu kavram yoktur..fiyatı bellidir
erdinc ozen

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Danışmanlık
ayyildiz_turkiy
e1

Üye

Toplam 125 yazı
05/03/2011 :  20:42:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
dün bir arkadaşda aynı konuda yazmıştı bende konusuna yazmıştım aynısını kopyalayıp yapıştırıyorum

merhaba ben daha önce damacana su işi yapmış birisi olarak size tavsiyem dosta güvenme düşmana güven ben kendimden bir örnek vereyim ben suyu 4 tl ye satıyordum bir başka firma 3.5 ye satıyordu babamın akrabası biraz uzak kaçar babamın dayısının oglununun v.s 50 kuruş daha ucuz diye gider onlardan alırdı ve 25 yıllık komşumuzdur kendisi ve 40 haneli bi mahalle çok eski bir mahalleydi inan 3 eve su verebiliyordum yani bu işin kar ı nerede biliyorusun bolduracaksın çeşmeden vereceksin 2 2.5 tlden bak nasıl en zengini en sana düşmanı telefon açıyor sana ve unutmadan teknoasistan diye bir program var araştır çok güzel bir programdır alıcaksın programı koyacaksın başınada bi çocuk kardeş abla eş neyse artık ve yapacaksın tel firmalarının 10 tl ye bilmem kaç mesaj hakkı çagrı geldigi zaman telefonu açıp buyrun deme derdi yok adres neydi deme derdi yok hemen program o kişinin adresini gösterecek pc başındaki kişide hemen alacak eline telefonu bir çırpıda adresi araçdaki kişiye mesajlayacak iş bukadar BİTMEDİ

gelelim araç konusuna mutlaka ama mutlaka bir minübüs şart mitsubishi L300 yada hyundai H100 bu sizin su getirmenize çok büyük yardım saglayabilecegi gibi kış aylarını rahat atlatmanızda fayda var ve ayrıca size bi motorda lazım şartları biliyorsunuz matozun litresi 3 4 tl araba en az km de 25 ila 40 kuruş yakar motorsa km de 15 ya yakar ya yakmaz ama eleman çalıştıracaksanız sözleşme yapın ve a2 ehliyet mecburi olsun BİTMEDİ

üstteki arkadaşında dedigi gibi araç giydirme kampanyalara destek bedava broşür mont eleman (coguncası bayan olur evleri gezsin tanıtım yapsınlar diye) bu elemanların yanı sıra promosyon bardak yada 0.5 pet şişe su vermeyecek firmalarla 2 3 yıllık sözleşme imzalayayım demeyin ve katılıyorum 100 tane damacana yeni alın gerisini eski damacanalardan alın ama okadarda kötü olmasın ve firmada vardır damacana parlatıcı alın müşeriye ***ürmeden 5 dk önce sıkın güzelce silin pırıl pırıl parlasın bittimi hayır BİTMEDİ

müşteriye 2 su alana 3. su bedava kampanyaları bitti artık ugraşamazsınız siz daha çok cocuklara ve ev süsü ürünlerine agırlık verin araştırın internetten ucuz ama göze ve bayanlara hitab eden çok şey var ve benimle irtibata geçerseniz size ürünlerde ve degişik fikirlerde fikirler verebilir ve ürün tedariginde bulunabilirim ve şok bir kampanya yapın 1000 su alan üyemize iphone 4 hediye edin bakın yemek yemeye fırsat bulabilecekmisiniz

mehmet_gok3478@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
erokas
Üye

Toplam 515 yazı
06/03/2011 :  04:22:01  Alıntı
1000 su alana iphone4 hediye
ilginç geldi gerçekten.
her gün 1 damacana suyu içsem
yarın tekrar 1 damacana
ertesi gün 1 damacana daha içsem
bu böyle böyle
yaklaşık 3 yıl devam etse

iphone4 hediyesini verirmisiniz bana.

tabi o zamana kadar iphone24 çıkar. iphone4 ü kim ne yapsın ....

müşteri aynen böyle düşünür derim ben.

promosyon olarak fazla abartmamalı,
mesela
Baumax tan tanesi 19TL den 1,5mX1m halı alınır
40 su alana hediye verilir.
normal bir aileye 2 ay a tekabul eder.

işyerleri için
adeti 4TL den A4 fotokopi kağıdı alınır
10 su alan işyerine fotokopi kağıdı paketle verilir.
bu da ayda yaklaşık 3 paket fotokopi kağıdına tekabul eder.
küçük bir işletmenin kağıt ihtiyacı da anca bu kadar olur

aklıma gelenler bunlar

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Reklam
isguc
Üye

Toplam 292 yazı
06/03/2011 :  15:16:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
walla para kazandırır yerıne gore reklamına baglı
www.kadinforum.net

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Grafiker
ayyildiz_turkiy
e1

Üye

Toplam 125 yazı
09/03/2011 :  11:14:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
hangi insan bin damacana su alır orasını çok merak ettim nasıl bir kafa varki bu düşünceye sahip oluyorsunuz biraz mantıklı düşünün hadi ben 1000inci yada 1000. suyu diye yazmamışım ama sizin nasıl bir psikolojiniz varki bunu yanlış yazmıştır diye düşünmeden üşenmeden okadar yorum yazmışsınız sizin gibi insanlar hep vardı varda olacak insanların hatasını arayan buldugunda bayramda şeker yerine para verilen çocuk gibi sevinenler

şuan herkezin gözü iphone 4 de al bitane yurt dışı getirilmiş 1000 tl bile degil 1000 damacana su sana damacana başı 1.5 tl bıraksa 2 3 ayda satarsın o suyu sana 500 tl kalır ki bagladıgın müşteriler cabası ama mutlaka teknoasistan programını edin

karamellim
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
09/03/2011 :  21:34:35  Alıntı
Merhaba.Daha önce bu işi yapmış biri olarak sizi bilgilendireyim elimden geldiğince.

İlk etapta su işini aynı dükkan içinde yapacağım ikinci bi iş olarak değerlendirip bu işe girmiştim.Fakat açıkçası sonuç istediğim gibi olmadı ne yazık ki.

ilk olarak bu iş zahmetli ve yorucu bi iştir.Yanınızda çalıştıracağınız personel bu işi meslek edinmiş profosyonel kişiler olmayacaktır.Bu yüzden sürekli eleman değiştirmek ve yeni gelene adresleri sil baştan öğretmek zorunda kalabilirsiniz.Müşterinizin değişen yüzlere alışamaması da cabası..

Satacağınız suyun kalitesi de çok çok önemli.İnsanlar marka olan suyu içmek istiyorlar.Çok ucuz - hatta bedava-- dolum yapan fabrikalar var ama kesinlikle tavsiye etmem ne kadar reklam yaparsanız yapın yeterli verim alamazsınız.

Distribitörlere gelince gerçekten su piyasası mı böyle benim tanıdıklarım mı böyle bilmiyorum ama hiç bir zaman başlangıçtaki sözlerini yerine getirmezler.Şahsen benim distribitörüm tanıtımda kullandığım broşüre kota koyacak kadar ileri(?) gitti

damacana depozitosu sudan daha önemli bir şey.çünkü suyun kat kat fazlası emanette,elemanda,müşteride yada herhangi bi şekilde kaybolduğunda ve bu sayı ister istemez arttığında zarar edebilirsiniz.

Çok önemli bir nokta daha var bu işte:damacana değişimi.Bunu firma belli sayıda karşılıyor,yada ne şekilde anlaşırsanız ama nestle gibi bi firma bile bu konuda sıkıntılı.çünkü değişim içinde belli ücret ödemeniz gerekiyor.Değişim için ilk etapta fark vermeyi göze alırım diye düşünürsüznüz fakat o müşteri tekrar sizden almaynca zarar etmiş olursunuz.

Piyasada çok fazla su firması var ve bu yüzden rekabet var ve buna bağlı olarak müşteriye neredeyse küçük altın verliyor promosyon olarak.Bu durum sizin işlerinizi düşürüyor ve siz de promosyon vermek zorunda kalıyorsunuz.genelde bayinin cebinden çıkıyor
bu işin maliyeti.

Dışardan göründüğü gibi şu kadar su satsam şu kadarı kar diye bir hesap yanıltabilir sizi..

insanların aklında 3 ayda bir suyu değiştirmeliyim inacı var ve bu yüzden de sabit müşterilerinizin sayısı oldukça az olabiliyor.

Suyu en geç 1 saat içinde teslim etmeniz gerekiyor.(hatta müşteri dakika içinde gelmesini beklese de)mesafe çok uzak da olsa tek bir su için göndermek zorunda kalırsınız.

gerçekten iyi düşünün bu işe girmeden önce.Gidip bayiliklerle konuşun,görüşün.

Eğer her şeye rağen girmek isterseniz reklam kousunda günde 4 yeni abone garantili bir strateji sunabilirim size.Sadece deneyimlerimi paylaşarak.ama lütfen her dez avantajı iyi düşünün.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Gıda
erokas
Üye

Toplam 515 yazı
10/03/2011 :  12:57:34  Alıntı
merhabalar

"günde 4 yeni abone garantili bir strateji" ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirmiyim.

kolay gelsin

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Reklam
karamellim
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
10/03/2011 :  18:29:48  Alıntı
Tabiki:) Ben yaptığım çalışmaları anlatayım.Çünkü günde 4 yeni aboneyi bu çalışmaların sonucu yapabilmiştim.

İlk etapta bi kampanya yaptım.Her damacana suda bi saklama kabı hediyedir diye.Saklama kabının maliyeti 0.45krş. Bu kappanyayı el ilanlarına bastırttım.Şu kahvaltıda kullandığımız kaselerdendi ama broşürlerde devasal bi saklama kabı gibi görünüyordu:)

Bu broşürler gün içinde dağıtılıyordu.Fakat posta kutularına değil.Tek tek dairelerin kapılarına yapıştırıyorduk. Bu biraz zahmetli oluyordu ama işe yarıyordu.(çift taraflı bant ile kapı tokmaklarına yapıştırılıyor).Aynı zamanda su satışının yüksek olabileceği , ekonomik yönden iyi olan bölgelere magnet de yapıştırıyorduk.

Magnet çalışmasıyla ilgili pilot bi çalışma yapmıştım.Ankara'da potansiyeli yüksek olan 3000 konutlu bir sitede bi kaç blok için denedim.Ama bu daha zahmetli oldu.Word de yazdığım standart bir yazıyı,yanında daireye özel verilmiş bir müşteri numarası ile isme özel bir zarflarda posta kurularına koydum.Müşteri bilgilerini muhtardan almıştım.Bu uygulamada müşteri kendi adına gelen zarfta, kendine özel magnet ve müşteri numarasını görünce bi spariş verelim artık diyecek kolaylıkta abone kazandım.Ama dediğim gibi bayağı zahmetli oldu bu çalışma.

Müşterilerimin cep numaraları kayıtlıydı abone listemde ve onlara özel günlerde ve kapmanyalarda toplu mesaj atıyordum.Müşterinin kendini özel hissetmesi gerektiğini düşünüyorum.

Cuma , Cumartesi ve pazar günleri işlek bir caddede stand açıyordum.Haftanın bir günü de pazar yerinde aynı organizasyonu yapıyordum.Giydirilmiş bir stand, su sebili, broşür ve magnetler , damacana sular ve bir bay bir bayan eleman ile su tattırımı yapıyordum.Elemanlar mavi renkte ve baskılı kıyafetler giyiyordu.Yani profosyonel bir görünüm vardı.Müşteriler suyun tadına baktıktan sonra aynı anda bile spariş verebiliyorlardı.Abone olsun veya olmasın bilgilerini alıp bi kaç gün sonra tekrar dönüş yapıyorduk.Bu çalışmanın verimi çok yüksekti.tabanca çalışmalardan biriydi.

Bir diğeri ise a4 boyutunda afişler bastırdım.Yine broşürün aynısı.Göz aşinalığı fikrine inanırım ve buna yönelik bir çalışma yaptım.Akşam saatlerinde bu afişleri yerlere,direklere,duraklara insanların bakabileceği heryere yapıştırdım.(duvar yapışkanı ile) tabi bu çalışma çok çok etkili oldu.Fakat zabıta ile sıkıntı yaşadıktan sonra devam edemedim.Dağıttıklarım yanıma kar kaldı.

Araç giydirmesi yaptırdım.Ve suyun tanıtımını yapan bir parça hazırlattım bir müzik marketten.Eskiden aygaz diye dolaşan araçlar vardı.Tıpkı onun gibi ama daha çok kulağa hoş geliyordu.Aracın teyibine hopörlör bağlatıp kalabalık yerlerde insanlara bunu dinlettim.Bu işin eğlenceli kısmıydı ama rakiplerim pek hoşlanmadı bu durumdan.Yine memur arkadaşlarla karşılaştık:) Yine sesimi duyurabildiklerim yanıma kar kaldı:)

Kuruyemiş dükkanım çok işlek bi bulvardaydı ve buradan da hem tabela ile hem müşteri dialoglarımla abone yapabiliyordum.

Bu çalışmalarla günde 4 yeni abonem geliyordu.Ama bu iş bahsettiğim gibi çok zor bi iş.Şimdi bu kadar emeği taşa verseydim filizlenirdi diye düşünüyorum.Ve reklam işindeki inancımda bu aktifliğimden geliyor.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Gıda
bestticaret
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
13/03/2011 :  23:48:56  Alıntı
Açacağın semtteki insanların ekonomik durumunu göze alarak bir marka belirleyip bayiliğini al , ama bence eski hali kalmadı kazanç bakımından , bu yüzden devir fiyatlarıda indi...hepsini göz önünde bulundurmak gerekir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
leventt
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
24/09/2011 :  01:40:37  Alıntı
slm arkadasım beylıkduzunde 4 yıl su işi yapan bırısı olarak konusuruyorum beykette fln gırme bu işe gırersen marka bi su alıp gır ve aynı marka suyunda bolgede bulunmadıgına onem ver yoksa catalcadakı su fabrıkları kapına kadar teslım suyu 1.60 verıyorlar 4 tl satıosun herhngı gıbı sormak ıstedıgın bısı olursa yardmcı olurum iyi çalısmalar
lll

nb
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
29/09/2011 :  19:02:52  Alıntı
Zannımca; suculuğun suyu çıkmıştır...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
Mehmed Emin
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/03/2016 :  23:23:08 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ancak,yeniden aklında soru işareti olan kişiler aşağıdaki yazıyı inceleyebilirler.

http://isekonomi.com/su-bayiligi-almak-sucu-nasil-acilir-ne-kadar-kazanir2016/

Sıkıntı oluyorsa kaldırabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci
veysel00
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
28/06/2019 :  00:53:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Daha detayli ve 2019 guncel kazançları ogrenmek isteyenler icin
https://enuygunfirmalar.com/haber/su-bayiligi-dukkani-nasil-acilir.html

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.28 saniye.
12:00:32, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım