Organik Kuruyemiş İhracatı Ortaklık - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Organik Kuruyemiş İhracatı Ortaklık


kullanıcı_357
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
13/06/2024 :  14:36:33 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Merhaba,
Organik bir kuruyemiş toptan ihracatı için bir müşterim var. Talebinde ısrarlı. Ama birçok şartı var. Mesela tesis adresi soruyor önden. Ben şu an ev-ofis ticaret yapıyorum, depom yok. Bu talep için çalışmak istiyorum. İki seçenekle destek arıyorum.
1- Sertifika, belge, vs. masrafları ve sezonda ürün alımı ve depo için sermaye koyabilecek bir şahıs veya firmayla ortaklık,
2- Şimdilik depo olarak gösterebileceğim bir yer adresi kullanmama izin verecek bir şahıs veya firmaya iş olursa ödeme,
İki seçenek için de detaylar konuşulabilir. Bu konuda ortaklık yapmak isteyen veya başka bir şekilde destek olabilecek kimse var mı?
Önerilere de açığım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
 

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.


 

1.05 saniye.
07:16:19, 16 Temmuz 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım