Az Sermaye Çok Çalışmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Az Sermaye Çok Çalışmak


nhnprnc
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/12/2006 :  18:24:06 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


merhaba;yeni katıldım aranıza,özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyordum.hemde ne çalışmak gece gündüz...işten ayrıldım 5-10.000ytl'ye bir iş kurmak ve kendi işimde çok çalışmak istiyorum.önerilerinize ihtiyacım var.ne iş yapabilirim....şimdiden teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Yöneticilik
tristapena
Editör

Toplam 498 yazı
15/12/2006 :  23:38:10  Alıntı
nihayet, tekirdağlı bir hemşerim çıktıda...
Az sermaye ile ne iş yapabilirim diye sordu....
Ali GÜLCÜ

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Diğer
haydar_incekala
n

Yeni Üye

Toplam 8 yazı
16/12/2006 :  10:06:28  Alıntı
tabii ki bildiginiz isi yapın... en degerli sermayeniz bilginizdir... yoneticiliğini yaptığınız sektor ne ise ona yogunlasın.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Tekstil
dkocak
Üye

Toplam 161 yazı
17/12/2006 :  12:39:08  Alıntı


Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - haydar_incekalan
tabii ki bildiginiz isi yapın... en degerli sermayeniz bilginizdir... yoneticiliğini yaptığınız sektor ne ise ona yogunlasın.


Katılıyorum. Sermayeniz azsa bilmediğiniz denizlerde bulanık sulara çılmak yolunuzu kaybettiğinizde geri dönülmez başarısızlıklara neden olabilir. O yüzden en iyi bildiğiniz iş daha az risk almak adına faydalı olur.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm

3 saniye.
22:59:09, 14 Kasım 2019, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım