Koniks.com - İş Fikirleri Düşünce Havuzu

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol
 Ana Sayfa
 Forumlar
 İş Kurma, Girişimcilik, Yatırım Ve Dış Ticaret
 Dış Ticaret
 Ab Ülkelerine Ihracat İsbiriligi Ve Danismanlik
Not: Yorum gönderebilmek için kayıt olmalısınız.
Kayıt olmak için, buraya tıklayınız. Kayıt ücretsizdir!
 Yorum gönder
Kullanıcı adı:
Şifre:
Biçim:KalınİtalikAltı çiziliÜstü çizili Sola hizalaOrtalaSağa hizala Düz çizgiResim hizalaAlıntı ekleListe ekle
Mesaj İkonları:              
             
 


 
   

YORUM YAZILAN YAZI
atakan06 28/02/2024 : 18:24:54
Uluslarasi Ticaret alaninda bircok sektörde is yaptim Ticaretimi Almanya merkezli yapiyorum Ithalat yaptigim baslica Ülke Türkiye. Basta Almanya olmak üzere AB Pazarina hakimim Avrupa Birliginin yüksek Standart ve beklentilerini karsilayabilecek Yüksek Ürün kalitesini sunabilecek Fiyat ve Termin konusunda Avrupali müsterilerine verdigi taahütlerin arkasinda durabilecek Üreticilerle calismaya ve Danisman olarak destek vermeye hazirim.

Baslica ilgilendigim sektörler ise:

Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi
Makina ve Makina Yan Sanayi
Savunma Sanayi Ürünleri
Talasli Imalat ve Metal Isleme
Kimya ve Kimyevi Maddeler
Tekstil
Ambalaj
Yapi ve Yapi Malzemeleri
Her Türlü Fason üretim

Müsteri bulmadan uygun ve güvenilir Lojistik Firmasiyla calismaya kadar her alanda destek verebilirim ciddi Üretici Firmalar irtibata gecebilir.0.78 saniye.
02:44:54, 25 Temmuz 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım