Japonya'da Yaş - Kuru Sebze Meyve - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Japonya'da Yaş - Kuru Sebze Meyve

tahatrek
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/10/2009 :  10:01:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar,

Japonyada yiğenime ait boş bir dükkan var, yaş sebze meyve kuru sebze meyve vs gibi ürünleri pazarlamak istiyoruz ancak konuya vakıf değiliz, yiğenim japonyada pazar bulabilecek nitelikte. bu konuda yardımcı olabilecek sağlam iş yapacak girşimcilerle irtibata geçmek istiyoruz, her türlü yardıma ve desteğe hazırız. destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar
murat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • arzum74
    Üye

Toplam 158 yazı
    09/10/2009 :  12:30:04  Alıntı
    Japonya Türkiyeye gönderdiği heyetle Türkiye den yas meyve sebze albileceğini belirtmişti bende yakinen takip etmiştim konuyu; ilgimi çekmişti; Çünkü Rusya pazarın dan gercekten sıkılmaya basladım; Ya Avrupa ve Japonya neden olmasın.
    yardımcı olabiliriz bilgilerimizi paylasabiliriz.
    mailinizi bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Danışmanlık
    kumm
    Yeni Üye

Toplam 40 yazı
    09/10/2009 :  20:13:31  Alıntı
    Kivi konusunda yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.Çok iyi Kivi üreticileriyle bağlantı mevcut.Ama Japonya ile ilgili bilgim hiç yok.
    sorunun değil,çözümün parçası olmak

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    bahadir uysal
    Yeni Üye

Toplam 28 yazı
    10/10/2009 :  15:49:13  Alıntı

merhabalar !

Biz şirketimiz bünyesinde size kuru incir,kuru kayısı,fındık ve zeytin,zeytinyağı tedariki yapabiliriz.

eğer isterseniz gümrükçümden bu mallarla ilgili gümrük mevzuatını inceletebilir ve ülke ticaret rejimi konusunda bilgi sahibi olarak ortak bu konuda neler yapabileceğimizi ortaya koyabiliriz.

Uysallar Pazarlama ve Dış Ticaret

Bahadır Uysal

Bursa/ Orhangazi

0-532-2940852
    uysal_bahadir@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
    tahatrek
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    12/10/2009 :  09:19:03  Alıntı
    Bilgiler için çok teşekkür ederim, önerilerinizi değerlendiriyoruz, ayrıca
    iğde,
    ayva ile özellikle ilgilenmekteyiz iğde ve ayva konusunda bilgisi olan varmı...

saygılar.
    murat

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
    ekremsener
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    12/10/2009 :  17:00:05  Alıntı
    merhaba.
    tarım ve köyişlerinden onaylı izmir selçuk bolgesinde organık fasulya mevcut yardımcı olabilirim
    kolay gelsin .
    ekrem sener

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    ekremsener
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    12/10/2009 :  17:01:43  Alıntı
    merhaba.
    tarım ve köyişlerinden onaylı izmir selçuk bolgesinde organık fasulya mevcut yardımcı olabilirim
    kolay gelsin .
    0-555-233-33-42
    ekrem.sener@hotmail.com
    ekrem sener

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    hasanergun
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    12/10/2009 :  17:38:01  Alıntı
    Şirket olarak meyve sebze işini yapıyoruz. Her türlü yaş sebze meyve mevcuttur. İşletmemizde paketleyip ihracatını yapıyoruz. Bizde yeni pazar arıyoruz gümrükçümüzle konuşarak yardımcı olabiliriz.. meil adresim hsn_ergun@hotmail.com Hasan ERGÜN

Yerleşim : Türkiye / Aydın  |  Meslek : İthalat / İhracat
    halilgez
    Yeni Üye

Toplam 50 yazı
    12/10/2009 :  17:47:35  Alıntı
    slm meyve narenciye ihracatı için bizim deneyimli kadromuz ile ihracatı kendi soğuk hava ve paketleme tesisimizde gerçekleştirmekteyiz ismim halil istek ve talepleriniz için şirketimiz sano gıda ve murat ak gıda irtibat: +90 324 237 63 78 / +90 324 237 63 79 +90 507 375 87 35 sanogida@hotmail.com / halilgez@hotmail.com
    Sano gıda ve Murat ak gıda irtibat: +90 324 237 63 78 / +90 324 237 63 79 +90 532 657 99 35 halilgez@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat
    icsturkey
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    12/10/2009 :  18:01:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Ürünlerinizi belgelendirmek veya bu konuda bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirisiniz.

GLOBALGAP-İYİ TARIM UYGULAMALARI BELGESİNİN ÜRETİCİYE SAĞLADIĞI YARARLAR

• Pazara katılımın kolaylaşması
    • Müşteriler, perakendeciler ile daha iyi ticari ilişkiler kurulması
    • Kalite ve üretim veriminde yükseliş sağlanması
    • Uzun vadede üretim maliyetlerinin azalmasıdır.

İhracata ürün verirken üründe öncelik sağlar.

Devlet desteklemesinde dekar başı 18 TL yararlanmayı sağlaması

Büyük marketlere direk olarak giriş yolunu açar

Düşük faizli %60 sübvansiyonlu kredi den yararlanmalarını sağlar.Bizler işte bu noktada ICS PROJE MÜHENDİLİK DANIŞMANLIK EĞİTİM olarak üreticilerimizin yanıda olmaya kara verdik.Özellikle üreticilerin bu sistemi kurarak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi hem Pazar payını arttırmasının hemde devlet desteklemelerinden faydalanmasının üreticimize faydalı olacaktır. Bizler de ICS PROJE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK EĞİTİM HİMETLERİ olarak bu noktada sizlerin yanında olmaya ve sizlerle birlikte hareket etmeye karar verdik

Serkan MALHATUN

GLOBALGAP

İYİ TARIM UYGULAMALARI KONTROLÖRÜ

BURSA, ÇANAKKALE, KONYA, ESKISEHIR, TEKIRDAG, ILLERINDE GLOBALGAP çalismalarimiz Baslamistir.

ÖZLER TARIM A.S. Üretici Grubu GLOBALGAP Çalismalari Sürecimiz Tamamlanarak Belge Almistir.

S.S. EVCiLER TARIMSAL KALKINMA KOOP. Üretici Grubu iYi TARIM UYGULAMALARI - GLOBALGAP Çalismalari Sürecimiz Baslamistir.

ÇANAKKALE YENiCE SEBZE ÜRETiCi BiRLi?i Üretici Grubu iYi TARIM UYGULAMALARI -GLOBALGAP Çalismalari Sürecimiz Baslamistir.

TEKiRDAG ÖNDER ÇiFTÇiBiRLiGi Üretici Grubu iYi TARIM UYGULAMALARI Çalismalari Sürecimiz Baslamistir.

ADAPAZARI FYDANLAR Üretici Grubu iYi TARIM UYGULAMALARI Çalismalari Sürecimiz Baslamistir.

KONYA ATELSAN Üretici Grubu iYi TARIM UYGULAMALARI Çalismalari Sürecimiz Baslamistir.

MiGROS TEDARiKÇiLERiYLE iYi TARIM UYGULAMALARI Çalismalari Sürecimiz Baslamistir.

ICS YÖNETIM

ICS PRJ. MÜH. DANIŞ. EĞİT. LTD. ŞTİ.

F.S.M. Bulvarı Gürler Cad. Martı Sit. No:16/1

Nilüfer– BURSA/TÜRKİYE

Phone :+90 224 247 67 15

Fax :+90 224 247 67 41

GSM :+90 0506 992 72 52

e-mail :ics@icsturkey.com

www.icsturkey.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Danışmanlık
    bendemazlum
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    17/10/2009 :  21:52:10  Alıntı
    selam
    irandan guneste kurutulmus sebze meyve
    ve taze sebze meyve tedarik edebiliriz.
    urumbazar@yahoo.com
    adresine yazabilirsiniz.

Yerleşim : İran / Tehran Urumıye  |  Meslek : Ticaret
    cemal55
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    25/09/2011 :  20:56:13  Alıntı
    Otaca ilçesinde limon,nar ve domates tedarikçisiyim.Kendime ait ardiyem var.Mesleğim ziraat mühendisi.beş yıldır rusya,ukraynagibi ülkelere ihracat yapan firmalara bahsi geçen ürünlerin tedarikini yapıyorum.sizlerle de çalışabiliriz.iyi çalışmalar.CEMAL KÖROĞLU-0.542.7372990

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Mühendis
    Muhammed058
    Üye

Toplam 157 yazı
    25/09/2011 :  21:50:05  Alıntı
    Merhabalar Balıkesir'de 150 Donum arazide domates yetiştiriyorum ayrıca çevremizde patlıcan biber çeşitli meyveler uygun fiyata komisyonculatdan değilde üreticilerden tedarik edinebilinir uraticiden alınan direkt ürünlerin daha uygun fiyatli olacağını düşünüyorum saygılarımla
    Muhammed

Yerleşim : Türkiye / Balikesir  |  Meslek : Diğer
    Yolgezer1986
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    26/09/2011 :  13:34:08  Alıntı
    Antalya Manavgat bölgesinden yaz için çok yüksek miktarda kavun, karpuz tedarik edebilirim. Ama ürünlerin transferi konusunda bazı soru işaretleri var. Çok dayanıklı olmayan karpuz, kavun acaba oralarda hangi satış oranlarına sahip ?

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Öğrenci
    jay__jay1984@ho
    tmail.com

Yeni Üye

Toplam 35 yazı
    27/09/2011 :  13:33:54  Alıntı
    kolay gelsin herkese biz bursada meyve üreticileriyiz bahar aylarında başta kiraz,erik şeftali ve ceşitler armut ve ceşitler ayva elma gibi olmak üzere kışında istege baglı soguk hava depolarından temin ederiz şimdiden kolay gelsin adrs. kazıklı köyü gürsu BURSA İRTBAT no 0533 240 64 35 VEYSEL UYSAL

Yerleşim : Türkiye / Bursa
    finkum
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    29/06/2013 :  00:54:11  Alıntı
    her türlü meyve sebzede yardımcı olabiliriz yalnız taze siyah inciri tavsiye ederim japanyo için isterseniz görüşelim 0532 478 81 40

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
    hatuze iç ve dı
    ş ticaret

Üye

Toplam 356 yazı
    30/06/2013 :  01:28:06  Alıntı
    Bu konuda japonya çok ciddi pazar vede şuan ciddi ihracat söz konusu daha çok ambalaj olarak küçük gr ürünler istenmekle birlikte mevcut düşüncenizi biran önce hayata geçirmenizi tavsıye edebilirim
    __HATUZE İÇ VE DIŞ TİCARET___
    E-MAİL : hatuze@gmail.com / hasan@nimbusfood.com
    GSM : +90 538 275 65 80 / 0532 152 93 05
    www.nimbusfood.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
    yusuf_export
    Üye

Toplam 110 yazı
    16/07/2013 :  03:23:50  Alıntı
    ARKADAŞLAR BU KONULARDA TİCARET ATEŞELİKLERİMİZ YARDIMCI OLUR ASLINDA KAFAMA TAKILAN YAŞ SEBZE YADA MEYVEDE TRANSPORT NASIL OLACAK HADİ KURU GIDA MEYVE DONDURULMUŞ ÜRÜNÜ ANLADIMDA BİRDE GELİŞMİŞ ÜLKELERDE HALK ÜRÜNLERİ TEK TEK ALIYOR AMBALAJ SİSTEMİ NASIL OLACAK BU KONUDA JAPONYAYA İHRACT YAPMIŞ ARKADAŞLAR VARSA BURAY YAZARLARSA SEVİNİRİM BENDE MERAK EDİYORUM.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : İthalat / İhracat
    Şahinzade
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    22/12/2017 :  21:43:17 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba şahinzade dış ticaret olarak Japonya'ya halihazırda ihracatımız bulunmaktadır ulaşın yardımcı olalım info@sahinzade.com
    ismet şahin

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
    epal
    Yeni Üye

Toplam 49 yazı
    22/12/2017 :  23:14:40  Alıntı
    Kuru meyve ürünlerinde markamız Frutio ile yardımcı olabiliriz www.epal.com.tr bora@epal.com.tr

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.32 saniye.
    17:27:19, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım