Yardım!! - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yardım!!

elegance
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
07/03/2006 :  10:10:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

ARKADAŞLAR SİZDEN FİKİR ALMAK İSTİYORUM.

ÖZEL BİR FİRMADA ÇALIŞIYORUM BULUNDUĞUM BÖLGEYE SATIŞ MÜDÜRÜM ZİYARETE GELECEK. ETKİ BIRAKMAK İSTİYORUM SİZCE NE YAPMALIYIM. BÖLGENİN SATIŞINDAN SORUMLUYUM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM ŞİMDİDEM TEŞEKKÜR

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
sibel_acar
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
09/03/2006 :  17:46:06  Alıntı
ilk başta yalaka olma ve bastığın yeri titret ve her lafa karışma heycanlanma ne olacaksa olur bide bişiy daha eğer senden bir bardak çay isterse sende sekreterine söle ki senin orda bi karakterinin yani ağırlığını öne sürsün ve bakımlarını kontrol etmeyi unutma taki tırnaklarına kadar emin ol ki çok işe yarıyo....
BAŞARILAR
aaa

Yerleşim : Türkiye / mersin  |  Meslek : Grafiker
tristapena
Editör

Toplam 498 yazı
09/03/2006 :  18:30:55  Alıntı
sibelin de dediği gibi dış görünüş gerçekten çok önemli,onun haricinde iyi olduğun ve kötü olduğun rakamlar vardır,işini tam olarak bilmiyorum ama bu rakamlara kesinlikle hakim olman gerekiyor,işte bölgende büyüme yaptıysan ne kadar yaptın,geri gittiysen ne kadar gittin,tabiiki bunun sebepleride önemli...Rakamlarla konuş yani,birde gözden kaçırmaman gerekene bir konu daha var YÖNETİCİ CEVABINI BİLMEDİĞİ SORUYU SORMAZ,sorular check etme amaçlı sorular burada sorulardan çok senin verdiğin cevaplar çok önemli...İkramda ısrarcı olma,çay içermisin hayır yok illede bi şey iç yada beraber yemek yiyelimmi gibi,Soru sormamaya itina göster,çok fazla soru yöneticiyi kızdırır ve mümkünse iş konuşma illede senin konuyu açman gerekiyorsa iş harici konular bul hobilerin,son okuduğun bir kitap yada popüler bir filmi ..Cep telefonun mutlaka kapalı olsun,olmadık bir zamanda çalar ve sende konsantrasyon falan bırakmaz...İyi yaptığın işler varsa konuyu kesinlikle oraya getirme sorarsa cevapla.....Beraber çalıştığın insanlar hakkında kesinlikle yorum yapma..............
Ali GÜLCÜ

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Diğer
elegance
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
10/03/2006 :  11:18:57  Alıntı

ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDERİM

Müdürlerim dün gitti yazdıklarınızı okuyamadan ziyaretçilerim gitti ama bilmeden de olsa aynı şeyleri yaptım

Zaten analitik bir insanım herşeyi rakamla konuşurum bölgeme hakimim yine de müdürlerim hoşnutsuz gittiler. 10.000 adet müşteriye 15 araçla hizmet vermeye çalışıyorsunuz birde %100 penetrasyon istiyorlar yani imkansız!!!

Benimle aynı bölge de çalışan rakiplerim 40 araç ve 4 yönetici çalışıyorlar.Sizce bu adil mi?

Müdürüm Distribütörümle boğaz boğaza gelip beni yalnız bırakıyor benimde aynı durumda olmam için elinden geleni yapıyor Halletmem gereken bir çok problemim var hiçbirine çözüm bulamıyorum.

İşimi severek yapıyorum ama sonuca bakın!!!

tristapena
Editör

Toplam 498 yazı
10/03/2006 :  13:32:56  Alıntı
yazdıklarından alkollü içecek sektöründe çalıştığın sonucuna vardım,rakı olabilir
Ali GÜLCÜ

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Diğer
elegance
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
10/03/2006 :  16:18:42  Alıntı

Alkollü içecek sektöründe de çalıştım ( Bira ) şu anda çalıştığım firma gıda sektöründen

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.5 saniye.
13:59:06, 27 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım