Leasing Alıp Bir İş Kurmak İstiyorum Yardım Ltfn - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Leasing Alıp Bir İş Kurmak İstiyorum Yardım Ltfn

_lokman_
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
02/06/2007 :  10:10:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

leasing olayını bılıyosunuzdur iyi oldugu kadar risklide hangi işi yapmalıyımki kendimi garantiye aliyim aldıgım parayı ödeme imkanım olsun şimdiden yardımlarınız için teşekkurler
lokman

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Grafiker
Kenan Kablan
Üye

Toplam 1236 yazı
02/06/2007 :  14:23:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Musterisi hazir, maliyet ve kar hesaplari iyi yapilmis bir urunu uretmek icin leasing yaparsan riskleri bertaraf etmis olursun.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
_lokman_
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
05/06/2007 :  15:58:30  Alıntı
haklısınız tesekkur ederım de bana örnek yada teklif lazım sunun yap soyle işi iyi gibilerinden
lokman

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Grafiker
slymn_ern
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
04/10/2008 :  19:27:43  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - _lokman_
haklısınız tesekkur ederım de bana örnek yada teklif lazım sunun yap soyle işi iyi gibilerinden

bu şekilde risksiz leasingle bir iş kolu olduğunu düşünen zaten hemen yapar ve bizim insanımız bencildir bence burda paylaşmaz gibim geliyor bana ( buna bende dahil )
Başarıya ulaşmış işadamları hemen, anında harekete geçerler. Hayallerini ertelemezler. Düşünme ve erteleme hastalığından etkilenmezler; kendi düşüncelerinin onlara engel olmasına izin vermezler. Bu onların bilmedikleri başarı sırlarıdır

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mahmut erciyes
Üye

Toplam 192 yazı
03/02/2009 :  22:56:10  Alıntı
leasingle iş yapılmaz,uyanmalısın bence, kusura bakma dost acı söyler

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : İmalat
slymn_ern
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
04/02/2009 :  11:53:57  Alıntı
leasingle iş yapmayacak kadar zenginsen yapmazsın zaten
fakat elle tutulur gözle görülür bir projen varsa neden yapılmasın.
Başarıya ulaşmış işadamları hemen, anında harekete geçerler. Hayallerini ertelemezler. Düşünme ve erteleme hastalığından etkilenmezler; kendi düşüncelerinin onlara engel olmasına izin vermezler. Bu onların bilmedikleri başarı sırlarıdır

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mmuzun
Üye

Toplam 153 yazı
05/02/2009 :  17:25:32  Alıntı
lisingle iş yapabilmen için yinede lising alacağın paranın yarısına yakında senin aktif yada pasiflerin olmalı yoksa sana bu parauı vermezler. bende sen bu düşünceden vaz geç böyle yola cıkmak çok yanlış

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
mahmut erciyes
Üye

Toplam 192 yazı
05/02/2009 :  19:51:34  Alıntı
al sana proje:

projemle ilgilenen bütün arkadaşlara:
bu iş döküm mermer işidir tüm yurtta halen yapılmaktadır.benim artım
şudur:daha cazibeli bayanların ,mimarların ilgisini çekecek bir
üründür.pazar problemi yoktur neden:insanlar hep güzel olanı digerine tercih
eder ,birde aynı fiyat olursa.....ne kadar tercih edilir onuda siz
düşünün.ben gelecek talebe nasıl yetişecegimi düşünüyorum.tekrar
ediyorum.yaşım 35 yıllarca kazandıgımı arge ye harcadım cebimde 50 ytl
yok,bu parayıda kimseyle paylaşmak istemem.ama benim şartlarım bunu
gerektiriyor.hep dürüts olma çabasında oldum(hep suistimal edildi) öylede
olacagım,bu iş günübirlik iş degildir.ilerdeki zamanlarda aynı teknikle
inşaatlar için asansör kapısı üretiminede gececegim.ama o tüm türkiyeye
yönelik fabrikasyon bir iş olacak,öncelik tabiiki döküm mermerde hem bu
aşamada karşımdaki insanı tanımış olacagım.tabiiki o da beni,
şimdi gelelim en kötü olasılıga:en kötü durumda bile yatırdıgınız para
boşa gitmez,bir döküm mermer işletmesi sahibi olursunuz.o işletmede yine
para kazanılır.ayda 10 ytl kazanmassanız,3 ytl kazanırsınız.

MALİYET
işletme kirası...5000 ytl(200 metre kare dükkan)
makina ve kalıpların temini 25000 ytl
montaj aracı...10000 ytl
çalışanların maaşı... ilk 2 ay için daha sonra kendimiz karşılayacak düzeye
geliriz...10000 ytl
ekstralar cıkacaktır....5000 ytl de onun için yazarsak maliyet
belirlemiş oluruz
ekstra bilgi için:05356846484
unutmadan patent müracatını kendi adıma yaparım,ortak müracaat isteyen
olursa, onu ayrıca görüşürüz.iyi akşamlar..

metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
05/02/2009 :  21:14:13  Alıntı
Mahmut bey sen önce patentini bi al sonra ortak olmak isteyen beri gelsin.35 yaşına kadar ne ar-gesi ki bu seni bitirip tüketmiş.
Lokman arkadaşım sonuçta leasing yada kredi bankaya teminat ve ciddi bir bilanço vermen lazımki ortalamada 50.000 ytl üstü para yada ürün alabilesin.Bu imkanlara sahipsen bayilik veren firmalara ve fuarlara başvur.Mutlaka sevdiğin sektörler ve konular çıkacaktır.Kişinin eğitimini,yapısını ve yaşadığı şehri bile tam analiz etmeden şunu yap demek yanlış.Madem grafikersin İstanbulda bir copy-center aç diyebilirim ve buradaki baskı makinalarını ve ürünlerini leasingle alabilirsin.Brandadan vinile,bluebase den bina giydirmeye ciddi imkanları olan bir iştir ama kütahyada tutarmı bak onu bilemiyorum.Nasıl İstanbulun ortasında besicilik mümkünsüz ise (ben afyon kökenliyim)Afyondada istanbul işleri verimsiz olabilir.O yüzden fikir istemek başka hayata geçmiş verimli fikirleri taklit etmek başka.
İnşallah ardığını bulabilirsin.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
mahmut erciyes
Üye

Toplam 192 yazı
05/02/2009 :  21:51:52  Alıntı
metin metin:
kaç trilyonluk yatırım yapabilirsin.

metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
05/02/2009 :  23:21:39  Alıntı
Emlak işi yapan danışmanların bir ayağıda yatırım danışmanlığıdır.Gayrimenkulde en iyi yatırım araçlarından biridir.Doğru yatırım enstrümanlarının az olduğu bölgelerde gelişen ülkelerde genelde hep gayrimenkul seçilir.Sorunun cevabına gelince tabiki sana yatırımcı bulabilirim ama ar-ge denen şeye tüm birikimimi harcadım diyorsun.Ortak bulursamda patent bana ait diyorsun bu kadar iddialı ve tutacak bir ürünün önce ne yap ne et patentini bir al sonra dediğin gibi ise bulursun.Ortada ortak yada yatırımcı yokken patent bana ait dediğinde bana itici geliyor.Ayrıca patent sana ait olacak adam sana milyarlar dökecek ama iki gün sonra sen onu kapıya koyduğunda tüm para havaya uçacak.Dediğim gibi sen patenti al sonra bu konuyu tekrar aç.
metinmetin

mahmut erciyes
Üye

Toplam 192 yazı
05/02/2009 :  23:51:10  Alıntı
tamam koy ortaya sermayeyi şözleşme yapalım.sermaye koydugun zaman kaç yıl seninle çalışmamı istersin

metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
06/02/2009 :  11:46:52  Alıntı
Mevzu amacından sapıyor ya diyecek pek bişi yok.Mahmut bey Allah gönlüne göre versin.Umarım aradığın ortağı bulursun.
metinmetin

mahmut erciyes
Üye

Toplam 192 yazı
06/02/2009 :  19:41:49  Alıntı
o zaman her şeye yorum yazmayacaksın.senin yaşama cabasında oldugun hayatı, ben unuttum.

aradakiuzaklik
Üye

Toplam 114 yazı
19/05/2009 :  11:36:32  Alıntı
Arkadaşlar sinirlenmeyin, herkese yetecek kadar para var piyasada, illa size de dokunacaktır. :)

--
http://www.dikkatfikirvar.com
http://forum.dikkatfikirvar.com

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
adnanertas
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
19/05/2009 :  22:24:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mahmut erciyes
o zaman her şeye yorum yazmayacaksın.senin yaşama cabasında oldugun hayatı, ben unuttum.

Değerli Mahmut bey,
Hacı Hacıyı mekkede, Hoca hocayı tekkede bulur misali çıkarları bir olanlar ve işi gücü haddini aşarak, aşağıla****, bugune babalarının veya hazır paralarla yaşayan, aklınca eleştirdiği zaman puan almayı hedefleyen, çalışması gerekirken aklınca akıl satmaya çalışan, işi gücü ezilmiş veya dürüstlük en büyük sermayesi olanları tepeleyip egolarını tatmin eden insanları şiddetle kınıyorum. Onları allahın ve toplumun adaletine havale ediyorum. Benim ilanlara yazılmış olanlarada aynı cevabınızı vermek isterdim. Ama topluca cevap olmuş bu gibilere. Akıllarınca boş vakitlerini başkalarını ezerek eleştirmeyi çalışmak kabul edenleri dikkate almamak bence en iyisi en iyi cevap ama dayanamıyor insan işte. Cevabınız için tebrkler Hocam...

Yerleşim : Türkiye / Bakırköy İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
izek
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
25/07/2009 :  19:54:52  Alıntı
arkadaşlar ben anlamıyorum bazen burdaki sohbeti leasing yapmak istiyorum deniyo ama ne miktar ne iş konusu ne bir tecrübe nede bi bilgi var..soru şu böyle bi cümle olurmu leasing yapıcam ne yapayım bir kere leasing yapmayı biliyosunuz güzel ama miktar ne yani ben size 500.000 euro luk bi leasing dersem yapabilirmisiniz? yani burda bazen öyle bi konu açılıyo ki 10.000 tl de leasing 1.000.000 euro da o nedenle ciddiyseniz imkanlarınızı daha net koyarsanız bi çok şey ortaya çıkar örneğin 250.000$ leasing yapabilcek kimse varsa size bi proje yolucam 2 yılda size faizi ile birlikte paranızı geri alıcaksınız ve para sizin kasanızda durucak dersem ne dersiniz? yani afaki konuşmayalım reel se buyrun :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
armandoTR
Üye

Toplam 992 yazı
17/10/2009 :  12:47:39  Alıntı
merhabalar,
sirket kurulmadan bir gecmisi giris cikisi olmadan ,neye guvenilerek veriliyo bu lising , kolaysa bende yapim.
daha evvelki tarihlerde lising hakkinda bilgi verilmistir arastirmanizda fayda goruyom, basarilar

Yerleşim : İspanya / Tarragona
METTİN
Üye

Toplam 2311 yazı
17/10/2009 :  13:15:40  Alıntı
İçinde bulunduğum piyasadaki sağlam bir halı fabrikası olan bir arkadaşımız liesingle yeni bir makina alır 350 bin tl gibi ,tam bu sırada kriz patlar banka parayı hemen ister o kapı gibi adam o parayı ödeyecem diye bir sürü aracı bir sürü gayrimenkülü elinden çıkarmak zorunda kaldıydı,zira istediğiniz kadar sağlam olun nakit olmaz her zaman pozisyonunuz da o yüzden kardeş,bence biraz daha dikkatli davran,zaten yarısı kadar sermaye gösteremezsen o iş olmaz,artı sanırım ne istediğini bilmiyorsun o zaman ne istemediğini bir yere not al,ama 30 yıllık esnafın çeki döndüğü,iş yerlerinin fabrikaların domino taşı gibi birbiri ardına yıkıldığı bir ortamda gıda dışında ürettiğine pazar bulamayan habire kanpanya üstüne kanpanya ile sonuç almaya çalışılan bir zamanda çekle borçla yatırımla uğraşmak başta bir sıfır maça yenik başlamaktır...N3 -GİRİŞİMCİLİK YAZIMI BİR OKU İSTERSEN ,UMARIM SANA BİR FAYDASI OLUR...SAYGILARIMLA.. http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=16508

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.18 saniye.
02:21:30, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım