Ab Ülkelerine Ihracat İsbiriligi Ve Danismanlik - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ab Ülkelerine Ihracat İsbiriligi Ve Danismanlik


atakan06
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
28/02/2024 :  18:24:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Uluslarasi Ticaret alaninda bircok sektörde is yaptim Ticaretimi Almanya merkezli yapiyorum Ithalat yaptigim baslica Ülke Türkiye. Basta Almanya olmak üzere AB Pazarina hakimim Avrupa Birliginin yüksek Standart ve beklentilerini karsilayabilecek Yüksek Ürün kalitesini sunabilecek Fiyat ve Termin konusunda Avrupali müsterilerine verdigi taahütlerin arkasinda durabilecek Üreticilerle calismaya ve Danisman olarak destek vermeye hazirim.

Baslica ilgilendigim sektörler ise:

Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi
Makina ve Makina Yan Sanayi
Savunma Sanayi Ürünleri
Talasli Imalat ve Metal Isleme
Kimya ve Kimyevi Maddeler
Tekstil
Ambalaj
Yapi ve Yapi Malzemeleri
Her Türlü Fason üretim

Müsteri bulmadan uygun ve güvenilir Lojistik Firmasiyla calismaya kadar her alanda destek verebilirim ciddi Üretici Firmalar irtibata gecebilir.


Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret

 UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

 • İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
 •  

  Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

  Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

  Üye olarak:

  • Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

  » Hemen üye olmak için tıklayınız.


   

  0.98 saniye.
  02:54:51, 25 Temmuz 2024, Perşembe

  Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

  Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

  © 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım