Poşet İşinden Anlayan - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Poşet İşinden Anlayan
 2 

ceksina
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
29/12/2008 :  12:48:13 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar ben ambalaj malz.üzerine bir dükkan açmak istiyorum ağırlık poşet satışı üzerine bu işi abimle beraber yapmak istiyoruz bakkallara marketlere vs.poşet satışı yapmak istiyorum bana maliyeti hakkında bilgi verebilecek varmı iki aileyi geçindirebilirmiyiz vs.teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
KARTALCAN
Üye

Toplam 119 yazı
03/11/2012 :  19:13:24  Alıntı
ilgimi çekti seninde çekmiş burdasın...?
allah'a(cc) çok şükür parayı kazanan benim paranın beni kazanmasına asla izin vermem.

Yerleşim : Türkiye / Karabük  |  Meslek : Gıda
eseslix
Üye

Toplam 345 yazı
03/11/2012 :  23:53:34  Alıntı
bizim burda kiralık fabrika var makinaları ile devren kiralık oradan ilgimi çekti
eses

Yerleşim : Türkiye / Eses
hbdejavu
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
04/11/2012 :  00:14:44  Alıntı

Ukraynada o kadar guzel gidecek bir iş ki bu arkadaslar,sundan pay bicin poset marketlerde dahi ekstra bi ucret karsılıgında veriliyor,bilen bilir....Ben burda baska bi alanla mesgulum,bildigim bi iş olsa ve gucum olsa ilk yapacagım iş burda poset uretimine baslamak olurdu,dusunenlere işin ehli olanlara pazar acısından yardımcı olabilirim,emin olun en basit ilkel yontemlerle en kotu sınıf poset uretiminde bile para kazanılır,cunku sektorde cok buyuk acık var...ve poset degerli bisey burda,ucretli olmasından vatandasın cebinde tasıdıgı bisey...

Yerleşim : Ukrayna / Nikolaev  |  Meslek : Diğer
ugurkarayıgıt
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
04/11/2012 :  18:20:52  Alıntı
megomat 1. kalıte poşetın fiyatı mı bu

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
wallace1905
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
05/11/2012 :  16:59:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhabalar elimizde 1 granül 4 badanoz ayrıca baskı ve kesim makinaları mevcut hepsini komple satıyoruz.İlgilenenlere makina resimleri ve teknik detayları gönderebilirim.
www.hepsiicgiyim.com
www.icgiyimbayi.com
www.hepsi1arada.com
www.giysen.com
WhatsApp : 555 190 10 19

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Kimyager
yunusemre34
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
02/06/2014 :  15:01:09  Alıntı
piyasanın en iyi ürünü primplast rulo atlet poşet orta boy büyük boy toptan uygun fiyata direk üreticiden ayrıca çöp torbası buzdolabı poşeti strech film aklınıza gelebilicek tüm plastik ambalaj ürünleri yunusemreaygan@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
serhataydın
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/07/2014 :  01:14:31  Alıntı
arkadaşlar poşet işine girdim.istanbulla gidip poşet almam lazım.yaklaşık haftadaalacağım miktar şimdilik 1ton.1.sınıf hışır poşet alacağımyerleri ve fiyat aralıkları nerelerde seyrediyor.yardımcı olabilirmisiniz?

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
freshb
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
15/07/2014 :  09:18:18  Alıntı
Bana da yardımcı olursaniz sevinirim,sürekli alım yapabileceğim bi yer varsa,lütfen yardımcı olun

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
ekrem aras
Yeni Üye

Toplam 23 yazı
19/07/2014 :  00:31:12  Alıntı
arkadaşım ben börek döner kağıdı satıyorum senin düşündüğün tarzda arabası ile bu işi yapan servisci arkadaşlar var kendine piyasa yapabilirsen ekmek yersin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Matbaacı
redirect
Üye

Toplam 255 yazı
22/11/2014 :  02:59:21  Alıntı
Evet nerde bakalım poşetçiler. Toptan satış yapan veya üretim yapan poşetçi arkadaşlardan fiyat ve bilgi bekliyoruz.
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
pls
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
11/05/2015 :  03:36:12  Alıntı
arkadaşlar kolay gelsin ben ek iş yapmak istiyorum esnafları dolaşarak poşet satışı yapıla bilinirmi ayrıca,ortalama aylık getirisi 1000 tl olurmu işin erbabı arkadaşlardan bilgi alabilirsem sevinirim.....
pls

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Polis
alperen70
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/08/2016 :  20:41:44  Alıntı
Burada 2016 poşet fiyatları ni verecek kimse yok mu

Yerleşim : Türkiye / Karaman  |  Meslek : Emekli
alperen70
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
05/09/2016 :  20:27:33  Alıntı
Slm arkadaşlar 1 kalite baskisiz hışır poşet fiyatları ne kadar birde ankara veya konyadan nerelerden temin ede biliriz

Yerleşim : Türkiye / Karaman  |  Meslek : Emekli
aaakasya
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
19/09/2016 :  22:24:36  Alıntı
ŞU AN İÇİN 5 TON ALTI ALIMLARDA FİYAT KDV DAHİL 6 TL YÜKLÜ ALIMLARDA 5 .600 ANKARA ANTALYA ANTEP ADANA BURALARDA N ALABİLİRSİNİZ
BU SEKTÖRDE YÜKLÜ PARA KONUŞUR. KRUŞLARIN DAHİ ÖNEMİ VARDIR. BU İŞTE GİDİN FABRİKAYA MALI GÖRÜN İŞE YENİ BAŞLIYORSANIZ BU İŞTEN ANLAYAN BİRİ İLE GİDİN .ÇÜNKÜ 1 KALİTE DİYE KALSİTTE KARİŞIYOR SİZ ANLAYAMIYORSUNUZ. KALSİT KARIŞTIĞI ZMAN ÖZELLİKLER ÇARŞI PAZAR VS GÜNEŞ GÖRDÜMÜ AĞIR BİRŞEY KOYDUMU KÜT GİDER.BU İŞTE ÇOK ÇAKAL ADAMLAR VARDIR. ALMANLAR GİBİ ÇALIŞACAKSIN YÜKLÜ ALACAN GİDECEN GÖRECEN MALI YÜKLEYİP HADİ EYVALLAH DEYİP MEMLEKETİNE GELECEN
BAZI YERLERDE MALDAN KISMAK İÇİN EBAT VERİN .BİZ ŞUKADAR TANELİ YAPIYORUZ DERLER . BUNLAR TAMAMIYLA MALDAN ÇALMA TAKTİĞİDİR ORJİNAL MALIN GRAMAJI BELLİDİR .EBATLAR SEKTÖRDE SABİTTİR.

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Bayramoglu Amba
laj

Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/04/2017 :  15:14:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba İlgililer,
BAYRAMOĞLU AMBALAJ Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1995 yılından bu yana yurt içi piyasaya Baskısız Atlet ve Şeffaf Naylon Poşet tedariki yapan imalatçı bir firmadır.
1995 yılında İstanbul Bağcılar’da çalışma hayatına başlayan Şirketimiz 2016 yılında daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ile Esenyurt;ta 4.000 m2 yeni tesislerinde üretime başlamış olup bu sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak makine, teçhizat ve deneyimli personelle kaliteli ve zamanında iş teslim parolasıyla yola çıkmıştır.
Plastik Ambalaj üretiminde lider firmalara ve iç piyasaya Poşet imalatı üreten BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK ‘ın iç pazarda saygın bir ismi ve kuvvetli işbirlikleri bulunmaktadır. Ülkedeki birçok partneriyle ve Rakipleri ile sağlam ilişkilere sahip olan firmanın, Satış grafiği her gecen yıl daha da yükselmektedir.
Niçin Biz !
Sevkiyat : % 100 zamanında
Kalite : % 100 Müşteri Talebi doğrultusunda değerlendirilen şartnamelerin karşılanması.
Personel : Personelimiz sektörde en az 25 yıl çalışmış ve yeterli deneyime sahip bulunması.
En iyi fiyat : Siparişin teknik şartları doğrultusunda verilebilecek en iyi fiyat garantisi ile Şeffaftır.
Ve
Butik üretim anlayışı ile soru ve sorunlara anında çözüm ile mükemmel esneklik…
Tecrübemiz Gösterir!
Mevcut, değişen ve/veya gelişen gereksinimlerinizi değerlendirmenize yardımcı olmak ve yeni hedeflerinize ulaşmanıza destek olacak ürün ve hizmetlerimizi size sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla....
Bayramoğlu Ambalaj Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. ===>> 0 212 550 40 15

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Bayramoglu Amba
laj

Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/04/2017 :  15:20:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

BAYRAMOĞLU AMBALAJ Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1995 yılından bu yana yurt içi piyasaya Baskısız Atlet ve Şeffaf Naylon Poşet tedariki yapan imalatçı bir firmadır.
1995 yılında İstanbul Bağcılar’da çalışma hayatına başlayan Şirketimiz 2016 yılında daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ile Esenyurt;ta 4.000 m2 yeni tesislerinde üretime başlamış olup bu sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak makine, teçhizat ve deneyimli personelle kaliteli ve zamanında iş teslim parolasıyla yola çıkmıştır.
Plastik Ambalaj üretiminde lider firmalara ve iç piyasaya Poşet imalatı üreten BAYRAMOĞLU AMBALAJ PLASTİK ‘ın iç pazarda saygın bir ismi ve kuvvetli işbirlikleri bulunmaktadır. Ülkedeki birçok partneriyle ve Rakipleri ile sağlam ilişkilere sahip olan firmanın, Satış grafiği her gecen yıl daha da yükselmektedir.
Niçin Biz !
Sevkiyat : % 100 zamanında
Kalite : % 100 Müşteri Talebi doğrultusunda değerlendirilen şartnamelerin karşılanması.
Personel : Personelimiz sektörde en az 25 yıl çalışmış ve yeterli deneyime sahip bulunması.
En iyi fiyat : Siparişin teknik şartları doğrultusunda verilebilecek en iyi fiyat garantisi ile Şeffaftır.
Ve
Butik üretim anlayışı ile soru ve sorunlara anında çözüm ile mükemmel esneklik…
Tecrübemiz Gösterir!
Mevcut, değişen ve/veya gelişen gereksinimlerinizi değerlendirmenize yardımcı olmak ve yeni hedeflerinize ulaşmanıza destek olacak ürün ve hizmetlerimizi size sunmaktan memnuniyet duyacağız...
Saygılarımızla....
Bayramoğlu Ambalaj Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. ===>> 0 212 550 40 15

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
Ozkn33
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
14/04/2019 :  13:36:44  Alıntı
İyi günler iyi çalışmalar mersin adana civarında baskısız poşet ve eczane posetini en uygun hangi fabrika yada imalathanede bulabilirim toplu alım yapabileceğim
Bhdr

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Serbest meslek

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.58 saniye.
08:08:48, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım