Kuzey Irak'a Gıda Ve İnşaat Malzemeleri Ticareti - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuzey Irak'a Gıda Ve İnşaat Malzemeleri Ticareti
 2 

arman_guney
Yeni Üye

Toplam 29 yazı
17/11/2009 :  20:02:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaslar uzun zamandır düşünüyorduk depo açmayı
bizim zeytin işletmemiz var yıllardır bu işte çırpınıp durduk sonuç olarak elimize bir tesis ve birazda para kaldı. en sonunda anladım ki türkiyede ticaret maalesef ölmüş durumda vadeler 4-5 ayları bulurken paranızı tahsil etme güçlüğüde cabası .

ıraktaki esnafların çoğu dürüsttür ama dolandırıcılık olayı herkesin başına gelmiş maalesef.ve ordada hiçbir hakkınızı arayabileceğiniz bir yer yok.

bende bu hafta oralara gidecem zahoda depo açmayı düşünüyorum görüşmelerimi bitirdim sayılır.hem zeytin hemde ucuz temin edebildiğim her ürünü satmak istiyorum.Gıda ve özelliklede inşaat malzemeleri için direk imalatçılarla irtibata geçebilirim.

arman_guney@hotmail.com
SİLVER ZEYTİNLERİ

YETİŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : İmalat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • grafsahin
    Yeni Üye

Toplam 5 yazı
    09/03/2011 :  13:47:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhabalar Arman Bey biz Lojistik ve Danışmanlık Yapmaktayız. Ürünlerinizi Yurtdışına çıkarmada Yardımcı Olabiliriz. Bu konuda beraber çalışabiliriz. www.aeclojistik.com 0212 571 34 31
    ......2:::SANAL İMZA:::1....

Yerleşim : Türkiye / İstanbuıl  |  Meslek : Grafiker
    erbildıştic
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    09/04/2011 :  13:47:52  Alıntı
    başta k.kırak ve tüm arap ülkelerine inşaat,kozmetik ve tekstil ürünleri ihraç eden firmayız.dohokta irtibat ofisimiz solopide dopolama sahamız mevcut.bizimle çalışmak isteyen tüm üretici firmalarıyla irtibata gecebiliriz.adres.dr teyfik sağlam cad.no5 kat2 daire7.dikilataş bakırköy istanbul.tel 0212 570 08 21.cep.0533 466 04 24

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Doktor
    erbildıştic
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    09/04/2011 :  16:22:19  Alıntı

başta k.kırak ve tüm arap ülkelerine inşaat,kozmetik ve tekstil ürünleri ihraç eden firmayız.dohokta irtibat ofisimiz solopide dopolama sahamız mevcut.bizimle çalışmak isteyen tüm üretici firmalarıyla irtibata gecebiliriz.adres.dr teyfik sağlam cad.no5 kat2 daire7.dikilataş bakırköy istanbul.tel 0212 570 08 21.cep.0533 466 04 24

erbildıştic
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    11/04/2011 :  17:54:17  Alıntı
    ERBİL.dış.tic A.Ş olarak başta kuzey ırak ve arap ükelerine inşaat,kozmetik ve tekstil ürünlerini ihraç eden firmayız.dohokta irtibat büromuz, solopide dopolama sahamız mevcut.firma olarak zaxoda sohowrum projemiz mevcut .Bu proje doğrultusunda bizimle çalışmak istiyen tüm üretici firmaların ürünlerini showrumumuzda tanıtarak üretici firmalarla alıcıyı bir araya getirmeyi planlıyoz.Bizimle çalışmak istiyen tüm üretici firmalar ile irtibata geçebiliriz.
    Adres: Dr.teyfik sağlam cd.murat ap.no:5 kat.2-daire7 dikilitaş/bakırköy istanbul
    Tel fax:0212 570 08 21
    e-mail: yunus_tasova@hotmail.com

as33
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    26/04/2011 :  07:31:21  Alıntı
    değerli arkadaşlar ben bir yıldır ıraktayım
    bu pazar tam bir çakal vadisi
    dikkat edin evet nakit ticaret ve nakdi güç mevcut...
    ama buradaki insanlar tam bir savaş tüccarı...yani malınızı,ürünüzü,silebileceğiniz kadarını sokun.çünki bir iğne yi çıkarmak bile imkansız neredeyse,ve ticari ahlakın sıfır olduğu bir yer.ben burada inşaat ve şimdi gıda tedarikçiliği işiyle uğraşıyorum.lütfen emek ve birikimlerinizi özellikle burada değerlendirirken dikkat edin.çünki burada kazanmakta çok kolay kaybetmekte...iyi araştırma ve etüd yapmadan lütfen yatırımlarınıza dikkat edin.kimisi çıkmış formlarda şöyle sağlam böyle sağlam ahkam kesiyor belliki tokatçı ağzı ve belliki öyle...
    aman arkadaşlar dikkat bu pazara 5 parmağın 5 ide bir değil mutlaka kabul ediyorum ama burada sizin hakkınızı koruyacak bir kurum kuruluş yada bir güç mevcut değil yani dolandırılıp çaresiz kalma olasılığınız %70...%30 doğru atış yaparsınız onuda iyi araştırın derim.herkeze hayırlı kazançlar arkadaşlar...

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : İthalat / İhracat
    cyber35
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    24/06/2011 :  10:05:59  Alıntı
    BIZ KUTAHYADA DUSAKABIN IMALATI YAPMAKTAYIZ KUZEY IRAK PAZARINA GIRMKE ISTIORUUZ BU KONUDA BILGILI CIDDI ARKADASLARLA FIKIR ALISVERISI YAPMAK ISTIYORUZ
    0541 6427240 İBRAHİM ÇELİK
    NVCV

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Esnaf
    byhost
    Yeni Üye

Toplam 74 yazı
    26/06/2011 :  15:38:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Arkadaslar kuzey irakta is yapmak isteyen arkadaslar

http://www.facebook.com/group.php?gid=128953347155305#!/group.php?gid=128953347155305 Bu sayfadan Ekrem Ali Ertas bey e ulasirsaniz irakta ticaret yapmak icin gerekli butun bilgileri alabilirsiniz ..

Yerleşim : Fransa / Paris  |  Meslek : İthalat / İhracat
    imrak
    Yeni Üye

Toplam 71 yazı
    26/06/2011 :  20:41:55  Alıntı
    ARKADAŞLAR IRAK İÇİN BİR TİCARETİNİZ OLURSA
    BEN HER ŞEKİLDE YARDIM CI OLABİLİRİM ORTAK YADA ARACI OLARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM

IRAK İÇİN DÜŞÜNİLEN ARKADAŞLAR İÇİN
    İMRAK GÜMRÜKLEME
    İTHALAT İHRACAT GÜMRÜKLEME NAKLİYAT
    İŞLEMLERİ YAPMAKTAYIZ
    IRAK VE TÜRK GÜMRÜĞÜ İÇİN DİR
    21,000_ÜZERİNDE_KANTAR_AMBAR_
    3KATLI_BİNAMIZ_5.OFİSİMİZ_2.DAİREMİZ
    HİZMEDİNİZDEDİR.

IRAK DA YERLERİMİZ
    ZAHO _______(1) OFİS) (1)DAİRE
    DOHUKTA _______(1) OFİS) (1) DAİRE
    ERBİLDE _______(1) OFİS) (1) DAİRE
    SÜLEYMANİYDE__(1) OFİS) (1) DAİRE
    AMBARLARIMIZ MEVCUTDUR
    KONUYLA İLGİLENENARKADAŞLARIM ŞAYET, BANA AŞADAKİ İLETİŞİM BİLGİLERİMDEN ULAŞASINLAR, VEYA IRAKA GİDECEKSENİZ, OFİSİMİZE DE BEKLERİM, DAHA AYRINTILI KONUŞMA FIRSATI YAKALAMIŞ OLURUZ,

BİZE ULAŞAÇAĞINIZ NUMARA
    GSM: 0532 443 44 54
    MSN:imrakkadafi@hotmail.com
    5324434454
    KADDAFİ İMRAK

Yerleşim : Türkiye / Silopi  |  Meslek : Danışmanlık
    atlantissöve
    Yeni Üye

Toplam 29 yazı
    10/09/2012 :  16:49:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    SAYIN YETKİLİ . ben yavuz yılmaz istanbul dan yazı yorum kuzey ırakta yatırım yapmak isti yorum dış cepe kaplaması ve aksasuarları üretiyorum kısaca bizde söve olarak geciyor ismi veb sitesi adresini de göndriyorum size bakıp bana yardımcı olur sanız cok memnun olurum tabi benim düşündüyüm bölge süleymaniye siz ne dersiniz bilmem siteadresi (www.atlantissove.com) burdan üretimini yaptıgım ürünleri görme şansınız olur . orda şirket kurucam bunu icin ordaki satıcı ve tüketiciler olarak bana yadım cı olursanız sevinirim şimdi den teşekkür ederim iyi calışmalar.
    yavuz

Yerleşim : Türkiye / İstsnbul  |  Meslek : İmalat
    serdarcift
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    11/09/2012 :  14:14:52  Alıntı
    alçı sıva profilleri üreticisiyiz delikli köşe ve kaba sıva profili üretimimiz var aynı zamanda pvc pis su ve pprc temiz su sıcak su boruları ihracatı yapıyoruz irtibat için serdar@ciftleryapi.com veya 0 362 256 06 39 nolu tel i kullanabilitsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
    mustafa_06
    Yeni Üye

Toplam 4 yazı
    12/09/2012 :  02:25:42  Alıntı
    mrh serdar bey http://www.facebook.com/#!/mustafa.kinik.756 çalışmalrımıza bi bakın sizinle çalşabilirz görüşmek üzere.

Yerleşim : Türkiye / Ankra  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    ıraklı
    Yeni Üye

Toplam 89 yazı
    15/09/2012 :  22:53:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    kuzey ırak süleymaniye'de faaliyet gösteren danışmanlık firmamız;rehberlik,tercümanlık,şirket kurulumu,satış ortaklığı konularında hizmet vermektedir.facebook grubumuza davetlisiniz.

http://www.facebook.com/#!/groups/245868608849662/

Yerleşim : Irak / Süleymaniye  |  Meslek : Diğer
    mmiimmaarr
    Yeni Üye

Toplam 74 yazı
    09/03/2013 :  15:59:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Atamiks Boya olarak Irak bölgesine satışlarımız mevcuttur, fiyatlarımız oldukça rekabetçi olup, kalitemiz muadillerinin çok üzerindedir. İç pazarda da bayilik sistemimiz başlamış olup, bu konuda görüşmeler için export@atamiksboya.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mimar
    nisa nakliyat
    Yeni Üye

Toplam 16 yazı
    11/03/2013 :  12:59:14  Alıntı
    herkeze slm arkadaşlar kendime ait 20 tırım var ve türkcumhuriyetlerine çalışıyorum
    ihracat yükleri olan arkadaşlar bana ulaşabilir
    0537 991 02 87
    ARTI ULUS ARASI TAŞIMACILIK
    sabri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    mali.ozyapar
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    18/04/2013 :  07:18:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    ırak ile ilgili uzun zamandır forumlarda paylaşımlarda bulunuyordum. yaklaşık 5 aydır açmış olduğum bir adres var. portalın ismi IRAK İŞ DÜNYASI . ırak hakkındaki birçok bilgi ve paylaşımı bulabilirsiniz. görüşmek üzere

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
    oncu yapı
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    31/08/2013 :  00:05:07  Alıntı
    merhaba
    ben kayseride boya imalatı yapmaktayım ıraka nasıl boya satarız yardımlarınızı bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Ticaret
    sinan0131
    Yeni Üye

Toplam 54 yazı
    31/08/2013 :  00:20:19  Alıntı
    sevgili arkadaşlar
    ırakta ciddi bir bağlantınız yok ise ıraka yaklaşmayın.ya kurumsal olacaksınız yani dünyaca tanınan bir marka yada çok iyi bir ahbabınız ( oranın aşiret liderlerinden yada en yakınından biri ) oLACAKSINIZKİ orada sıkıntı yaşamayın.diğer türlü orada sıkıntı yaşarsınız çünkü orasıda bekaretini kaybetmiş bir bölgedir.çok çok iyi tanıdığım bir şahsiyet ırak pazarından muazzam derecelerde paralar kazandı ..ırak savaş patladıktan 8 ay - 1 yıl sonra oraya gitti.kaymağını bir şekilde yedi ( yaklaşık 4 yıl ) .hatta almış olduğum duyumlara göre gümrük ayakçılığını yapan vatandaşlarımız dahi trilyoner oldular.fakat
    şu saatten sonra orada eğer güçlü bir tanıdığınız yok ise efor sarfetmeniz inanın boşa kürek çekmekten başka birşey değil. çünkü PASTA TÜM DÜNYACA PAYLAŞILDI
    herkese ve her fikre saygı

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
    kraftmet
    Yeni Üye

Toplam 71 yazı
    21/07/2018 :  14:20:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba;
    Makine ve Uluslararası Kaynak mühendisiyim. İnşaatlarda kullanılan tuğla ve beton gibi yüzeylere doğrudan yapılan alçı veya sıva uygulamalarında köşelerin dikliğini sağlamak ve darbelere karşı dayanımı arttırmak amacıyla kullanılan galvaniz profillerin üretimini yapmaktayım. Şirketimin üretim potansiyeli yüksek. Ürünümün ihracatını yapmak istiyorum.

info@kraftmetprofil.com
    kraftmetprofil@outlook.com
    +90553 295 78 59

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Mühendis
    kraftmet
    Yeni Üye

Toplam 71 yazı
    21/07/2018 :  15:25:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba;
    Makine ve Uluslararası Kaynak mühendisiyim. İnşaatlarda kullanılan tuğla ve beton gibi yüzeylere doğrudan yapılan alçı veya sıva uygulamalarında köşelerin dikliğini sağlamak ve darbelere karşı dayanımı arttırmak amacıyla kullanılan galvaniz profillerin üretimini yapmaktayım. Şirketimin üretim potansiyeli yüksek. Ürünümün ihracatını yapmak istiyorum.

info@kraftmetprofil.com
    kraftmetprofil@outlook.com
    +90553 295 78 59

Yerleşim : Türkiye / Kahramanmaraş  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.86 saniye.
    00:35:17, 2 Mayıs 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım