İncir İşinden Anlayan Var Mı? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İncir İşinden Anlayan Var Mı?

poyraz16
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
05/04/2010 :  08:57:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba ben incir ticareti yapmak istiyorum öncelikle bu iş ile ilgili tek bildiğim incir zamanı geldiğinde tüccarların köylerden incir topladıkları ama
inciri kaçtan alıyorlar nerelere ithal ediyorlar masrafları çokmu olmazsa olmazları neler ödeme şartları malın elde kalma olasılığı ve getirisi hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim
bu iş hakkında bilgi sahibi olanlar konuya cevap yazarlarsa çok sevinirim bu konu hakkındaki bilgilerinize ihtiyacım var
SAYGILAR

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Turizm
essorte
Üye

Toplam 122 yazı
05/04/2010 :  10:00:53  Alıntı
incir için bilgi istiyorsanız essorte@hotmail.com 0 546 590 97 11 bana buralardan ulaşabilirsiniz.ben incir ihracat işinde çalışıyorum.....
essorte

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : Gıda
elmas2010
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
05/04/2010 :  15:19:09  Alıntı
Sayın poyraz 16 bende incir işi yapmayı düşünüyorum.bende Bursadayım gel fikir birliği yapalım.Tlf.02242255333
Yilmaz giden

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
poyraz16
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
06/04/2010 :  11:25:07  Alıntı

Teşekkür ederim arkadaşlar mail adresinizi ekledim fatat küçük bir ön bilgiyi foruma cevap olarak yazarsanız daha sağlıklı bilgi alışverişi olur diye düşünüyorum en azından nereden alınıp kime verildiği kar marjı malın elde kalma olasılığı gerekli sermaye vs gibi sorulara cevap verirseniz sevinirim
saygılar

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Turizm
elmas2010
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
06/04/2010 :  13:18:13  Alıntı
Sayın poyraz16 konu ile ilgili görüşelim.karaelmasli.067@hotmail.com-0224 225 53 33-0541 327 25 77-0536 422 89 19 -Yılmaz
Yilmaz giden

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
konaxs
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/05/2010 :  16:22:48  Alıntı
ben balıkesir edremitte incir üreticiliği yapıyorum, burada bizdeki sorun da ürettiğimizi değerinde pazarlayamamız,aracı toptancılar ürünümüzü değerinde almamaktadırlar,bundan dolayı bizler de alternatif aramaktayız. bize fikren yardımcı olabilecek varmı acaba??

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Diğer
Desert16
Üye

Toplam 300 yazı
11/05/2010 :  22:39:59  Alıntı
Her zmanki gibi tüccarın üreticiye köstek olması...Kötü gerçekten...Ve de hep yaşanan ama bir türlü çözümü bulunamayan...
- Kendi işinin patronu/elemanı...
- Bilgi paylaştıkça çoğalır...
- Ticaret beceridir...

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.69 saniye.
16:25:07, 30 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım