Cevabınızı Bekliyorun. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Cevabınızı Bekliyorun. . .


Senator23
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/12/2006 :  15:27:05 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhabalar. Ben Mersin'in küçük bi ilçesinde yaşıyorum. Bulunduğum ilçede bi iş kurmak istiyorum. Ortalama 25-30 milyar sermayeli bi iş. Yalnız bulunduğum ilçe gençlere hitap eden iş yerlerini bünyesinde fazla barındıramıyor. Bunun örneklerine şahit oldum. Böyle bi sermaye ile bu şartlardaki bi ilçede ne tür bi iş kurabilirim. En azından bana cevap yazarsanız cok sevinirim. Neden ilçeye bağlanıp kalıyorsun diye bi soru soracak olursanız. Büyük şehirleride denemedim diil. Son care olarak kendi memleketimi görüyorum. Sizlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Muhasebe
aengin
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
15/12/2006 :  14:17:47  Alıntı
merhaba,

5 veya 6 milyarla yeni uluslar arsı bir iş fırsatıyla tanışabilirsin.belkı bu sermayeye de gerek kalmaz girişimci arkadaşlar bulursan bir iş kurabilirsiniz
ayse

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kimyager

2.36 saniye.
17:59:10, 19 Ekim 2019, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2019 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım