Peçete İmalatı Ve Pazarlaması - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Peçete İmalatı Ve Pazarlaması
 2 

star_self
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
09/02/2009 :  02:18:16 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

slm.ben peçete imalatı yapmak istiyorum.bu işe uretıme bir makıne alıp peçeteyle başlayıp daha sonra tuvalet kagıdı,dispanser pecete olarak buyutebılırım ama uretılen malın satısını nasıl yapmalıyım yanı pazarlama konusunda sızden bılgı almak ıstıyorum yardımcı olursanız gercekten cok sevınırım.
ben ülkemıze baktıgımıda şunu göruyorum ;üretmek değil pazarlamak önemlidir;saygılarımla

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
BarbarosKarakoç

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/06/2016 :  11:30:09  Alıntı
Merhaba arkadaşlar;

Kağıt üzerine istediğiniz ürünlerin hammaddeleri ve ölçülü kesim için irtibata geçebilirsiniz.
İstediğiniz hammaddeyi ve kesim ölçülerini mail atarsanız yardımcı olabilirim.
barbaroskarakoc@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
yudor
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/07/2016 :  10:50:48  Alıntı
ICM 1967 yılından günümüze kağıt peçete üretimi yapan bir aile şirketidir.

Mühendislik ve ARGE çalışmaları ön planda tutularak 1995 yılında ailenin ikinci kuşağı tarafından kurulmuştur.Temizlik kağıdı üretimi için converting makinaları üretimi yapan ICM, tamamıyla kendi dizaynı olan; Kağıt Peçete Makinaları, Tuvalet Kağıdı Makinaları, Z Katlama Dispenser Havlu Makinaları, Gofraj Makinaları, Gofraj Silindirleri üretmekte ve tüm dünyaya pazarlamaktadır.

Makinalarımız hakkında detaylı bilgileri ;

http://www.icmmakina.com/tr/default.asp

https://twitter.com/ICM_Makina_LTD

https://www.youtube.com/channel/UCH-O9Oq1L4nqDU1MQ43Ct7w

adreslerinden bilgi sahibi olabilirsiniz

Detaylı bilgi ve sorularınız için

ydoray@icmmakina.com mail adresinden

bana ulaşabilirsiniz

herkese iyi çalışmalar dileriz.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
KadirTrade
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
15/07/2016 :  17:35:25  Alıntı

Peçete, Tuvalet kağıdı vs konusunda bir tesisimiz var. İlgilenen arkadaşlar bana ulaşırsa daha detaylı konuşuruz. Mail: kadirtradetr@gmail.com
Biopet Geri Dönüşüm

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Sanayici
cem172012
Üye

Toplam 280 yazı
19/07/2016 :  15:54:46  Alıntı
33.33 ebatında peçete makınası arıyorum
0 553 367 60 18

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Diğer
Kaplankaplan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/08/2017 :  21:48:05  Alıntı
Herkeze merhaba
Ben KAPLAN MAKİNE sorumlusuyum peçete makinelerinin tamamını üretiyoruz yerimiz Adanadadır makine ve diğer konular hakkında yardımcı olabiliriz görüşmek isteyenlerin 0535 449 19 55 numaradan ulaşabilirler.hayırlı günler

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Esnaf
frhterl
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
17/01/2018 :  01:13:51  Alıntı
merhabalar arkadaşlar tuvalet kağıdı ve hareketli havlu üretmek istiyorum hale hazırda n11 ve internet sitem üzerinden az da olsa satış yapıyorum.sizlerden ricam güncel olan selüloz ton fiyatı bilen biri varsa yazarsa sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
cem172012
Üye

Toplam 280 yazı
08/03/2018 :  23:02:42  Alıntı
Ferhat Bey merhaba makina konusunda yardımcı olabilirim
0 553 252 82 72

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Diğer
İLGİLİ
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
17/03/2018 :  23:41:24  Alıntı
Arkadaşlar Temizlik kağıtları hammaddesi üretimi konusunda pratik yakmış
Tecrubeli arkadaşlar ile irtibat kurmak istiyorum.lutfen bana ulaşabilir misiniz. benalkunter@yahoo.com
Ben sizi anlamıyorum

Yerleşim : Türkiye / Uşak  |  Meslek : Esnaf
sina
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/04/2018 :  15:05:14  Alıntı
siteye yeni üye oldum biraz araştırınca bu konuya rasladım arkadaşlar bu iş için gerekli sermaye nedir hani diyorsunuz ya sermeyen büyük olcak diye işte o rakam ne?birde uygun olursa bu işi yapmak isteyen arkadaşlarla ortaklık yapabilirim 30 yıldır kendi işimi yapmaktayım yeni bir işim olsun isterim iş hakkında tecrübeli arkadaşlarla görüşelim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
bahadir54
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
18/12/2018 :  09:39:40  Alıntı
merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşım baskılı peçete üretimi yapmakta.
33x33 çift kat tek kat
33x25 çift kat tek kat garson katlama peçete üretiyor.
koli içi 2400 adet. 50 koli ve üzeri siparişleriniz için klişe ücreti talep etmiyor. fiyat bilgisi için msj yoluyla ulaşırsanız sevinirim. 3 renge kadar baskı yapmaktadır.
Bahadır KARA

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : İthalat / İhracat
Drvslgp
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/06/2019 :  00:55:42  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - e.saydam
sevgili dostum

biz bu isi yaklasik 3 seneden fazla bir süre yaptik üstelikte s1f1rdan basladik. tek bir peçete makinasiyla yani. ve son asamada hem tuvalet kag1d1 hemde havlu yapar hale geldik yani fabrika kurduk. Benim bu süreç sonras1 sana tavsiyem sak1n düsünme. Çok büyük sermaye istiyor ki o bile yetmiyor. Mali satmak sorun olmadi hiç ama bir arkadas yazmi_ yukarda pesin al1yorsun hammaddeyi dolar üstünden ve vadeli sat1yorsun. Maliyetler çok yüksek. detay cok fazla. Sana tecrübelerime dayanarak sunu söyleyebilirim sayet yurt disi saglam baglant1n varsa kanada veya romanya gibiyani hammaddeyi oradan kendin getirebilirsen o zaman hic düsünme gir bu ise çok manyak para kazanirsin. Sevgiler
Drvslgp

Yerleşim : İngiltere / Cambridge  |  Meslek : Mühendis
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
06/07/2019 :  16:10:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Dispenser peçete makinaları, kağıt havlu, tuvalet kağıdı makinaları konusunda yardımcı olabilirim, telefon numaranızı mesaj ile bana gönderin, arayalım.

https://www.facebook.com/imdatbesikci/posts/10156741500014055

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Genç girişimci6
5

Yeni Üye

Toplam 4 yazı
07/07/2019 :  03:07:30  Alıntı
Tüm yazılar 3 4 senelik
Genç girişimci

Yerleşim : Türkiye / Van  |  Meslek : Muhasebe
imdatbesikci
Üye

Toplam 134 yazı
17/07/2019 :  18:34:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Peçete makinaları konusunda yardımcı olurum. Whatsapp 0544 279 86 81

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.5 saniye.
07:26:05, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım