Kafe Kurmak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kafe Kurmak İstiyorum.

emre4kobi
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
19/05/2007 :  23:34:03 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Yaklaşık 8 yıldır Büyük bir Holding bünyesinde Turizm,Halkla ilişkiler ve İthalat departmanlarında başarılı bir şekilde görevimi yapmaktayım. Geçmişim Otel işletmeciliği, (1 dönemlik kısa bir tecrübe)Otel Teknik müdürlüğü, Gıda sektöründe Servis hizmetleri, Satış ve Pazarlama gibi çeşitli dallarda iş tecrübeleri ile dolu. Yaşımın 30 a yaklaştığı bu dönemde 16 yaşımdan beri edindiğim tecrübelerimi kullanarak Bir iş kurmak istiyorum. Seçtiğim iş dalı; Bir kafe kurmak ve bunu ilerletip markalaştırmak. ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye çalışıyorum. Bu iş için oluşturabildiğim bir maddi kaynağım olmasada, Yatırımcı kaynaklarım mevcut ve onlara sunabileceğim en iyi dosyayı sunmak istiyorum. İsteğime uygun bir yerde, uygun konumda, uygun fiyatta(kiralık) bir yer buldum. Şuan masraf analizindeyim. Bu aşamada sizlere sorum Bahçeli müstakil bir kafe kurmak için sizlerce nelere dikkat etmeliyim?
Nereye gittiğini bilen bir kişiye yol vermek için, dünya kenara çekilir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
reklamcı
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
22/05/2007 :  09:31:32  Alıntı
emre kardeşim merhaba; şimdiden hayırlı olsun. benim tavsiyem çok fazla masrafa girmeden daha ucuza maaledilecek ürünler kullan 2. el olabilir sonra tekrar yazacagım önemli uyarılarım olacak. yemeğim soğudu

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
manta400
Üye

Toplam 355 yazı
22/05/2007 :  22:49:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
benim de hayalımde bu tarz bir iş yeri var fakat işin zor . reklamcı arkadaşımın dediği gibi fazla masrafa girme dekorasyon malzemelerini ucuz ancak gösterişl malzemelerle donat gemi hurdalıklarından otomobil parçalarından eski jant kapaklarından duvar süsleri motor pistonlarından küllükler yada farklı amaçlarla kullanılmış ancak atıl durumda makıne parçalarından dekorasyon objeleri oluşturulabilir bahçe peyzajı çok onemli olabildiğinçe düz ve geniş çimenlik bir yer olmasına dikkat et armut koltuklar veya minder tavsiye etmem çok pis oluyorlar temiz bahçe mobilyaları her yaştan insana hitap eder çok karmaşık bir yiyecek içecek ikramından şimdilik kaçın bunun yerine sevisini en mükemmel şekilde yapabileceğin ikramlar seçmende yarar var .eğer gönlüne göre bir yer bulabildiysen ne mutlu sana hizmet kalitesinden asla ödün verme iyi ve başarılı bir konsept oluşturabilirsen başarılı olursun.ancak dediğim gibi dekorasyona dikkat et farklı ve modern bir mekan tarzı yakalamaya çalış.
inşallah başarılı olursun saygılar

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İmalat
maraskr
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
23/05/2007 :  10:09:03  Alıntı

slm ... snin gçtiğin yollardan geçtim :) tabir doğrumu bilmem ama öyl..
ben sana müstakil bahçli biryerdense alışveriş merkzlerinin birinde bu işe girmeni tavsiye ederim ... ben öyle yaptım istanbulun büyük alışveriş merkezlrinin birinde cafem var ve her yöndren fazlasıyla tatmin edici... bilgi almak istersen yardıma hazırım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
emre4kobi
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
23/05/2007 :  20:40:00  Alıntı
yorumlarınız için çok teşekkürler,
Ben bu arada bulduğum yerde masraf analizi ni sonuçlandırdım. Sonuç çok ağır çünkü herşey süper diyordum ama hayallerimin peşinden koşarken engel tanımadığımdan olsa gerek masrafın ağırlığını görememişim ev çok harabe :(

çakır2
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/05/2007 :  14:24:36  Alıntı
merhaba ben bursadan yazıyorum.eğeristersen öyle bir cafemiz var ve satılık
80000ytl
arzu

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC  |  Meslek : Diğer
emre4kobi
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/05/2007 :  23:11:03  Alıntı
bursadaki kafeyi biliyorum teşekkür ederim. Düşünmüyorum

Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
13/08/2009 :  23:35:12  Alıntı
son durum nedir
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.86 saniye.
16:27:41, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım