tşk homer - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

tşk homer

feray
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
22/02/2006 :  23:22:39   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

iş yerim için son 6 aydır yaptıgım mücadele,beni sadece bir kaç milyar daha borçlandırmaktan başka bir işe yaramadı.
şimdi devretmeye ugraşıyorum.devrettikten sonra
kesinlikle bu işi yapmayı düşünmüyorum.ne yapacagım konusunda net bir fikrim yok.ciddi anlamda işletmeci olarak çok yorgun olan beynimi,önce arındırmam gerekecek.bunun için bir kaç günlük,sakin huzurlu bir doga ortamından sonra sizin de önerilerinizle kesin bir karar vercegim sanırım:=)
feray

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
23/02/2006 :  14:30:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Eski işini neden bu kadar çabuk bırakıyorsun? Zarar etmenin nedeni bulunduğun ortamda çok fazla aynı işi yapanın olmasımı? Üstün bir özelliğin yok mu?

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans
feray
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
26/02/2006 :  00:19:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
üstün özelligim yok,sıradan özelliklerim var:=)evet,bulundugum semtte bu işi yapan o kadar çok yer açıldıki.bu kadar yer açılırken eleman transferleri de oldukça sıklaştı.bu işi devam ettirmem için yeni yerleşim merkezlerinini araştırmam lazım..bu işten vazgeçmemin nedenlerinden biride elemanlar..ayrıca sevmedigim bir iş i yapıyorum,zorunlu olarak girdigimden.şimdi sermayemde sıfırlandı,ve devrettigimde elime gececek para borçlarımı kapamama bile yetmiyecek.birilerinin yanında çalışmak yapacagım en son iş,çok zorunlu kalmadıgım sürece.bu yüzden sıfır sermaye ile ne yapabilirim diye düşünmeye başladım.şimdi bir yandan da piyasa araştırması yapıyorum.biliyorumki yeni iş fırsatlarını yakalamak çok zor degil.bu işi bırakmam çalışma hayatımı bırakıyorum anlamına gelmiyor.en kısa zmanda yeni bir iş kuracagımı biliyorum
feray

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
26/02/2006 :  15:04:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Bundan sonra aynı hataları yapmaman dileğiyle o zaman. İyice araştırıp, pazarın istediği işi sunmaya bak. Sıfır sermayeyle ne gibi işler açılır bilmiyorum, bir ortak bulman şart galiba. Bol şans ve başarılar dilerim.

tristapena
Editör

Toplam 498 yazı
27/02/2006 :  18:33:25  Alıntı
sayın feray bırakmak üzere olduğunuz işle ilgili biraz daha bilgi verebilirmisiniz
Ali GÜLCÜ

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Diğer
feray
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
28/02/2006 :  22:20:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sevgili yaseminece,sitene girip seni tanımaya çalıştım.pratikle teori farklı şeyler biliyorsun. hata yapmadan başarıya ulaşmış biri varmıdır sence?iyi dilekerin için teşk:=)
feray

feray
Yeni Üye

Toplam 39 yazı
28/02/2006 :  22:26:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sayın tristepena,aslında beni tanıyıp anlıyabilmeniz için kısa bir iş hayatımla ilgili kısa bir özgeçmiş yazmam lazım.kuaför salonu agırlıklı güzellik salonu,müşterilerin istekleri dogrultusunda gelişti kuaför kısmı..
feray

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
01/03/2006 :  09:50:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Sevgili Feray beni yanlış anladın,

ben senin hatalı yaklaştığın için bunları bir kenarda tutmanı diledim, yoksa teorilerin hepsi çöplük uyulamadan başka bir şey değil. Ben teorileri, iktisatçıları asla sallamadım, sadece izlenim önemli. Güzellik salonunun zarar etmesi çok kötü bişey. Aslında tutulan ve hep ihtiyaç duyulan bir hizmet. Çok olması seni etkilemesin, gerçi sen sevmeden yapıyorum diyorsun belki zarar etmene neden bu olmuştur ne dersin? Sevmeden yaptığınız bir işte çok fazlada başarılı olunamaz diye düşünüyorum.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.06 saniye.
14:43:32, 27 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım