Web Sayfaları - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Web Sayfaları

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
09/05/2005 :  13:47:18   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkesin bir web sayfası olmalı mı? Bu artık bir ihtiyaç haline mi gelmiştir?

Her şeyin günümüzde Internet üzerinden olması ve hayatın böyle sürmesi web sayfası sahip olmayı nerdeyse gereklilik haline getirmiştir. Bunun bir çok faydası vardır. İstediğimiz ve paylaşmak istediğimiz her şeyi milyonlarca insan ile paylaşma olanağı sunabiliyor. Hem kendimizi bireysel olarak pazarlayabiliyor hem de yaptığımız işi pazarlayabiliyoruz. Örneğin kendimizi ve yaptığımız çalışmalarımızı eğer iş arıyorsak çok detaylı bir özgeçmiş olarak işverene sunabiliriz. Çeşitli hobilerimizden bahsederek aynı hobileri paylaşan insanlarla iletişime geçe biliriz. Sürekli gelişim ve etkileşim içerisinde bulunabiliriz.

Web sayfasının bir çok avantajları bulunmaktadır. Bir web sayfası sadece onu okumak isteyen hedef kitleye ulaşır. Gereksiz yere harcanmaz. Etkileşimli bir aygıttır. Kullanıcının o web sayfasına bağlanmasının tek nedeni, o konu hakkında daha çok bilgi sahibi olmaktır. İyi hazırlanmış bir web sayfası kişiyi araştırmaya teşvik eder. Web sayfaları hazırlamak için kağıt ve mürekkebe ihtiyaç yoktur. Basım gibi masraflara da gerek yoktur. Tek masraf Internet’tir ve sizin kontrolünüz dışında gelişebilecek problemler olacaktır. Size ulaşmak isteyen herkes ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek ve tüm dünyaya ulaşma olanağınız olacaktır. Web sayfaları yaratırken geleneksel bir sayfa düzeni takip etmeniz gerekmemektedir. Hayal gücünüzü olabildiğine kullanabilirsiniz. Web sayfaları kolayca ve çok ucuza düzeltilip tekrar yayımlanabilir. Sayfalarınız zamanın da etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır. Sizin devamlı bir uğraş vermenize gerek yoktur. Web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere ‘etkileşimli’ bir hizmet verecektir. En önemli özelliği ve yararı ise web sayfanızın kaderi diğer medyalar gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz. Çünkü- onlar ‘’ sonsuza kadar kullanılabilecek ‘’ şekilde tasarlanmıştır.
Daha sıralayamayabileceğim ve bilmediğim bir çok yarara ve avantaja sahiptir. Günümüzde işletmeler ve diğer ticari kurum için bir zorunluluk halini almaktadır. Ayrıca bu yoldan bireysel olarak para kazanan binlerce insan bulunmaktadır. insanda bulunmaktadır.

Yerleşim : Kuzey Kıbrıs TC / Güzelyurt  |  Meslek : Bankacılık-Finans
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
09/05/2005 :  17:01:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İlgilenen arkadaşların web sayfası ile ilgili bilgi ve tavsiye edecekleri kurulma programlarını öğrenmek isterim teşekkürler..

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
09/05/2005 :  21:16:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Basit bir Almancaysa olabilir. Türkçe bulmak zordur herhalde.

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
09/05/2005 :  22:29:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Yok sağol bana bedava lazım o paraya burdada yaptırtırım.

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
10/05/2005 :  01:33:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Denemekte yarar var diye düşünüyorum. Safya hazırlamada dikkat etmem gereken nelerdir?

ad33
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
11/05/2005 :  20:58:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.webpage-maker.com/download.html

wpm yeni başlayanlar için kullanışlı, basit bir web tasarımı programı..bu program sayesinde su anda kendi çapımda küçük bir web sayfası hazırlıyorum. 15 günlük deneme süresi var ama crack'ini internet ortamında çok rahat bulabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / mersin  |  Meslek : öğrenci
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
13/05/2005 :  09:13:49 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Web sayfasının çökertilme riski var mıdır? Bu kolay bir işlem midir acaba? Bir de web sayfasında belli konular etrafında mı kalmak lazım yoksa herşeyi koysak çorba olsa olur mu?

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
14/05/2005 :  14:53:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.anahtars.com bu adres weblerle ilgili güzel yazılar içeriyor. Ama bu zamanda gerekliliği var. Kendim deniycem olmazsa profesyonel bir yardıma başvurcam.

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
17/05/2005 :  23:41:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Pc den doğru dürüst anlamıyorum ki napıyım? Kendim yapmak istediğim için de yardım istemedim burası iyi değil diyorsun yani? Önereceğin yerler varsa açığım, Türkçe olması şartıyla..

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
25/05/2005 :  12:03:53 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çok sevinirim. Bu web sayfası benim için çok önemli ve gerekli.

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
25/05/2005 :  18:40:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Web sayfası gayet hızlı, kullanışlı, açık ve net olmuş. Ancak kim hazırlamışsa çok zevksiz. Gözü çok yoran rahatsız eden bir havası var. Sayın berk alakasız konuların altına tartışmanızı sürmeyin. Konular dağıtılmasın ayrıca bu seviyesiz tartışmalar da gerçekten baydı.

hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
10/11/2005 :  21:38:05 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Türk Ticaret Kanunu Tasarısı, her şirkete web sitesi yapma zorunluluğu getiriyor. Anonim şirketler de on-line genel kurul yapabilecek.

Her sermaye şirketine web sitesi kurma zorunluluğu getiren tasarıya göre, şirketler, siteye şirketle ilgili bilgiler, belgeler, raporlar, tablolar ve çağrılar yerleştirebilecek. Sermaye şirketleri, web sitelerinde yanlış bilgilere yer vermeleri durumunda cezai ve hukuki sorumlulukla karşılaşacak.

Sermaye şirketlerinde müdürler kurulu ve yönetim kurulu toplantıları ile şahıs şirketleri, limitet şirketler ve paylı şirketlerde ortaklar kurulu veya genel kurul toplantılarının, on-line yapılması da mümkün olacak. On-line toplantıda alınan kararlar geçerli kabul edilirken, kararlar, güvenli elektronik imza veya daha sonra atılacak fiziki imzayla kayıt altına alınabilecek.

On-line genel kurullar, ''halk pay sahiplerinin'' de genel kurullara katılabilmesini kolaylaştıracak ve daha şeffaf şekilde yönetilmelerine hizmet edecek.

mynethaber

maviay
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
25/02/2006 :  16:16:59  Alıntı
yaseminece81, size web sayfası konusunda profesyonel anlamda yardımcı olabilirim, hala talebiniz devam ediyor ise...

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Mühendis
hascence
Üye

Toplam 1122 yazı
25/02/2006 :  17:29:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Web sayfamı hazırladım, profesyonel olmasada amatörce kendime yetecek kadar birşey yaptım. Şimdi yeni bir forum kurma çalışmları içerisindeyiz, orda yardımlarını ve katkılarını bekleriz. Teşekkürler.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.11 saniye.
14:50:12, 4 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım