Koniks Yazarlarına. . . Fikir İstiyorum. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Koniks Yazarlarına. . . Fikir İstiyorum. . .


determinedd
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
01/05/2007 :  16:05:45 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Sevgili koniks yazarları. Şimdiye kadar bir çok yaptığım işi sizlere sorarak yaptım. Şu sıralar bir bayilik almaya çalışyorum. Tam herşey yoluna girdi derken, ülke sorunları karşıma çıktı. Bayiliğin belli bir giriş ücreti var ve bu ücret dolar üzerinden hesap ediliyor. Dolar da malum, şu sıralar bayağı bir arttı ve artmaya da devam ediyor.
Aklım çok karışık,acaba seçimler geçsin,ortalık durulsun, bayiliğimi ondan sonra mı alayım?,yoksa bir an önce doların daha da yükseleceğini hesap edip şimdi mi alayım? FİKİRLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ...Lütfen yardım edin

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Ticaret
talipp
Yeni Üye

Toplam 86 yazı
01/05/2007 :  16:17:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sevgili arkadaşım. Doların bir müddet daha yükseleceği kesin.
Sen işim bir an önce olsun diyorsan bayiliğini al. Ama mevcut riskleri de göze al,ülkemizde darbe olacağını sanmam ama ekonomide bir sallantı artık kaçınılmaz.
Ama yok ben beklerim diyorsan, doların çıkacağını ve piyasaların sallatıya gireceğini unutma.iyi düşün iyi karar ver, zaten bir sürü koniksci arkadaşımız da sana fikrini söyler. İşimiz zor dostum, kolay gelsin sana.
İŞİNİ BİLEN DAĞDAN KERVAN AŞIRIR,

İŞİNİ BİLMEYEN DÜZOVADA YOLUNU ŞAŞIRIR....

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
fatihyelmen
Üye

Toplam 176 yazı
02/05/2007 :  08:46:18  Alıntı
piyasayı çocuk gibi koruyor hükümet resmen. merak etme arkadaş kolay kolay sıkıntı çıkmaz ufak tefek hareket olur sadece. eski hükümetler gibi olmuyo şimdi adamlar her hesabı millet için yapıyo sanki. aşırı değişim olmuycak bence dövizdede. sen iş kararı verdinse gir bence seni çok etkilemez.kriz filan olmayacak.
istisnayım,,kaideyi bozarım

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret

2.09 saniye.
07:27:46, 14 Ağustos 2020, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2020 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım