Damacana Dolum Otomatı İle Başında Durmadan Kazanç - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Damacana Dolum Otomatı İle Başında Durmadan Kazanç


elektral
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
21/06/2024 :  15:29:27   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Fabrikamız yaklaşık 50 senedir üretim yapmaktadır. Sıvı servis otomatları ile mahallenizde 19 lt veya 5 lt şişelerin self servis doldurulmasını sağlayabilir, kazanç yaratabilirsiniz. Kredi Kartı - kağıt para ile çalışabilir.
Otomatik suyun kalitesini sürekli kontrol eder, istenen eşik değerini aştığı an otomatik satışı kapatır. Wifi ile telefon aplikasyonundan fiyat-süre değiştirebilirsiniz. Fiziki POS Kredi kartı sistemi ile güvenilirdir. 400 lt tankı - alındıkça sürekli full seviyede müşteri bekler. UV - su debisine uygun yüksek kapasitelidir. Pompası NSF -insan sağlığına uyumlu ve 50-55 snde 19 lt damacanayı doldurur. En ileri membrane - filtre ve tatlandırıcılarla donatılmıştır. Siz de cihazları alıp - koyun - BUGÜN KAZANMAYA BAŞLAYIN https://elektral.com.tr/urunlerimiz/sivi-servis-otomati/
Dr. Erdem DINCSOY elo.muh.

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

1.03 saniye.
05:39:53, 16 Temmuz 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım