Bankadan Nasıl Kredi Alınır?? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bankadan Nasıl Kredi Alınır??

aragon
Üye

Toplam 191 yazı
30/11/2009 :  18:17:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Öncelikle herkeze mrblar...

İş kurmak istiyorum ancak 10.000ytl para lazım

Bankalardan kefilsiz ve ipoteksiz kredi nasıl alabilirim??

yani iş kurarken kefil göstermeden 10.000ytl kredi alıp kuracağım işi ipotek gösterebilirmiyim yada kredi almanın başka yolu varmı
ALIENWARE

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
30/11/2009 :  22:29:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yok !
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
huyhuyhuy
Üye

Toplam 2981 yazı
30/11/2009 :  22:31:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Akbank bana her gün 10 000 tl krediniz hazır diye mail gönderiyor. kefilsiz .

İş yeri sahibi da değilim . Sadece emekli biriyim . Bence bankalara gidip bir araştırın kredi verecek adam arıyorlar.
ismail karagülle

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
metinmetin
Üye

Toplam 390 yazı
30/11/2009 :  22:31:23  Alıntı

10.000 den başka paranızda varmı?.Yoksa eksiğiniz 10.000 mi .Öbür türlü kredi çekip iş yapıp kazanıp hem kredi hem dükkan masrafları hemde ev geçimimi ödeyecekseniz işiniz zorda .Bence hesap kitabı baştan bir ele almak lazım.
metinmetin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
akinselcuk
Editör

Toplam 5590 yazı
30/11/2009 :  23:16:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bazı durumlarda insanın kalıbı bile bankaya teminat gibi gelebilir !

Sahip olunan bir bordro, unutulmuş bir mülk, hiç sıkıntı yaratılmamış bir banka hesabı, bankaca bilinen bir ticari kabiliyet, sıkıntıya düşülse bile sonu faiziyle getirilmiş bir ödeme tablosu, muhitinde sevilen bir karizmatik kişilik vs. vs. vs.

Bazen bunlar da bir teminattır.

Kendinize bir bakın bunlardan biri var mı ?

Ben bankacı olsaydım müdürüm de kredi sat diye kafamı ütüleseydi , gene de sağlam bir dal olmadan kredi vermezdim.

Sizdeki dal nasıl bir şey ? Kuru ve kırılgan mı , yaş ve filizli mi ? Kaç kiloyu çekebilir ? 10bin , 50 bin 300 bin ?

Bir de bütün bu yaklaşımlara uygun bir bankacı bulmalı.
tamnland.com

Yerleşim : Türkiye / Türkiye  |  Meslek : Diğer
öğrenciim
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
30/11/2009 :  23:35:21  Alıntı
Bordro,unutulmuş bir mülk,banka hesabı,ticari faaliyet,kredi kartları,ek gelir vs bankaya teminat olarak sunulabilirde karizmatik bir kişiliği ilk defa duyuyorum.Muhitinde sevilen karizmatik yakışıklı güzel giyinen kalıplı bunlar teminatsa ben yarın bi bankaya müracaat edeyimde bakalım veriyor mu vermiyormu.
Kredi çekiceksen öncelikle kredi kartının olduğu bankalar uğra.Ayrıca iş yeri açıcaksanda taksitli ticari krediler falan var yapı krediyle bir görüş.Ayrıca fortisede bir uğra
...

Yerleşim :   |  Meslek : Yöneticilik
Gokidoc
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
04/12/2009 :  11:50:59  Alıntı
Krediler ile ilgili bence http://www.finzoom.com.tr/Credits/ConsumerLoans.aspx bu adresi takip et. Sürekli güncellenen bir site ve krediler ile ilgili hangi bankaların daha uygun olduğundan, başvuru esnasında istenilen belgelere kadar her şey yazıyor. Online başvuru yapabilmende mümkün.

Yerleşim : Türkiye / Ist  |  Meslek : Bankacılık-Finans
buyukhedef
Üye

Toplam 148 yazı
12/01/2010 :  04:22:30  Alıntı
Kredi kredi kredi...
bu laf yeni çıktı ama bu lafın aslı para para para dır.

Parasız iş yapmayın. sadece destek olarak düşünün. ama iyi düşünün çünkü size borç veren arkadaşınız değil, günü geldi mi beklemez, affetmez.
..ııII BÜYÜK HEDEF IIıı..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.02 saniye.
00:32:24, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım